Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.

Re: Hlášení chyb

Příspěvekod TmavyCyklista » 05 srp 2017 21:11

ocypuc píše:Mě štve, že co chvíla nejde vyhledávat, že to napíše zkuste to později.

To se mi stává jen tehdy, pokud během pár sekund skočím na další stránku. Že by se to jakoby ještě načítalo? Možná říkám blbosti, nejsem technickej typ :D
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista

Příspěvekod ocypuc » 16 pro 2017 02:29

Poslední dobou mi přijde, že jsou stránky DF strašně pomalé. Když kliknu na nějaké téma, kolikrát se to načítá i víc jak minutu, pokud se to teda načte a nehodí to klasickou chybu General Error nebo to celé spadne. Přičítal bych to stáří svému počítači, ale ostatní stránky to načítá bez problémů, navíc se mi to stává i když se připojím přes mobil.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod takezo » 25 led 2018 14:27

Mě to furt tady odhlašuje, mě už to nebaví, se každou minutu přihlašovat. :vztek:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací dabérů !!!
Obrázek
takezo

Příspěvekod Pálkman » 25 led 2018 17:02

Toho odhlašování jsem si taky všiml, děje se to už dlouho. Řeším to tím, že při přihlašování zaškrtávám políčko: Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě.
Pálkman

Předchozí

Zpět na Náměty a připomínky k fóru