Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.

Re: Hlášení chyb

Příspěvekod Lukiz » 04 říj 2016 15:46

Je to chyba serveru. Jako prostý klient s tím lze leda udělat toto: v adresním řádku změnit adresu, místo https používat http.
Lukiz

Příspěvekod takezo » 04 bře 2017 18:09

Zdravím. Je nějaký rozumný důvod proč se hned po přihlášení ihned odhlašuju? Nemůžu do profilu vůbec nic doplnit. Prosím s tím něco udělat. :-?
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací dabérů !!!
takezo

Příspěvekod Jirka007 » 14 bře 2017 19:17

narazil jsem tady na foru na problém

vysvětlím to na příkladu

jdu do profilu seriálu Alcatraz a v topicu by se mělo dat kliknout na herečku Sarah Jones ale nechce to jit, nebo ku příkladu ve Wolf Hall nejde tam kliknout na daberku Mariku Šoposkou, nebo ku příkladu jsem narazil že nefungoval i odkaz na Miladu Vaňkátovovou apod.
Nejoblibenějši Dabeři: Jiří Dvořák,Martin Písařík,Vladislav Beneš,Jiří Štěpnička,Pavel Vondra,
René Slováčková,Jitka Ježková,Tereza Bebarová,Jitka Moučková,Radka Přibyslavská,Dana Černá
Tereza Chudobová,Klára Jandová
Jirka007

Příspěvekod elbrambo2812 » 14 bře 2017 20:13

Mám podobný problém. Třeba u filmu Star Wars: Síla se probouzí (či u Rogue One) nejde rozkliknout ani jeden odkaz u souvisejících filmů (koukám, že tam nefunguje ani odkaz na Evu Josefíkovou a na Štěpána Benoni).

U Avengers: Age of Ultron nefunguje odkaz na Vladimíra Kratinu, přitom tady to jde bez problémů.

Dále nejde kliknout na Kláru Sedlmajerovou (např. u filmu Můj kamarád drak), atd... Podobných nefunkčních odkazů je tu spoustu. :shock:
elbrambo2812

Příspěvekod chovanecm » 30 dub 2017 23:11

Teď jsem ty odkazy zkoušel a fungují mi. Nevím, zda to někdo napravoval…
chovanecm
Neaktivní admin

Příspěvekod elbrambo2812 » 01 kvě 2017 18:51

Ano, nejspíš opravoval. Děkuji. Fungovalo to hned po pár dnech, co jsem to sem napsal...
elbrambo2812

Příspěvekod chovanecm » 01 kvě 2017 18:59

Hádám, že to souvisí s tím, jak ty příspěvky fungují.
Je to v databázi, ale kvůli snížení zátěže serveru se obsah těch příspěvků ukládá do mezipaměti, aby se při každém zobrazení nemuseli všichni dabéři a herci složitě hledat.
Jednou za čas se ta mezipaměť promazává, aby když vznikne např. nový profil dabéra, začal fungovat i odkaz na něj v dříve vytvořeném příspěvku.
Bohužel, občas se po vymazání mezipaměti nepodaří připojit k databázi (počet souběžných spojení je omezen) a hádám, že si pak fórum myslí, že žádný z těch herců neexistuje, a tak na ně odkazy nevytvoří.
Když se ale mezipaměť zas příště vymaže (nevím už jak často... den?) a příspěvek se znovu vygeneruje, odkazy zas fungovat začnou.

Je to starý a neudržovaný systém, bohužel... :(
chovanecm
Neaktivní admin

Příspěvekod takezo » 04 kvě 2017 10:31

Já se pořád sám od sebe odhlašuju. Děláto to taky někomu? Díky.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací dabérů !!!
takezo

Příspěvekod ocypuc » 04 srp 2017 23:10

Mě štve, že co chvíla nejde vyhledávat, že to napíše zkuste to později. Dost často se stává, že stránka se dlouho načítá, nebo že to napíše General Error. A když se člověk přihlásí jako registrovaný, tak všechny příspěvky změní o hodinu čas.
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka, Zdeněk Hruška, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod DaveTheMan » 05 srp 2017 20:10

ocypuc píše:A když se člověk přihlásí jako registrovaný, tak všechny příspěvky změní o hodinu čas.

To se mi dělo taky, musíš si zapnout letní čas (Uživatelský panel -> Nastavení fóra)
DaveTheMan

PředchozíDalší

Zpět na Náměty a připomínky k fóru