Esmeralda / Esmeralda

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Esmeralda / Esmeralda

Příspěvekod Mark LS » 29 pro 2009 17:52

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB | Znělka

V českém znění: Petra Hanžlíková - TišnovskáLeticia Calderón (Esmeralda Rosales-Peñarreal), Jan Šťastný - Fernando Colunga (José Armando Peñarreal De Velasco), Dagmar ČárováRaquel Morell (Blanca De Velasco de Peñarreal), Ladislav ŽupaničEnrique Lizalde (Don Rodolfo Peñarreal), Zuzana SkalickáLaura Zapata (Fátima Linares de Peñarreal), Jana Páleníčková - Nora Salinas (Graciela "Gracielita" Peñarreal Linares de Valverde), Filip Jančík – Alejandro Ruiz (Adrián Lucero), Pavel Šrom - Juan Carlos Serrán / Rafael Amador (Dionisio Lucero), Eliška Pohorská - Esther Rinaldi (Flor de la Caridad "Florecita" Lucero), Valérie Zawadská – Raquel Olmedo (Dominga Rosales), Jaroslava Obermaierová – Dina de Marco (Crisanta), Pavel PípalSalvador Pineda (Doktor Lucio Malaver), Jakub SaicJuan Pablo Gamboa (Doktor Álvaro Lazcano), Dana Syslová - Elsa Cárdenas (Hortensia Lazcano), Miroslava Součková - Ana Patricia Rojo (Georgina Pérez-Montalvo), Jan Pohan - Gustavo Rojo (Doktor Bernardo Pérez-Montalvo), Stanislav Fišer – Ignacio López Tarso (Melesio), Zdeněk Žák - Raúl Padilla (Trolebús), Jitka Ježková - Gabriela Aponte (Benita), Úrsula Murayama (Jacinta), Jaroslava Brousková - María Luisa Alcalá (Doña Socorro "Socorrito"), Dana Černá - Elsa Navarrete (Aurora "Aurorita"), Jana Boušková - Raquel Pankowsky (Juana), Karel Richter - Noé Murayama (Fermín), Aleš Procházka - Rafael del Villar (Sebastián Robles-Gil), Marcela Nohýnková - Dolores Salomón (Tula), Martina Hudečková - Rosita Pelayo (Hilda), Jiří Valšuba - Roberto Ruy (Ofelio Terasa), Pavel Vondra - Odín Dupeyrón (Gabino), Alberto Santini (Nacho), Irena Hrubá - Paola Flores (Tomasa), Eva Jiroušková - Genoveva Pérez (Eufrasia), Ludvík Král (Titulky), a další

Překlad: Nikola Bruder, Alena Kalábová, Eva Kalábová
Zvuk: Petr Mandák, Richard Tomíček, Aleš Přibyl
Produkce: Marcela Bártová, Ivana Prejdová
Dialogy: Lenka Vintrová, Jana Sajva, Alena Sekerová, Jana Mařasová, Martin Velda, Václav Merhaut, Alena Navrátilová, Kateřina Březinová, Helena Čížková
Režie: Jaromír Polišenský
Vyrobila: Produkce a.s. pro ČNTS Nova s r.o. v roce 1999
Mark LS

Re: Esmeralda

Příspěvekod Joe Black » 29 pro 2009 19:32

Džejňulka píše:Dík za doplnění, já na týhle hovadině vyrůstala,takže mi to vyvolává vzpomínky, škoda, že tam nejsou třeba ještě Graziela a Georgina, na ty já si zrovna nemůžu vzpomenout.:D

Mno bude to znít divně, alwe kdyby to reprízovali určitě bych se díval. Já na tom taky vyrůstal. Bylo by zajímavé vidět to nyní. Vůbec si to nepamatuju... Jen to, že byla slepá pak začala vidět, rozešla see s chlapem a ten proto dělal taky slepýho a pak jako že zázrakem s dítětem zase viděl... Kovbojka na entou... ;-)
Joe Black

Příspěvekod HonzaXXII » 29 pro 2009 19:41

Joe: Je pravda že já v poslední době uvažuju o tom že se podívám na Dallas (možná ještě nostalgie, možná mi posledních pár let prostě odchází mozek, asi oboje :D), ale Esmeraldu, tu bych nezvlád. Neříkám že jsem neviděl ani jeden díl, sem tam jsem to z nudy zkusil, a myslel jsem že si ze mě dělají srandu. Ale jedno se tomu musí nechat. Narozdíl od Ulice, Pout, nebo Ordinace to do roka skončilo.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod DAN K. » 05 led 2010 23:21

ja na tom teda nevyrustustal:) ale zato uz tenkrat jsem se zajimal o dabing a vim stoprocontne ze reziroval jaromir polisensky
DAN K.

Příspěvekod Fricoolinek » 10 čer 2012 08:32

Jak to bylo s reprísam u nás? Pamatuju, že repríza byla od května 2000, ale pak už jsem žádnou neregistroval. Divim si, že to nkdo nevytáhne. Prima love, Barrandov - že by o to nebyl zájem, Věřim, že spousta lidí by se na to zase podívala - i z nostalgie.

Bylo mi 11, doufám, že tímto věkem by se to ještě dalo omluvit.

Mnohem horší je to, že i po 13-ti letech si stále velmi dobře pamatuju děj.

Schválně - zeptejte se na nějaký detail a já se vážně obávám toho, že ho zodpovím. :->

Nicméně ten dabing určitě nebyl nějaký druhořadý. Účast známých herců/dabérů byla dosti hojná - Pípal, Štastný, Županič, Zawadská, Obermaierová

Jen si řikám, zda by byla větší prasečinka si vzít svoji sestřenku nebo svojí skoro-sestru... :D
Fricoolinek

Příspěvekod freddy » 15 čer 2012 02:31

Fricoolinek: Tak dneska jsem v jedné diskuzi na jedněch webových stránkách četl, že TV práva pro vysílání Esmeraldy má u nás v Česku má už nějaké 3 roky zakoupena TV Nova, která původně počítala s uvedením Esmeraldy na svém plánovaném kanále pro ženy, o němž se ale neví, jestli vůbec bude někdy spuštěn..
freddy

Re: Esmeralda / Esmeralda

Příspěvekod lucy125 » 13 čer 2015 09:50

Myslím, že v případě tohoto seriálu se jednalo o opravdu dobrý a kvalitní dabing. Hlasy podle mě skvěle seděly k jednotlivým postavám a dobře se to poslouchalo.
Ačkoliv příběh byl naivní a nereálný, mám na seriál hezké vzpomínky a už kvůli nim by stálo za to se na seriál znovu podívat.
Je fakt škoda, že to už roky nikde nedali. Myslím, že i v dnešní době by se našlo dost lidí, co by to ocenilo a třeba by se rádi podívali.
lucy125

Příspěvekod Mark LS » 12 srp 2017 23:15

Od 25.září bude Esmeraldu vysílat Relax. :-:
Mark LS

Příspěvekod Džejňulka » 30 srp 2017 23:31

Ještě aby si to nerozmysleli a aby vyšel dabing. Mám radost, ale dokud neuvidim a neuslyšlim na vlastní oči, neuvěřim :D
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Mark LS » 31 srp 2017 01:00

Už to dávno potvrdili i v pořadu Haló, tady Relax a samozřejmě, že bude s tímto skvělým dabingem (s jakým taky jiným :D) - https://www.youtube.com/watch?v=cvgpAilImgk
Mark LS

Další

Zpět na Seriály