Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jelimán »

Jak chaoticky? To je přece v pořádku, že to jde takto rychle. Méně fajn, už je klesající kvalita dabingu. Musel jsem až smát zmršenému dabingu epizody Neprobouzet Patricka, kde všechny různé pazvuky. ponechali v originále. :shock: Američáné nám vrtají do několik let fungujícího obsazení, ale takovýhle amaterismus jim nevadí?
Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Tomasak »

Lepší to, než uplně chybějicí ruchy jak to často dělá S Pro Alfa. Jinak chaoticky, jako, že nedovysílají 10. řadu, ale už jedou 11. :D
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jelimán »

10 řada měla 11 dílů. A všechny byli tuším odvysílány.
Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Tomasak »

Pardon, na wikipedii jsem se díval na data vysílaní v USA a ne u nás :D. U nás to opravdu vysílali po pořadě.
Tomáš Slach
Příspěvky: 715
Registrován: 19 črc 2016 12:04
Bydliště: Praha

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Tomáš Slach »

Od 6. série Garryho dabuje Ladislav Cigánek. Nikoliv Jana Páleníčková ani Jan Vondráček a Planktona u všech sérií dabuje pouze Antonín Navrátil. Více informací naleznete v mém předchozím příspěvku.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jack_6428 »

Až to potvrdí ještě někdo jiný, upravím. Už jsem něco upravoval minule a nakonec to bylo špatně.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
TheGamer7777
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2017 11:11

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od TheGamer7777 »

Nevíte kdy bude SpongeBob Larry the flor manager česky :|
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jelimán »

Jack_6428 píše:Až to potvrdí ještě někdo jiný, upravím. Už jsem něco upravoval minule a nakonec to bylo špatně.
Jak to mohlo být špatně? To, že Planktona dabuje pouze Antonín Návratil snad musí poznat, každý. Informace o tom, že se něho střídá s Janem Vondráčkem je chybná a docela by mě zajímalo, jak si na ni přišel. U 9.série jinak není Plankton ani doplněn. U toho Garryho se to nedá lehko posoudit, protože obvykle jen mňouká (což je myslím ponecháno v originále) a když vydává něco jiného, mám to taky spojené s Cigánkem. Pálečníková ho podle mě nikdy nedabovala.
A taky by mě stejně jako TheGamera7777 zajímalo, kdy Nick odvysíla nějaké další epizody z jedenáctky. Vždycky to tak divně utne (tentokrát uprostřed dílu.) Američani jsou tedy vo dost napřed. Tak pokuď má někdo nějaké info, byl bych rád.
martin5504™
Příspěvky: 67
Registrován: 29 lis 2014 10:18

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od martin5504™ »

Musim ale potvrdit, aj v novych aj starsich castiach (zatial som nevidel vsetky) tak som na Planktona pocul iba Navratila.
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jelimán »

Nikdo jiný to ostatně být nemohl. Furt je to Navrátil. Nejsem hluchý. :x
Odpovědět

Zpět na „Seriály“