Pokémon / Pocket Monsters

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvekod filip » 12 led 2018 11:29

X
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Příspěvekod Jack_6428 » 12 led 2018 15:09

No super. Konecne. Predpokladam, ze pro Netflix...?
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Petr Novak » 12 led 2018 21:49

Doplněno. Akorát jsem opravil Sarah Natochenny na Riku Matsumoto a změnil transkripci u Megumi Hayashibara, ať je to jednotné.

Škoda, že na Ashe pořád zůstává Jan Škvor. Nic proti němu jako dabérovi, ale přijde mě, že Ashe dělá prostě moc starého. A taky mě zarazila Páleníčková na Misty. Chápu, že Spoustová je asi stále (nejspíš nejen) na Barrandově persona non-grata, ale i tak se podle mě dala vybrat lepší dabérka. No co už, teď už to stejně nezměníme.
Petr Novak

Příspěvekod PavelBartos » 12 led 2018 22:14

Též mne to překvapilo, paní Spoustová nejen že je nejlepší, ale též Misty dabovala pokud vím vždy ona, i když se dabing dělal v jiném studiu, ovšem Pokémony nesleduji už dávno, mohu se tedy plést. Jak velká je role Misty v této řadě, bude epizodní nebo jedna z hlavních? Jestli se jen mihne, tak se to dá celkem ještě pochopit, v opačném případě je to velice divné.
PavelBartos

Příspěvekod scoby » 13 led 2018 08:23

Nikde jsem sérii zatím nenašel, ani na Netflixu není, snad to tedy někde časem uvedou a nedopadne to jako se šestnáctou sérií...
scoby

Příspěvekod patrik1177 » 13 led 2018 11:48

No je fajn, že český dabing má i Sun & Moon. Teď ještě doufat, že dabing neskončí v šuplíku.

PavelBartos píše:Též mne to překvapilo, paní Spoustová nejen že je nejlepší, ale též Misty dabovala pokud vím vždy ona, i když se dabing dělal v jiném studiu, ovšem Pokémony nesleduji už dávno, mohu se tedy plést. Jak velká je role Misty v této řadě, bude epizodní nebo jedna z hlavních? Jestli se jen mihne, tak se to dá celkem ještě pochopit, v opačném případě je to velice divné.

Misty i Brock se objeví pouze jako vedlejší role ve 2 epizodách.

scoby píše:Nikde jsem sérii zatím nenašel, ani na Netflixu není, snad to tedy někde časem uvedou a nedopadne to jako se šestnáctou sérií...

20. sérii ještě ani nedovysílali v USA. Pokud si dobře vzpomínám, tak 17. a 18. sérii na Netflix přidali 1.2.2016 a 19. sérii 1.4.2017. Takže teoreticky by se 20. série mohla na Netflixu objevit v 1. polovině roku.
patrik1177

Příspěvekod ashketchum » 14 led 2018 13:27

konečne dúfam že nás nesklamu a bude sa to vysielať
ashketchum

Příspěvekod Taderst » 14 úno 2018 22:32

Mě by zajímalo, jestli ještě vůbec někdy budou v televizi vysílat ty první 4 série s dabingem, který vyrobila Česká produkční, a. s pro Novu, protože když se na to podívám i dneska, tak je tam opravdu vidět poměrně veliký rozdíl oproti novým dílů a to snad ve všech ohledech. :D

Chápu, že Radek Škvor je dávno dospělý a jeho geniální hlas se mu nenávratně tím věkem změnil. Ale co mi přišlo škoda, tak je určitě změna dabérů pro Jessie a Mňaua, policistku Jenny a ošetřovatelku pro pokémony. Z pokémonů jsem dávno vyrostl a možná, že mi to tak připadá jenom z nostalgie..

Všechny ty díly z Novy jsem si naštěstí před pár lety vypálil na DVD, člověk nikdy neví, kdy se to může hodit. :D

Každopádně zlaté časy na Nově. :)
Taderst

Příspěvekod maty93 » 02 dub 2018 21:21

20. série už by měla být dostupná na Netflixu.
maty93

Příspěvekod patrik1177 » 07 dub 2018 13:13

Zatím jsem viděl pouze první 2 díly 20. série, no přísahal bych, že Mallow dabovala Rozita Erbanová. Hlas Adély Novákové, která je tady ve výpisu vůbec neznám, takže netuším jestli mají Adéla a Rozita tak podobný hlas, nebo ji opravdu dabovala (alespoň ze začátku) Rozita.
patrik1177

PředchozíDalší

Zpět na Seriály