Matlock / Matlock

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Matlock / Matlock

Příspěvek od Mark LS »

Zdeněk Maryška zní na Matlockovi zbytečně až moc drsně, určitě mnohem vhodnější volbou z ještě aktivních dabérů by byl třeba Milan Slepička, ten by byl ideální náhradník za J. Pohana...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Matlock / Matlock

Příspěvek od Michaela2 »

souhlas s Markem ...
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Matlock / Matlock

Příspěvek od Jack_6428 »

Zřejmě ho vybrali v rámci úspor. Když jim mluví upoutávky, proč ne i jedna další rolička...
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Matlock / Matlock

Příspěvek od cenda »

Já bych ani neřekl v rámci úspor :) Proč se vymýšlet s nějakým hodícím se hercem, když můžu vzít to, co mám po ruce a nestojí mě to čas a námahu. Prostě typickej Barrandov. Včera jsem náhodou prošel kolem televize a šla tam nějaká německá detektivka a tak jsem se na kousek z čistě dabingově-vědeckého hlediska podíval a byl to ztracenej čas, ti samí stokrát omletí herci - zn. rychle a levně :D
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Matlock / Matlock

Příspěvek od Mark LS »

Od dílu 2x02 Kino Barrandov konečně vysílá novácký dabing. :-: Tehdy 26-letou Kari Lizer - http://www.imdb.com/name/nm0515472/?ref_=ttfc_fc_cl_t3 dabuje tehdy 49-letá Alena Procházková ( :shock: ) a Tylera opravdu dabuje Radan Rusev. Režie Jiří Ptáček a rok je 1994.

+
Papo píše:
01x04 Služka / The Affair (1986)

3. DABING: Barrandov
V českém znění: Zdeněk Maryška - Andy Griffith (Benjamin Matlock), Eliška Nezvalová - Lori Lethin (Charlene Matlocková), Ludvík Král - Kene Holliday (Tyler Hudson), Tomáš Juřička - Ron Ulstad (seržant Maguire), Libor Terš - Lloyd Bremseth (detektiv), Ted Lehmann (předseda poroty), Marek Holý - Kevin Conroy (Clark Harrison), Michal Holán - Jeff Conaway (Daniel Ward), Zbyšek Horák - Ivan Bonar (soudce), Bohuslav Kalva - Philip Sterling (žalobce), Marek Libert - Ricardo Lopez (Rodriguez), Martin Zahálka - John Christy Ewing (Richard Ward), René Slováčková - Theresa Saldana (Sonia Cardenasová), Alina Cenal (paní Rodriquezová), ? - Carolyn Seymour (Christina Harrisonová Wardová), ? - Marsha Hunt (Harriet), ? - Jenny Beck (Lila Harrisonová), Michelle Rose (Maria Cardenasová), Miroslav Saic - Max Segar (Forbes, titulky)

Překlad: ?
Zvuk: ?
Produkce: ?
Vedoucí výroby: ?
Dialogy a režie: Miroslav Saic

České znění pro skupinu Barrandov vyrobila Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2017
Premiéra: 12.02. 2017 © Kino Barrandov
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
01x05 ??? / The Seduction (1986)

3. DABING: Barrandov
V českém znění: Zdeněk Maryška - Andy Griffith (Benjamin Matlock), Eliška Nezvalová - Lori Lethin (Charlene Matlocková), Ludvík Král - Kene Holliday (Tyler Hudson), René Slováčková - Lenore Kasdorf (Cynthia Hylandová), Maxine Weldon (porotkyně u soudu), Marek Holý - John Beck (Brad Bingham), Zbyšek Horák - Richard McKenzie (poručík Davis), Michal Holán - Alex Hyde-White (Vincent Hyland), Marek Libert - Tommy 'Tiny' Lister (Johnny Mack), Joshua Bryant (Dave Edwards), Libor Terš - Robin Thomas (žalobce Burton Hawkins), Eva Miláčková - Shannon Wilcox (Marsha Barnesová), ? - Betty Lynn (Sarah), Jiří Valšuba - David Froman (poručík Bob Brooks), ? - Nancy Stafford (Caryn Nelsonová / Caroline Nathanová), ? - Jimmy Keegan (Gerald), ? - Anita Hamilton (sekretářka pana Edwardse) a Miroslav Saic - Michael Milhoan (barman, titulky)

Překlad: Ondřej Novák
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Karolína Bělohlávková
Vedoucí výroby: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Miroslav Saic

České znění pro skupinu Barrandov vyrobila Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2017
Premiéra: 12.02. 2017 © Kino Barrandov
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V těchto dílech už přece Charlene nehraje Lori Lethin, ale Linda Purl.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Matlock / Matlock

Příspěvek od Mark LS »

Papo píše:
? - Carolyn Seymour (Christina Harrisonová Wardová)
Je to Kateřina Lojdová, viz můj profil CS.
Papo píše:

Eliška Nezvalová - Nancy Stafford (Michelle Thomasová), ? - Kari Lizer (Cassie Phillipsová)
Michelle dabuje Kateřina Lojdová a právě Eliška Nezvalová dabuje Cassie :!:
Papo píše:

Zbyšek Pantůček - David Carradine (Jimmy Legrand)
DC daboval Luděk Čtvrtlík a ne Zbyšek Pantůček, určil jsem ho správně i v jeho profilu.
Papo píše:

Stanislava Jachnická - Kathleen Lloyd (Andrea Morrowová), Gracie Harrison (Connie Hammondová), Marta Kober (Donna Cliffordová)
Stanislava Jachnická v nováckém dabingu (zatím) vůbec nikoho nedabovala :!: Dabérka dabující tyto postavy je Renata Volfová.

A vážně je nutné seriál znovu vypisovat po epizodách? Je to znovu dost nepřehledné...
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Matlock / Matlock

Příspěvek od Mark LS »

Papo píše:
? - Penny Fuller (Barbara Raymondová)


Je to Jana Altmannová, přesně jak mám uvedeno v profilu PF.
Papo píše:
1. DABING: Nova - S01-S0?
V českém znění: Jan Pohan - Andy Griffith (Benjamin Matlock), Alena Procházková - Kari Lizer (Cassie Phillipsová), Lori Lethin / Linda Purl (Charlene Matlocková), Helena Brabcová - Linda Purl (Charlene Matlocková), Daniela Bartáková - Nancy Stafford (Michelle Thomasová), Radan Rusev - Kene Holliday (Tyler Hudson) a další

Připravilo Studio Dabing AB Barrandov. Vyrobila ČNTS Nova © 1994
Ještě nedávno tady byla u 1.série informace jen o tom, že Charlene v 1.sérii dabovala Helena Brabcová, vážně jí tedy dabovala i Alena Procházková? Ty vlastníš nějaký díl z 1.série s dabingem Novy? Anebo odkud tato informace pochází?
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Matlock / Matlock

Příspěvek od Mark LS »

Papo píše:
Mark LS: Ďakujem za doplnenie Jany Altmanovej. Keď som sa pozeral na profil pred pár dňami, ešte tu táto informácia nebola zverejnená (alebo aspoň vo vyhladávači mi ju nenašlo). A Teraz k tej Charlene z 1. série... Jeden známý mi spomínal, že vraj Charlene v 1. sérii dabovala dabérka A.P. Ale pokiaľ je to skutočne mylná a zavádzajúca informácia, kľudne ju odstránim. ;) Ešte jedna otázka... Nevieš prosím ťa, ktorá detská dabérka dabovala Jandi Swanson (Wendy Crowleyovú)?
Tuhle dětskou dabérku jsem bohužel nepoznal. Já právě nevím jestli to s Alenou Procházkovou je mylná informace nebo ne, proto se ptám, spoustu let jsi tady ale v úvodním topicu měl uvedenou u Charlene Helenu Brabcovou, info o ní tedy pochází odkud?
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 17 dub 2017 17:05, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Matlock / Matlock

Příspěvek od Mark LS »

Papo píše:
Info o Brabcovej bol jeden z prvých príspevkov v topicu "Matlock" od nejakého užívateľa z DF. Ako sa pozerám, už tu ten príspevok nie je... Helena Brabcová vraj dabovala Matlockovu dcéru v sériách dabovaných za éry CET 21 (po roku 1999 a neskôr). Ešte som doplnil do hlavného príspevku ďalšiu hlavnú postavu. ;)

Nevedel by si prosím ťa doplniť k 2. sérii tieto ženské dabérky? Mne tie hlasy moc nehovoria a často si ich mýlim... :(

02x01
? - Michele Greene (Laura Gordonová)
? - Claire Oberman (Fiona Maxwellová)

02x10
? - Candy Clark (Kitty Carrollová)
? - Beverly Leech (Luann Carrollová)
Tak to ale potom určitě nebyla Charlene, koho Helena Brabcová dabovala, protože ta hrála jen v 1.sérii a ta byla dabovaná přece za dob ČNTS. :-?

Laura = Anna Suchánková
Fiona = Anna Remková
Kitty = Anna Remková
Luann = Anna Suchánková
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Matlock / Matlock

Příspěvek od Mark LS »

Papo píše:
Miluše Šplechtová - Brynn Thayer (Leanne McIntyreová), ? - Clarence Gilyard Jr. (Conrad McMasters), ? - Daniel Roebuck (Cliff Lewis)
Na Kino Barrandov už byl odvysílaný celý Matlock a ty tady tenhle nesmysl přesto máš pořád? :D Miluše Šplechtová v celém Matlockovi bohužel nedabovala vůbec, Leanne ve všech dílech dabuje Ivana Měřičková (kromě dílu 8x01, kde to je Petra Jindrová) a i 2 Conradovi dabéři i Cliffův dabér už jsou dávno známí a pořád nechápu proč máš novácký dabing napsaný rozděleně, jedná se o 1 souvislý dabing (1994 - 2003). A doteď jsem nepochopil proč jsi před rokem smazal své 2 příspěvky ve kterých jsi například přiznal, že si pleteš dabérky, ještě štěstí, že jsem si je před rokem stihl ke svým dubnovým příspěvkům zkopírovat. :D
Papo píše:
03x05 Disc Jokej / The D.J. (1988)

1. DABING: Nova
V českém znění:

Překlad: Tomáš Studený
Zvuk: Ivo Novák
Dialogy a režie českého znění: Jiří Ptáček

Připravilo Studio Dabing AB Barrandov. Vyrobila ČNTS Nova © 1995
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
03x15 Zloděj: Část II. / The Thief: Part 2 (1988)

1. DABING: Nova
V českém znění:

Andy Griffith ... Ben Matlock
Nancy Stafford ... Michelle Thomas
Julie Sommars ... Julie March (credit only)
Kene Holiday ... Tyler Hudson (as Kene Holliday)
Cindy Morgan ... Linda Hansfield
Frances Fisher ... Nancy Proctor
Henry G. Sanders ... Mitchell Sands
Tom Henschel ... Rob Casey
Madison Mason ... Jeffrey Barr
Ron Karabatsos ... Dominic Vincent
David Froman ... Lt. Bob Brooks
Dirk Blocker ... Vincent's Aide
Steven Anderson ... Prosecutor David 'Hangman' Hawkins
John Harkins ... Michael Koskoff
Joel Carlson ... David Proctor
Marie Chambers ... Saleswoman
Dennis Creaghan ... Charles Demming
Mary Fogarty ... Piano Teacher
Phyllis Franklin ... Building Manager
Lucille Meredith ... Judge Irene Sawyer
Caskey Swaim ... Jimmy the Hood (as Casky Swaim)
Walter Teper ... Bill Pollinger
Burr Middleton ... Postal Inspector
Conrad Hurtt ... Police officer (uncredited)

Překlad: Tomáš Studený
Zvuk: Ivo Novák
Dialogy a režie českého znění: Jiří Ptáček

Připravilo Studio Dabing AB Barrandov. Vyrobila ČNTS Nova © 1995
A tohle "info", které tady máš už skoro rok, kdys jen zkopíroval herce a jejich postavy anglicky z IMDB má znamenat co? :D
Odpovědět

Zpět na „Seriály“