Neri, dívka moře / Ocean girl

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Neri, dívka moře / Ocean girl

Příspěvek od Michaela2 »

Seriál běžel v 90. letech na Nově a to 2 série, pokud si dobře pamatuji ( dle upoutávky zřejmě později i na SuperMaxu), tvůrce si bohužel nevybavuji. V 2.sérii nastala změna u Bretta, kdo ale BŠ nahradil už též nevím :(

seriál měl zajímave intro s působivou hudbou : http://www.youtube.com/watch?v=hum69IH51y8
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Neri, dívka moře / Ocean girl

Příspěvek od videofil »

Na ten seriál si vzpomínám. A také si vzpomínám, že kromě hlavní představitelky mě na tom nic moc nezaujalo. :D :D :D Vlastně se mi ještě líbil ten delfín. Ale ta holka víc. :D :D :D
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Neri, dívka moře / Ocean girl

Příspěvek od Jack_6428 »

Ano, seriál běžel na Nově a na SuperMaxu. Nejdříve na Nově, což bylo v letech 1996/97, a později na SuperMaxu, což bylo v letech 1998/99. Na obou stanicích běžely na 100% první dvě série. Ty další už myslím vysílány nebyly. Pro přesnost bych se musel podívat do programu, ale jsem si téměř jistý.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Neri, dívka moře / Ocean girl

Příspěvek od Jack_6428 »

Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“