Šťastný Luke / Lucky Luke

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Šťastný Luke / Lucky Luke

Příspěvekod Newmy » 25 zář 2010 10:16

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDb | Související film: Lucky Luke

1.DABING: (TV Nova)
V českém znění: Pavel Trávníček - Terence Hill (Lucky Luke), Eva Spoustová - Nancy Morgan (Lotta Legsová), Jiří Klem, Mirko Musil, Radan Rusev, Zdeněk Mahdal, Miroslav Saic, Karel Chromík, Karel Richter, Marek Pavlovský, Naďa Vaňátková a další

Zvuk: Viktor Kosolapov
Režie: Petr Šícha
Vyrobil: Golem studio pro ČNTS Nova 1994

2.DABING: (TV Nova)
V českém znění: Pavel Trávníček - Terence Hill (Lucky Luke), Martina Menšíková - Nancy Morgan (Lotta Legsová)

Vyrobilo: Nova 2002

3.DABING: (DVD - Pouze 6 dílů)
V českém znění: Pavel Trávníček - Terence Hill (Lucky Luke), Petra Tišnovská, Pavel Tesař, Libor Terš, Petra Jindrová, Ernesto Čekan, Dalimil Klapka, Jiří Knot, Karel Richter, Otto Rošetzký, Roman Hajlich

Vyrobila: Pro KM Records v DW agentuře společnost 24SNAiLS v roce 2009

4.DABING: (TV Barrandov)
V českém znění: Pavel Trávníček - Terence Hill (Lucky Luke), Tereza Bebarová - Nancy Morgan (Lotta Legsová), Pavel Tesař, Libor Terš, Otakar Brousek ml., Anna Remková, Dagmar Čárová, Bohdan Tůma, Tomáš Karger, Zbyšek Pantůček, Ludvík Král, Ota Jirák, Eliška Nezvalová

Produkce: Ivana Prejdová, Veronika Dvořáková
Zvuk: Dan Němec
Překlad: Zdeněk Hofmann
Dialogy a režie: Kateřina Šustrová
Vyrobil: Barrandov studio dabing pro Barrandov Televizní Studio a.s. v roce 2010
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Re: Šťastný Luke / Lucky Luke

Příspěvekod Frankburg » 25 zář 2010 12:06

Bebarová - Nancy Morgan (Lotta Legsová) [TV Barrandov]
Slovenské DabingForum - slovenská verze českého Dabingfora, zatím v plenkách ;-)
Frankburg

Příspěvekod Sen » 25 zář 2010 13:12

Frankburg píše:Bebarová - Nancy Morgan (Lotta Legsová) [TV Barrandov]

V dabingu Novy Martina Menšíková.
Sen

Příspěvekod Budy » 25 zář 2010 16:13

Cože? Ono to má tři dabingy? I když, je to jedno. Z filmu jsem viděl jen kousek a to mi stačilo.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod semir » 27 zář 2011 22:17

Já mám takovej pocit, že v prvním dabingu Novy dabovala Nancy Morgan Eva Spoustová, ne Martina Menšíková...
semir

Příspěvekod Sen » 28 zář 2011 12:54

semir píše:Já mám takovej pocit, že v prvním dabingu Novy dabovala Nancy Morgan Eva Spoustová, ne Martina Menšíková...

A nejde spíše o nějaký další dabing :-?? Ten dabing s PT A MM je brněnský s několika pražskými posilami.
Sen

Příspěvekod semir » 28 zář 2011 19:43

Sen píše:
semir píše:Já mám takovej pocit, že v prvním dabingu Novy dabovala Nancy Morgan Eva Spoustová, ne Martina Menšíková...

A nejde spíše o nějaký další dabing :-?? Ten dabing s PT A MM je brněnský s několika pražskými posilami.

Je to možný, netušim.Vím jen, že jsem to viděl na Nově a to už bude víc jak 10 let
semir

Příspěvekod Angus MacGyver » 28 zář 2011 23:21

Také potvrzuji - dabing Nova - Nancy Morgan NEDABOVALA Martina Menšíková ale Eva Spoustová.
Angus MacGyver

Příspěvekod Sen » 29 zář 2011 14:10

semir píše:
Sen píše:

Je to možný, netušim.Vím jen, že jsem to viděl na Nově a to už bude víc jak 10 let

Já několik dílů na Nově trochu později. Seriál vysílala v lednu a únoru tuším roku 2004 jednou týdně v nějaký všední den (úterý :-?) dopoledne.
Sen

Příspěvekod Newmy » 07 lis 2012 00:21

Tak to vypadá, že seriál má 4 dabingy. V programu, kromě již Snem zmiňovaný leden - únor 2004 na Nově, jsem našel též v únoru 2001 na Primě. To bude asi ten s Evou Spoustovou.
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Další

Zpět na Seriály