Šťastný Luke / Lucky Luke

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

hlousek2
Příspěvky: 5
Registrován: 03 led 2012 20:31

Re: Šťastný Luke / Lucky Luke

Příspěvek od hlousek2 »

Zkusím také přidat trošku svoji do mlýna ;)

Na kazetách mám ještě ze starých dob tento seriál nahraný. Nejprve jsem nahrával na Nově - poté jsem ale po pár rocích tento přemazal trošku lepší kvalitním obrazem z Primy. Prima ale v té době ještě nesoutěžila tak moc s Novou a tak dabing je STEJNÝ :D
Takže vyrobilo Golem studio pro Nova 1994:
Pavel Trávníček, Jiří Klem , Eva Spoustová , Mirko Musil , Radan Rusev , Zdeněk Mahdal , Miroslav Saic, Karel Chromý, Karel Richter, Marek Pavlovský, Naďa Vaňátková, Viktor Kosolapov, Petr Šícha a další v různých epizodách.

Jenom upozornění: Celý seriál odvysílala TV Barrandov, Nova odvysílala jen 7 dílů + pilot, na DVD od LK vyšlo jen 6 dílů (a na můj dotaz mi odpověděli, že s dalšími díly nepočítají :| )
Pilot ještě vyšel samostatně ve Vapetu, kde byl původní kinodabing s Cigánkem.

Takže dle mého skromného poznatku - SERIÁL má jen 3 dabingy ;)
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4725
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Šťastný Luke / Lucky Luke

Příspěvek od Newmy »

Díky za doplnění prvního dabingu. Dabingů tedy bude skutečně 4, protože Nova to pak v roce 2002 znovu předabovala. Jinak dle dobového programu při vysílání Primy v roce 2001 jel film + všech 8 dílů, takže buď Prima jeden díl dodabovala, nebo první dabing je ve skutečnosti pro všech 8 dílů.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
hlousek2
Příspěvky: 5
Registrován: 03 led 2012 20:31

Re: Šťastný Luke / Lucky Luke

Příspěvek od hlousek2 »

Zvláštní - nahrával jsem kdysi vše s Budem a Terencem a je mi podivno, že jsem na Nově a pak i na Primě vynechal přesně stejný díl ;) - ale vše je možné.
Jinak opravdu Nova udělala poté další dabing? Poté jsem již seriál na této televizi nesledoval a tak mi tento tedy musel uniknout :|
hlousek2
Příspěvky: 5
Registrován: 03 led 2012 20:31

Re: Šťastný Luke / Lucky Luke

Příspěvek od hlousek2 »

Prosba: Nevíte někdo, kde by se dal sehnat ten nový Novácký dabing z roku 2002? ;)
Uživatelský avatar
Wolverine
Příspěvky: 340
Registrován: 06 lis 2010 23:23

Re: Šťastný Luke / Lucky Luke

Příspěvek od Wolverine »

Kompletní obsazení ke 2. dabingu (Nova):

V českém znění: Pavel Trávníček, Martina Menšíková, Pavel Rímský, Luděk Čtvrtlík, Tomáš Juřička, Sylva Talpová, Zdeněk Bureš, Vladimír Kudla, Vlastimil Šrom, Jiří Brož, Milan Slepička, Jan Schánilec, Radim Březovský, Veronika Piške, Petr Jančařík, Milan Horský, Zdeněk Junák, Eva Gorčicová, Marie Sobotková, Emil Kopřiva, Pavla Musilová, Veronika Vlková, Tomáš Marek, Jiří Bakalář, Bedřich Šetena a další.

Překlad: Svatava Müllerová, Hana Mondelli
Produkce: Dagmar Novotná
Úprava dialogů: Zuzana Gilániková
Zvuk: Dan Marek a Michal Kočík
Režie českého znění: Pavla Horňáková
Vyrobila: AQS, akciová společnost ve studiu Maya v roce 2002


Jinak potvrzuji vysílání seriálu v únoru 2004 na Nově. Na VHS mám dva díly – jeden má staré logo "Nova 10 let", ten druhý díl pak má již redesign loga, vzniklé k tomuto výročí.
Professional
Příspěvky: 6
Registrován: 10 čer 2011 14:09

Re: Šťastný Luke / Lucky Luke

Příspěvek od Professional »

Vysílala někdy v poslední době vůbec nějaká televize Lucky Luka ve verzi s "1. dabingem NOVA ČNTS"? :?:

Naposledy jsem jej slyšel snad jako kluk na TV Nova a velice dobře si pamatuju pronikavý fantastický hlas
Evy Spoustové :) v roli "Nancy Morgan" (Lotta Legsová). Tento dabing osobně považuju asi za nejlepší!

A je to velká škoda, že jej není možné už nikde sehnat a ani ho nikde slyšet... :|
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4725
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Šťastný Luke / Lucky Luke

Příspěvek od Newmy »

Tak si představte, že seriál vysílal v roce 1993 Kabel plus film, čili bude asi další dabing :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Seriály“