Dexter / Dexter

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Dexter / Dexter

Příspěvek od draky »

Uvidíte v neděli. IMHO to jde dohromady dobře. A Hlavicův "hladký" hlas má oproti skřehotavějšímu a staršímu Županičovu jednu výhodu - pozdější techtle s vy-víte-kým jsou uvěřitelnější.
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Dexter / Dexter

Příspěvek od Camulator »

No ale ten Županičův hlas je jednak takový krásně mentorský, jednak by zdůraznil jeho stáří, což by se projevilo v oněch techtlích stejně jako v originále a jednak...Županič dabuje Caradineho v seriálu "Chlapi sobě." :lol:
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Dexter / Dexter

Příspěvek od draky »

Camulator: mně to vysvětlovat nemusíš, já jsem byla pro Županiče, ale ten Hlavica k tomu imho sedí taky.
Bobestom
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2009 21:08

Re: Dexter / Dexter

Příspěvek od Bobestom »

Seriál jsem začal sledovat až na Primě Cool a celou první sérii jsem shlédl spokojeně v češtině. Pak jsem dostal "absťák" a pustil se do dalších řad v origiálním znění. Dabing je celkem slušný. Hlavní postavy jsou v pořádku. Nelíbil se mi pouze Doaks (nevím jak se píše :D ), jelikož má v origiálne takovej hlubokej drsňáckej hlas a né takovej mladej dětinskej. Dále si myslím, že chraptivej Čekanův hlas dobře nahrazuje Batistův přízvuk. Jenom nevím, co si myslet o Lundym - ten má v originále skvělej hlas, kterej dokresluje jeho charakter. Hlavica mi na něj přijde mladý, ale herecky ho zahrál slušně. :) Jinak Saša je na Dextra v pohodě, jen mi jeho projev přijde strašně čtenej. I tak ale musím chválit. :-:
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Dexter / Dexter

Příspěvek od Furiant »

Anna Remková na Jaime Murray? Co to? To se snad na tu hrůzu, kterou si pod tím představuju, i podívám...
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Bobestom
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2009 21:08

Re: Dexter / Dexter

Příspěvek od Bobestom »

Zdravím, nevíte, kdo se ve 3. sérii ujme Miguela?
andrew.k
Příspěvky: 72
Registrován: 08 čer 2009 21:29

Re: Dexter / Dexter

Příspěvek od andrew.k »

Tak včera začala 3. série: Jimmy Smith (Miguel Prado) - Martin Preiss, Desmond Harrington (Joey Quinn) - Filip Jančík.
Bobestom
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2009 21:08

Re: Dexter / Dexter

Příspěvek od Bobestom »

Viděno.
Quin byl velice podobný originálu, ale Miguel byl bohužel totálně mimo ... ;)
Bobestom
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2009 21:08

Re: Dexter / Dexter

Příspěvek od Bobestom »

Tak Trinity Killera se ujal Plachý. Čekal jsem jeho, nebo Pragera. Ale proč ne, docela se na něj IMHO hodí. Doufal jsem ale v trochu "exkluzivnějšího" dabéra. :mrgreen:
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Dexter / Dexter

Příspěvek od Camulator »

Vím, že předbíhám, ale postava bratra Sama mě tak nadchnula, že mu musím uvést vytypovaného dabéra: Zbyšek Pantůček.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“