LazyTown

Pokračování příště

Moderátor: Markus

LazyTown

Příspěvekod tomas.kucera11 » 04 led 2011 21:20

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Josef Pejchal - Magnús Scheving (Sportacus), Kristina Jelínková - Julianna Rose Mauriello (Stephanie), Pavel Novotný - Stefán Karl Stefánsson (Robbie Rotten), Jiří Kalužný (Stingy), Zdeněk Rumpík (starosta Milford Meanswell), Romana Chvalová (Trixie), Martin Mejzlík (Pixel), Jindra Janoušková (Bessie), Petr Dohnal (titulky) a další

Úvodní znělku a ostatní písně zpívá: Milan Němec, Kristina Jelínková, Josef Pejchal
Překlad: Radek Svoboda
Zvuk: Dušan Vyprd, Oldřich Wajsar, Michael Drobný
Produkce: Marcela Bártová
Dialogy a režie: Petr Dohnal
Vyrobila: DW Agentura s.r.o. pro Jetix v roce 2008
tomas.kucera11

Re: LazyTown

Příspěvekod KOMZA » 03 srp 2017 09:05

Prý jsou nadabované pouze dvě série ze čtyř. Říkám, že je to docela škoda, protože těch pár minut, co jsem viděla na YT, rozhodně nebylo k zahození, a hlavně by bylo zajímavé mít svoji verzi We Are Number One... :-?
KOMZA

Re: LazyTown

Příspěvekod Petr Novak » 03 srp 2017 14:44

Za mě to vůbec škoda není. Toto byl jeden z nejhorších dabingů, které Jetix vyrobil a to i na poměry pardubických dabingů, které, přiznávám, celkově nějak nemusím. Herecké výkony veškeré žádné, postavy obsazené naprosto nevhodně, dialogy také často podivné a hlavně, ty písničky, to mě tahalo za uši nejvíc. Na prní poslech bylo poznat, že to prostě nejsou zpěváci. Toto pokud někdo předabuje, tak já osobně budu slavit několik dnů a nocí :D
Petr Novak

Zpět na Seriály