Průměrňákovi / The Middle

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvekod Voky29 » 05 srp 2017 22:56

Tenhle seriál mám rád, ale bohužel, vedlejším postavám se dabéři mění, jak na běžícím páse. V jedné epizodě dabuje tenhle, potom zase tenhle. Dokonce si pamatuju na scénu, kdy pan Carda daboval toho tlouštíka v lomu a po střihu jej daboval úplně někdo jiný, mám pocit, že pan Horák, ale tím si teď bohužel nejsem jistý. Jinak k dabingu hlavních postav nic nemám, paní Slavíková je v roli úžasná, hodně dlouho jsem si zvykal na změnu za pana Čecha, Pavel Šrom se mi líbí víc, než Libor Hruška, ale stejně vždycky přemýšlím, jak by zněla věta, kterou řekl Mike, kdyby byl pan Čech ještě mezi námi. Na změnu u Sue jsem velice zvědavý, je škoda, že na poslední dvě série (bylo oznámeno, že devátá je poslední) nevydržela Erbanová, samozřejmě, je to zcela její rozhodnutí, ale pokud byl někdo lepší než originál, tak právě ona.
Voky29

Příspěvekod Mirec0910 » 17 srp 2017 22:49

Viem že to je ešte priskoro, ale v októbri má mať premiéru 9. séria. Nie sú už nejaké info ohľadom dabingu ? Zrejme to je posledná séria tak snáď už nebudú žiadne preobsadenia :D
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Ladislav Cigánek, Michal Dlouhý, Aleš Procházka, Jaromír Meduna, Zdeněk Hruška, Pavel Vondra, Zdeněk Mahdal
Mirec0910

Příspěvekod PATdevast » 14 říj 2017 00:03

Nemůžu si pomoct, ale dabing ohromně utrpěl náhlým odchodem Vladimíra Čecha, který k Mikeovi dokonale seděl. Libor Hruška, kterého mám jako dabéra velmi rád, mi k němu moc nesednul. Pavel Šrom je věrohodnější, ale přesto pana Čecha nahradit nedokáže.
PATdevast

Příspěvekod DadiQ » 29 dub 2018 14:40

Od 3. 6. 2018 farewell série na HBO 3.
DadiQ

Předchozí

Zpět na Seriály