McLeodovy dcery / McLeod's Daughters

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Dan2000
Příspěvky: 78
Registrován: 09 čer 2017 11:07

Re: Mcleodovy dcery / McLeod's Daughters

Příspěvek od Dan2000 »

Jitka Moučková jí dabuje, akorát až zhruba od půlky série, konkrétně od 8x09 (Prokletí) https://www.youtube.com/watch?v=TxzGFORpNI8 :D :)

Petr Gelnar - Aaron Jeffery (Alex Ryan) (8x08) :)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6998
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mcleodovy dcery / McLeod's Daughters

Příspěvek od Michaela2 »

Krom toho, že se mi Moučková na herečku nijak zvlášť nehodí, tak nechápu, jak mohli obsadit ji, když dabovala jinou postavu od 1.až do 7. série :-? Ale my jsme v té době vlastně jiné dabérky než Jitku neměli, pravda :)
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14316
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: McLeodovy dcery / McLeod's Daughters

Příspěvek od Mark LS »

Profil jsem kompletně zaktualizoval. McLeodovy dcery jsou opravdu úžasný a kvalitní seriál s vynikajícím dabingem u většiny postav, hlavně Ivana Andrlová, Helena Brabcová, Miriam Chytilová a Kateřina Březinová tady opravdu excelovaly. :-: Dost mě ale mrzelo, jak v dabingu dopadli oba bratři Ryanovi, Nicka od 1. do 5.série dabuje padnoucí Pavel Vondra a v 6.sérii najednou nepadnoucí Svatopluk Schuller a to přesto, že Pavel Vondra v 6.sérii daboval řadu vedlejších postav a svého Nicka si dodabovat nemohl. :roll: A Alexe od 1. do 7.série dabuje dokonale padnoucí Jan Šťastný a v 8.sérii najednou dost nepadnoucí Petr Gelnar, tady to zamrzelo ještě o dost víc. :( Dost rušivě v celém seriálu působil Bohdan Tůma, který ve všech sériích daboval spoustu vedlejších postav a to přesto, že v 6.-8.sérii daboval i jednu z hlavních postav. Vadilo mi taky, že 2 dost podstatné postavy - Moiru (Doris Younane) a Rose (Basiu A'Hern) dabovalo v celém seriálu shodně neuvěřitelných 6 dabérek. :roll: A dost mě i zamrzelo, že na žádném z herců ze Školy zlomených srdcí nedokázali dodržet jejich dabéry, nejvíc mě to mrzelo u Abi Tucker, když Petra Hanžlíková přímo v 7. i v 8.sérii dabovala (v 8.sérii přímo její sestru :roll:), Tereza Chudobová byla ale dobrá náhrada. :-: Od dílu 8x09 jsem ale opravdu nepobral, proč Terezu Chudobovou nahradila právě Jitka Moučková, když ta v 1.-7.sérii už dabovala hlavní postavu Jodi - Rachael Carpani a navíc právě proto, že už Jitka Moučková dabovala Grace si už svou Jodi nemohla dodabovat v jejím nečekaném návratu v úplném finále. :(
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: McLeodovy dcery / McLeod's Daughters

Příspěvek od Angus MacGyver »

Vím, že epizody 4x27 až 4x32 mají trochu jiný dabing a titulky čte René Slováčková, co mi hlava nebere, proč u Bridie Carter říká " ... Helenu Brabcovou ... " a přitom jí v těch epizodách dabuje Regina Řandová ...
Odpovědět

Zpět na „Seriály“