Upíří deníky / The Vampire Diaries

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Upíří deníky / The Vampire Diaries

Příspěvek od James55 »

Joe: Jen aby. Dokud nebude znám přesný datum, tak na to moc nespolehám...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíří deníky / The Vampire Diaries

Příspěvek od Joe Black »

James55 píše:Joe: Jen aby. Dokud nebude znám přesný datum, tak na to moc nespolehám...
Teď už to snad bude. Když je to takhle prezentováno s jarními novinkami tak už se podle mě nestane, že by to nedali...
Grace7.13
Příspěvky: 9
Registrován: 10 zář 2009 12:49

Re: Upíří deníky / The Vampire Diaries

Příspěvek od Grace7.13 »

To snad ta nova nemyslí zas vážně?!! Květen jo? Před začátkem prázdnin jo? Už je mi jasný že to zas odložej. Ať se jdou bodnout s tím, že to budou dávat na jaře (což květen určitě není). S novou už jsem nadobro skončila a ten dabing raději už předem zabalím, protože už snad ani víc otrávená být nemůžu...
Uživatelský avatar
tom99
Příspěvky: 94
Registrován: 14 bře 2012 13:57
Bydliště: Cheb

Re: Upíří deníky / The Vampire Diaries

Příspěvek od tom99 »

Švarc se rozhodně na Damona nehodí, ale jelikož ho daboval už v LOSTu, tak chápu obsazení. Když si pan Švarc zvolí trošku temnější hlas, tak si myslím, že budu spokojený. Na Alarica mi rozhodně Maxián nesedí, to je hodně přestřelené a přišlo mi, že si snad ve studiu ani neposlechli, jaký má Alaric hlas. Jinak s ostatními postavami jsem takřka spokojený. The Vampire Diaries má tu výhodu, že tam není tolik epizodních postav, takže by se dabéři vedlejších rolí nemuseli tolik opakovat jako např. ve 24 hodinách. Ale uvidíme.
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíří deníky / The Vampire Diaries

Příspěvek od starpep »

Švarc je podle mě výborný dabér, kdo viděl Dr. Who tak jako Master byl úžasný.
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíří deníky / The Vampire Diaries

Příspěvek od Furiant »

Ano, Filip Švarc je výborný dabér, s tím nikdo nepolemizuje, ale tady jde o to, že se na Damona nehodí... já to říkám už od doby, kdy jsem se dozvěděl, že na to má Nova práva. Takže v tomhle stopro souhlasím s tomem99. :)
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíří deníky / The Vampire Diaries

Příspěvek od starpep »

To je asi pravda na něj by byl lepší Jančík, ale třeba jak Švarc daboval Farrela jako upíra, tak byl taky výborný ale to bude asi tím že na Colina Farrela se hodí :)
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Upíří deníky / The Vampire Diaries

Příspěvek od Michaela2 »

tom99 píše:Švarc se rozhodně na Damona nehodí,.
s tím rozhodně bych byla opatrná, je tu Tvůj názor, že se na něj Filip Švarc nehodí, tak ho tu neprezentuj jako celosvětovou pravdu, takže přístě slůvko imho atd. by neškodilo. Dle mého názoru se Švarc na Iana hodí, stejně tak se mi na něm zamlouvá Filip Jančík (možná o malý kousek více), taky ho mohl dabovat Libor Hruška nebo Horák :D , kteří si ho už střihli, takže bych tu Filipa neprezentovala jako toho nejnemožnějšího Ianova dabéra...

starpep píše:To je asi pravda na něj by byl lepší Jančík, ale třeba jak Švarc daboval Farrela jako upíra, tak byl taky výborný ale to bude asi tím že na Colina Farrela se hodí :)
jo na Farrella se hodi ale na Somerhaldera ne, že ? :D kdo otom rozhodl, že se hodí a nehodí ? dle jakých kritérií jsi rozhodl, že se nehodí ? neexistuje žádná objektivní klasifikace, která by rozhodovala o vhodnosti či nevhodnosti dabéra, vynášíš soudy jen dle svého subjektivního vkusu, který neříká nic o objektivitě, takže to samé jako u Toma, neprezentuj svůj názor prosím jako obecný fakt , díky
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíří deníky / The Vampire Diaries

Příspěvek od Markus »

Pod celý příspěvek Michaely se můžu podepsat, vystihla to přesně...
Obrázek
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Upíří deníky / The Vampire Diaries

Příspěvek od starpep »

Ja bych jen dodal, že je těžké napsat svůj názor, když tady nemám žádné známé :) Naštěstí můj názor je většinou stejný jako většiny a když se liší tak se radši přidám k nim , jít proti proudu jsem zkoušel několikrát a pokaždé to dopadlom tak že skupiny lidí co jsou na forech jsou 100x horsi nez kde jaky svetovy kritik, protoze na netu si nikdo nebere servitky a hlavne, kdyz ma za sebou spoustu lidi, takze asi tak :) A popravdě si vlastně vubec nepamatuju jaký hlas ma Somerhald a jak vlastne znel se Švarcem to bylo snad pred 4 lety, kdy jsem ho v necem videl :) Ale Švarc je jeden z mých nejoblíbenějších dabérů a na Colina F. se hodí uplně skvěle :) Vlastně ani nevím proč tady píšu, když Upíří deníky mě nezajímají a vubec je nesleduju nečetl jsem je a nikdy ani nebudu :) To bude tou nudou, jakožto filmový a herní redaktor mam teď pauzu a není do čeho píchnout :)
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Odpovědět

Zpět na „Seriály“