Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Příspěvekod palg » 18 kvě 2011 06:47

Obrázek
Info: IMDB I ČSFD I FDB | SLOVENSKÁ VERZE

2.série
V českém znění: Petr Svoboda - Don Johnson (inspektor Nash Bridges), Bohdan Tůma - Jaime Gomez (inspektor Evan Cortez) + (titulky), Ladislav Cigánek - Jeff Perry (inspektor Harvey Leek), Jiří Plachý - Cheech Marin (inspektor Joe Dominguez), Zuzana Slavíková - Melinda Clarke (Karen Decker), Zbyšek Horák, Daniel Rous, Jakub Saic a ďalší

Vyrobil: Hallmark ????
palg
Správce ukázek

Re: Detektiv Nash Bridges / Nash Bridges

Příspěvekod anderson » 18 kvě 2011 06:47

Podľa môjho názoru mizerný dabing. Sedel mi snáď iba ten Petr Svoboda v hlavnej úlohe. - Myslím, že to bežalo aj na PRIME, ale či s týmto dabingom, alebo nejakým iným, netuším.
anderson

Příspěvekod Anguilla » 18 kvě 2011 16:15

Jo prima měla vlastni dabing tušim že v hlavni roli Jiři Capka
Anguilla

Příspěvekod Michaela » 18 kvě 2011 17:35

mně se naopak Svoboda na Johnsona vůbec nelíbí. Ještě jako malá holka jsem viděla v tv film Žhář (zde uváděný jako Dlouhé horké léto). Svoboda se svým zvláštním specifickým hlasem se imho hodí k málokomu, navíc právě Johsona už od dětství mám zafixovaného jako takového frajírka, drsnáka, rváče a tyhle atributy Svoboda v hlase vůbec nemá :| pan Skopal ho vystihl dobře, ale i Beneš, Mahdal, Vondra, Pyško by mi zněli lépe než ten Svoboda.
Michaela

Příspěvekod DAN K. » 18 kvě 2011 18:21

Nějaký díl jsem loni v létě upravoval, pokud se dobře pamatuju, tak to režíroval jiri balcarek a produkoval jan junek a vyrobilo SDI media 2010.
DAN K.

Příspěvekod anderson » 18 kvě 2011 21:45

DAN K. píše:Nějaký díl jsem loni v létě upravoval, pokud se dobře pamatuju, tak to režíroval jiri balcarek a produkoval jan junek a vyrobilo SDI media 2010.

To bol asi dabing zvysnych serii pre UNIVERSAL, nie ?
anderson

Zpět na Seriály