Lidský terč / Human Target

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Lidský terč / Human Target

Příspěvekod oberon » 24 čer 2011 17:19

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
V českém znění: Lukáš Hlavica - Mark Valley (Christopher Chance), Zdeněk Junák - Chi McBride (Winston), Zdeněk Mahdal - Jackie Earle Haley (Guerrero)

Epizodní role: Tereza Bebarová - Tricia Helfer, Courtney Ford, Autumn Reeser (Stephanie Dobbsová, Laura, Layla), Pavel Soukup - Danny Glover, Chris Mulkey (Klient, Detektiv Al Jenkins), Jan Szymik - David Nykl (Vincent Morgan), Kateřina Lojdová - Ali Liebert, Emmanuelle Vaugier, Kristin Lehman (Brooke Hammelová, Emma Barnesová, Allyson Russoová), Michal Holán - Sam Huntington (John Gray), Jiří Hromada - William B. Davis, Mitch Pileggi (Whitey Doyle, Leonard Kreese), Zbyšek Horák - Dylan Neal (Wes Gibson), Zbyšek Pantůček - Kevin Weisman (Martin Gleason), Jitka Moučková - Leonor Valera, Moon Bloodgood, Amy Acker (Maria Gallegoová, Dr. Jessica Shawová, Katherine Waltersová), Zdeněk Hruška - Kris Marshall, Kavan Smith (Doug Slocum, Nathan), Libor Terš - Bruce Ramsay, Christopher Heyerdahl (Plukovník Vasquez, Connor Dunham), Aleš Procházka - Kim Coates, Mackenzie Gray (Bertram, Templeton), Otakar Brousek ml. - Lennie James (Baptiste), Bohdan Tůma - Dash Mihok (Eddie Dunn), Jitka Ježková - Grace Park, Christina Cole (Eva Khanová, Victoria), Tomáš Juřička - Peter Wingfield, Lee Majors (Hugh Prentiss, Christopher Chance), Bohuslav Kalva - Erick Avari, Armand Assante (Gerard, Joubert), Marek Holý - Rey Valentin (Tony Sorrento), Daniela Bartáková - Patricia Drake (Královna), Pavel Rímský - Timothy Omundson (Vyšetřovatel), Gustav Bubník, Svatopluk Schuller, Irena Hrubá, Petra Jindrová, Filip Jančík (titulky) a další

Překlad: Jana Bauerová, Filip Janda
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Kot, Libuše Witzová
Dialogy: Gustav Bubník, Veronika Veselá
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2011

2. SÉRIE
V českém znění: Lukáš Hlavica - Mark Valley (Christopher Chance), Zdeněk Junák - Chi McBride (Winston), Zdeněk Mahdal - Jackie Earle Haley (Guerrero), Vanda Hybnerová - Indira Varma (Ilsa Pucci), Anna Remková - Janet Montgomery (Ames)

Epizodní role: Libor Hruška - Rick Hoffman (Shelly), Svatopluk Schuller - Timothy Omundson (Vyšetřovatel), Dana Černá - Molly Parker (Rebecca Brooksová), Pavel Šrom - M.C. Gainey (Donnelly), Ernesto Čekan - Hakeem Kae-Kazim (Andre Markus), Radek Hoppe - JD Pardo (Brody Rivera), Jan Šťastný - Mike Dopud (Chicago), Zbyšek Pantůček - Douglas O'Keeffe (Yuri), Jiří Ployhar, Filip Jančík (titulky) a další

Překlad: Jana Bauerová
Zvuk: Tomáš Říha, Michal Závěrka
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Veronika Kernová
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2012-2013
Obrázek
oberon

Re: Lidský terč / Human Target

Příspěvekod Budy » 24 čer 2011 19:15

Zdeněk Junák :-:
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Joe Black » 25 čer 2011 14:06

Kateřina Lojdová - Emmanuelle Vaugier (Emma Barnesová), Tereza Bebarová - Tricia Helfer (Stephanie Dobbsová).
Joe Black

Příspěvekod oberon » 26 čer 2011 12:15

Jen pro informaci, kompletní info budu doplňovat až ve čtvrtek někdy k večeru, jelikož jsem přes týden ještě na intru, tak se nebojte, všechno bude...
Obrázek
oberon

Příspěvekod jackb » 29 čer 2011 21:23

Dost dobrý dabing a všechny tři hlavní postavy nadabovány skvěle :-:

Jenom nakonec nerežíruje Marek Tomažič, ale Filip Jančík
jackb

Příspěvekod Furiant » 29 čer 2011 21:25

Tak shlédnut pilot a dabing se mi líbil, jsem spokojenej... problémem budou ale asi trochu vedlejší postavy, viz pan Soukup na dvou postavách během 10 minut... :) A režii dělal Filip Jančík, takže se omlouvám za tu dezinformaci s panem Tomažičem, ale když s ním mluvil ten můj známej, pochopil jsem z toho, že režii bude dělat právě on...
Web o seriálu The Vampire Diaries - http://the-vampirediaries.cz
Web o seriálu The Originals - http://the-originals.cz
Web o seriálu Hawaii Five-0 - http://hawaii-five-0.cz
Web o seriálu Haven - http://haven.sff.cz
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Furiant

Příspěvekod anderson » 30 čer 2011 07:11

anderson

Příspěvekod DavePave » 30 čer 2011 13:11

Kdy se to vůbec vysílá? Jak je mým zvykem, pilot jsem zase prošvihl :D
Obrázek
Obrázek
DavePave

Příspěvekod Slipio » 30 čer 2011 16:36

mohl by jsi prosím oddělit hlavní postavy od epizodních? Takto v tom je zmatek pro lidi, co to ještě neviděli.
Slipio

Příspěvekod oberon » 30 čer 2011 18:18

DavePave píše:Kdy se to vůbec vysílá? Jak je mým zvykem, pilot jsem zase prošvihl :D

Každou středu kolem 21:15. Ještě včera jsem to měl v úvodním příspěvku, nevím, kam se to podělo...
Obrázek
oberon

Další

Zpět na Seriály