Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 / Hawaii Five-0

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 / Hawaii Five-0

Příspěvek od oberon »

Škoda těch vedlejších rolí, Prima na to celkem ..., Universal má ty vedlejší role trochu lepší, co se spjatosti týče, třeba Jiří Schwarz na Kevina Sorbo potěšil, ale základní obsazení je hodně chabé, hlavně Filip Švarc...
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 / Hawaii Five-0

Příspěvek od Furiant »

Dnešní díl na Primě překládala Zlata Částková :)

A čekal jsem, že se dabéři vedlejších rolí budou měnit třeba po těch pěti dílech jako v seriálu Polda a polda. Ale ne, Bouček a Burian i v jedenáctém díle. Takže kromě hlavních dabérů + Rajmonta na Masi Oku je ten dabing co se týče obsazení nudná šeď. :roll:
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 / Hawaii Five-0

Příspěvek od Furiant »

Do hlavních (důležitých) postav u Primy by se měla doplnit Kateřina Velebová - Claire van der Boom (Rachel Edwardsová). Mohlo se vybrat lépe, ale dá se to překousnout.

Jinak s tím Boučkem, Maryškou a dalšími je to už dost trapárna, když v každém díle dabují nějakou vedlejší postavu. Když by se chtělo, tak by to šlo obměnit (viz Polda a polda). Tady se evidentně nechce a stojí to tak za nic. :roll:
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 / Hawaii Five-0

Příspěvek od Furiant »

Dnes byl oznámen další crossover mezi Hawaii Five-0 a NCIS: Los Angeles - na Havaj se podívají Chris O'Donnell a LL Cool J a přidají se tak k Daniele Ruah, která na Havaji už byla. A v LA se objeví Alex O'Loughlin a Scott Caan, tak doufám, že si s tím Prima, až se bude dabovat druhá řada H50 a třetí řada NCIS: LA, vyhraje a všem umístí svoje dabéry z jejich seriálů. Bylo by to hodně fajn! :) :-: A hlavně by to chtělo vysílat tak nějak spolu, protože by se ten děj měl prolínat... :)
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 / Hawaii Five-0

Příspěvek od videofil »

takezo: A co jsi prosím tě čekal, když dva hlavní dabéři vstoupili do agentury. Za to ta televize nemůže. :!: ;) Mě se u různých seriálů také nelíbí přeobsazování, ale dokážu to pochopit. Není to ani ten dabér, ani ta televize, která tím trpí, ale jsme to my, kdo na to doplácí. A ten, kdo za to může, opravdu není televize, ale pouze a jen dabér, který vstoupil do agentury.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 / Hawaii Five-0

Příspěvek od bernyz »

Jediné pozitivní na tomto je to, že pražští herci drží při sobě a neberou role po svých předchůdcích.
tomas5566
Příspěvky: 11
Registrován: 09 bře 2015 20:23

Re: Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 / Hawaii Five-0

Příspěvek od tomas5566 »

Taky se mi ten dabing nelíbí. :vztek: Viděl jsem 2 díly 4. řady a na 3. díl už jsem se nedíval, protože když přeobsadí skoro všechny dabéry, tak se na to nedá dívat...
Nevím, jestli si Prima myslí, že si divák zvykne, ale z vlastní zkušenosti vím, že nezvykne.
Když jsem se díval na 1. díl 4.řady, tak jsem ani nepoznal, jestli mluví Steve nebo Danny. V 2. dílu už to bylo lepší, ale pořád jsem měl pocit, že to není Steve ani Danny.
Každý na to může mít jiný názor, ale mě se dabing Michala Dlouhého a Zdeňka Hrušky líbil víc než originál...
Napsal jsem do Primy email, jestli by bylo možné předabovat 4. řadu až se bude dabovat 5. řada. Zatim mi odpověděli, že můj email byl předán české verzi seriálu Hawaii 5-0. Podle informací, které jsem zjistil by rozpočet Primy na dabing mohl stačit na to, aby obsazovala i agenturní dabéry.
Mě ten seriál baví a chtěl bych se na něj zase dívat s dabingem, který je od 1-3. řady.

Kdyžtak napište Primě i svůj názor: http://www.iprima.cz/kontakty
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 / Hawaii Five-0

Příspěvek od videofil »

Jak jsem již napsal, Prima za tuto situaci nemůže, Prima jí nezavinila. :!:
tomas5566
Příspěvky: 11
Registrován: 09 bře 2015 20:23

Re: Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 / Hawaii Five-0

Příspěvek od tomas5566 »

Nezavinila, ale určitě by se to dalo nějak vyřešit, aby byly obě strany spokojeny.
Většinou je dabér přeobsazen jenom z toho důvodu, že je v agentuře. Nevím, jestli Prima nebo dabingové studio o tom rozhoduje.

Napsal sem email do http://www.chransvouprofesi.cz/ a odpověděl mi i Zdeněk Hruška a napsal, že ohledně Hawaii 5-0 nebyl ani kontaktován a dozvěděl se až z dabingfora, že byl přeobsazen.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Hawaii 5-0 / Havaj 5-0 / Hawaii Five-0

Příspěvek od videofil »

Tak kdyby se mezi sebou nějak domluvili, bylo by to určitě nejlepší. Jinak já jsem kdysi už na facebook Primy napsal, že i když se mi přeobsazování seriálů nelíbí, tak že je chápu a že je vlastně podporuji.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“