Hříšná láska / Cuando seas mía

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Hříšná láska / Cuando seas mía

Příspěvekod Pan X » 04 zář 2011 23:56

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Klára Sochorová - Silvia Navarro (Paloma / Teresa Suárez / Elena Olivares), Igor Bareš - Sergio Basañez (Diego Sánchez Sambrano), Radka Přibyslavská - Anette Michel (Barbara Castrejon Sanchez Sambrano), Petr Štěpán - Rodrigo Abed (Fabián Sanchez Sambrano), Sylva Talpová - Margarita Gralia (Ángela Sánchez Sambrano) / Gloria Peralta (Marcia Fontalbo), Milan Horský - Sergio Bustamante (Juan Francisco Sánchez), Eva Gorčicová - Laura Padilla (Soledad Suárez), Olga Hegerová - Evangelina Elizondo (Inés Viuda Sánchez Sambrano), Bob Klacl - Luis Felipe Tovar (Miguel Alfonso Tejeiros y Caballero), Eva Novotná - Martha Cristiana (Berenice Sánchez Sambrano), Helena Plecháčková - Iliana Fox (Diana Sanchéz Sambrano), Lenka Janíková - Ana Serradilla (Daniela Sanchéz Sambrano), Jiří Balcárek - Alejandro Lukini (Jeremy McGregor), Přemysl Přichystal - Ramiro Huerta (Aurelio Durán), Jaroslav Kuneš - Enrique Becker (Jorge La Torre), Jaroslav Tuček - Homero Wimer (Roberto Avellaneda), Robert Jícha - Juan Pablo Medina (Bernardo Sanchéz Sambrano) / (Carlos), Tomáš Sagher - Adrian Makala (Harold McLain) / Jesús Estrada (Juancho Mejía), David Kaloč - Rodrigo Cachero (Mariano Sanz), Karel Janský - Alejandro Ciangherotti (Ricardo Sandoval) / Leonardo Daniel (Joaquin Sanchez Sambrano), Helena Dvořáková - Tania Arredondo (Leonor) / Carolina Carvajal (Matilde Arango), Antonie Talacková - Gabriela Andrade (Margarita), Jiří Tomek - Pepe Gonzalez Marquez (Lorenzo Sanchez Sambrano), Vladimír Krátký - Juan Luis Orendain (Maldonado, titulky), Karel Bartoň - Aaron Aguilar (Carlos Fontalbo), Eva Jelínková - Carmen Delgado (Constanza de Sandoval) / Veronica Langer (Maria Eugenia), Daniel Dítě - Fernando Sarfatti (Giancarlo Mondriani), Erika Kubálková - Maribel Rodriguez (Graciela), Jana Štvrtecká - Claudine Sosa (Josefina), Martin Sláma - Arturo Ríos (Rafael Peréz), Aranka Lapešová - Adriana Parra (Ximena de Fontalvo), Zuzana Slavíková - Daniela Schmidt (Antonia Ruiz) / (Sekretářka Claudie), Zdeněk Junák (Don Manuel), Jiří Valůšek - Guillermo Larrea (Juan Manuel Ciros), Bára Milotová, Ondřej Mikulášek, Drahomíra Kočová, Bedřich Výtisk, Jaroslav Dufek, Ilja Kreslík, Drahomíra Hofmanová, Jan Grygar, Ladislav Běhůnek, Zdeněk Bureš, Josef Jurásek, Bohumil Klacl, Rudolf Kokeš, Antonie Talacková, Martin Sláma, David Kaloč, Tomáš Čisárik, Tomáš Sagher, Karel Janský, Jaroslav Tuček, Zdeněk Dvořák a další

České znění připravili:
Překlad: Ivory Rodriguez, Veronika Vidláková, Athena Alchazidu, Zuzana Ondrůjová, Rudolf Marek
Dialogy: Alena Kalábová, Irena Halová, Jan Fiala, Jana Čisáriková, Eva Dítětová, Jan Čisárik, Radka Přibyslavská, Lubomíra Sonková
Zvuk: Karel Peřinka, Patrik Zelenský
Produkce: Eva Kvasnicová, Jana Prášilová
Režie českého znění: Vojtěch Štursa
Vyrobila: TV Produkce s.r.o. ve studiu Brněnské soukromé televize pro FTV Premiéra s.r.o., TV Prima 2002
Marvel: >> Strážci Galaxie Vol. 2 <<
DC: >> Wonder Woman (2017) <<
FILMY: >> Kriminál | Titanic (1997) <<
SERIÁLY: >> Desáté království | Simpsonovi <<
Pan X

Re: Hříšná láska / Cuando seas mía

Příspěvekod Pan X » 06 kvě 2012 18:08

Ještě že Pan Štursa obsadil Igora Bareše a Kláru Sochorovou bez nich by ta telenovela nebyla ono :-: :-: :-:
Pan X

Příspěvekod Džejňulka » 06 kvě 2012 19:22

to je pravda. ;)
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Pan X » 06 kvě 2012 21:22

Džejňulka píše:to je pravda. ;)

V tomto seriálu je slyšet spoustu skvělých Brněnských dabérů jako Bob Klacl, Helena Plecháčková a spoustu dalších. Jen mi vadilo, když Paní Sylva Talpová dabovala Anchelu matku Fabiána a taky Marcíu milenku fabiána hlavně to bylo dost nezvyklé když si tyto osoby povídaly mezi sebou a měly stejný dabing :-?
Pan X

Příspěvekod puffy » 06 kvě 2012 22:16

Spickovy dabing. Sk verzia je tiez dobra, ale tato verzia sa mi paci ovela viac.
Bob Klacl si toho parchanta Miguela perfektne vychutnal.
Vdaka tomuto dabingu som si oblubil Baresa. Dovtedy som ho vobec nepoznal. Tie jeho zachvaty hnevu su fantasticke.
18.11.2009 - 28.12.2016
puffy

Příspěvekod Džejňulka » 06 kvě 2012 22:51

Vím, že na imdb je u postav uvedeno příjmení Sanchez Serrano stejně jako tady, ale já bych přísahala, že v dabingu říkají Sanchez "Sambrano".
A pak mám jednu připomínku ohledně přechylování příjmení - nejsem si naprosto jistá, jestli to tak je v pravidlech, ale já jsem žila v domnění, že přechylovat jména postav se nemusí, pokud se tak neděje v dabingu - např. jako slečna Fine (nikoli Fineová/Finová) v Chůvě k pohledání. Takže já bych napsala normálně Elena Olivares/Teresa Súarez, apod. bez ová, protože v dabingu to tak taky je, ne?
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Newmy » 06 kvě 2012 23:19

Samozřejmě psát jména postav tak, jak zazní v dabingu :)
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Příspěvekod fofo16 » 14 lis 2012 22:07

Určite Sylva Talpová dabovala aj Angelu aj Marciu? Veď tie dve mali dosť veľa spoločných scén
fofo16

Příspěvekod Pan X » 14 lis 2012 22:41

Ano Paní Sylva Talpová tam dabovala tyto dvě role :)
Pan X

Příspěvekod Mark LS » 18 pro 2014 12:21

Nedabovala Margaritu náhodou spíš skvělá Antonie Talacková? Mně to tak teda vždycky připadalo - https://www.youtube.com/watch?v=7sq97OF_vq8 (třeba 23:23) :-? A herečka se jmenuje Gabriela Andrade a ne Gabriela Andrande.
Mark LS

Další

Zpět na Seriály