Hříšná láska / Cuando seas mía

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Hříšná láska / Cuando seas mía

Příspěvek od Pan X »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Klára Sochorová - Silvia Navarro (Paloma / Teresa Suárez / Elena Olivares), Igor Bareš - Sergio Basañez (Diego Sánchez Sambrano), Radka Přibyslavská - Anette Michel (Bárbara Castrejón de Sánchez Sambrano), Petr Štěpán - Rodrigo Abed (Fabián Sánchez Sambrano), Sylva Talpová - Margarita Gralia (Ángela Sánchez Sambrano) + Gloria Peralta (Marcia Fontalvo), Milan Horský - Sergio Bustamante (Juan Francisco Sánchez Sambrano), Eva Gorčicová - Laura Padilla (Soledad Suárez), Olga Hegerová - Evangelina Elizondo (Inés Vdova Sánchez Sambrano), Bohumil Klacl - Luis Felipe Tovar (Miguel Alfonso Tejeiros y Caballero + více rolí), Eva Novotná - Martha Cristiana (Berenice Sánchez Sambrano), Helena Plecháčková - Iliana Fox (Diana Sánchez Sambrano), Lenka Janíková - Ana Serradilla (Daniela Sánchéz Sambrano + více rolí), Jiří Balcárek - Alejandro Lukini (Jeremy McGregor), Přemysl Přichystal - Ramiro Huerta (Aurelio Durán), Robert Jícha - Juan Pablo Medina (Bernardo Sánchez Sambrano + více rolí), Tomáš Sagher - Adrian Makala (Harold McKlane) + Jesús Estrada (Juancho Mejía + více rolí), David Kaloč - Rodrigo Cachero (Mariano Sanz + více rolí)

Dále v českém znění: Jiří Tomek - José González Márquez (Lorenzo Sánchez Sambrano + více rolí), Vladimír Krátký - Juan Luis Orendain (Maldonado, titulky), Karel Bartoň - Aarón Aguilar (Carlos Fontalvo), Jaroslav Kuneš - Enrique Becker (Jorge La Torre), Jaroslav Tuček - Homero Wimer (Roberto Avellaneda + více rolí), Eva Jelínková - Carmen Delgado (Constanza de Sandoval) + Veronica Langer (Maria Eugenia), Daniel Dítě - Fernando Sarfatti (Giancarlo Mondriani), Karel Janský - Alejandro Ciangherotti (Ricardo Sandoval) + Leonardo Daniel (Joaquin Sánchez Sambrano + více rolí), Helena Dvořáková - Tania Arredondo (Leonor), Kateřina Jakubcová - Carolina Carvajal (Matilde Arango), Antonie Talacková - Gabriela Andrade (Margarita + více rolí), Erika Kubálková - Maribel Rodríguez (Graciela + více rolí), Jana Štvrtecká - Claudine Sosa (Josefina + více rolí), Martin Sláma - Arturo Ríos (Rafael Pérez + více rolí), Aranka Lapešová - Adriana Parra (Ximena de Fontalvo + více rolí), Zuzana Slavíková - Daniela Schmidt (Antonia Ruiz) + (sekretářka Claudie + více rolí), Zdeněk Junák - Guillermo Quintanilla (Don Manuel Arango + více rolí), Jiří Valůšek - Guillermo Larrea (Juan Manuel Ciros + více rolí), Barbora Milotová, Ondřej Mikulášek, Drahomíra Kočová, Bedřich Výtisk, Jaroslav Dufek, Ilja Kreslík, Drahomíra Hofmanová, Jan Grygar, Ladislav Běhůnek, Zdeněk Bureš, Josef Jurásek, Rudolf Kokeš, Tomáš Čisárik, Zdeněk Dvořák a další

České znění připravili:
Překlad: Ivory Rodriguez, Veronika Vidláková, Athena Alchazidu, Zuzana Ondrůjová, Rudolf Marek
Dialogy: Alena Kalábová, Irena Halová, Jan Fiala, Jana Čisáriková, Eva Dítětová, Jan Čisárik, Radka Přibyslavská, Lubomíra Sonková
Zvuk: Karel Peřinka, Patrik Zelenský
Produkce: Eva Kvasnicová, Jana Prášilová
Režie českého znění: Vojtěch Štursa
Vyrobila: TV Produkce s.r.o. ve studiu Brněnské soukromé televize pro FTV Premiéra s.r.o., TV Prima 2002
Naposledy upravil(a) Pan X dne 05 lis 2022 20:44, celkem upraveno 144 x.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Hříšná láska / Cuando seas mía

Příspěvek od Džejňulka »

to je pravda. ;)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Hříšná láska / Cuando seas mía

Příspěvek od Pan X »

Džejňulka píše:to je pravda. ;)
V tomto seriálu je slyšet spoustu skvělých Brněnských dabérů jako Bob Klacl, Helena Plecháčková a spoustu dalších. Jen mi vadilo, když Paní Sylva Talpová dabovala Anchelu matku Fabiána a taky Marcíu milenku fabiána hlavně to bylo dost nezvyklé když si tyto osoby povídaly mezi sebou a měly stejný dabing :-?
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1130
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Hříšná láska / Cuando seas mía

Příspěvek od puffy »

Spickovy dabing. Sk verzia je tiez dobra, ale tato verzia sa mi paci ovela viac.
Bob Klacl si toho parchanta Miguela perfektne vychutnal.
Vdaka tomuto dabingu som si oblubil Baresa. Dovtedy som ho vobec nepoznal. Tie jeho zachvaty hnevu su fantasticke.
Naposledy upravil(a) puffy dne 12 pro 2012 17:09, celkem upraveno 1 x.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Hříšná láska / Cuando seas mía

Příspěvek od Džejňulka »

Vím, že na imdb je u postav uvedeno příjmení Sanchez Serrano stejně jako tady, ale já bych přísahala, že v dabingu říkají Sanchez "Sambrano".
A pak mám jednu připomínku ohledně přechylování příjmení - nejsem si naprosto jistá, jestli to tak je v pravidlech, ale já jsem žila v domnění, že přechylovat jména postav se nemusí, pokud se tak neděje v dabingu - např. jako slečna Fine (nikoli Fineová/Finová) v Chůvě k pohledání. Takže já bych napsala normálně Elena Olivares/Teresa Súarez, apod. bez ová, protože v dabingu to tak taky je, ne?
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4695
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hříšná láska / Cuando seas mía

Příspěvek od Newmy »

Samozřejmě psát jména postav tak, jak zazní v dabingu :)
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Hříšná láska / Cuando seas mía

Příspěvek od fofo16 »

Určite Sylva Talpová dabovala aj Angelu aj Marciu? Veď tie dve mali dosť veľa spoločných scén
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Hříšná láska / Cuando seas mía

Příspěvek od Mark LS »

Nedabovala Margaritu náhodou spíš skvělá Antonie Talacková? Mně to tak teda vždycky připadalo - https://www.youtube.com/watch?v=7sq97OF_vq8 (třeba 23:23) :-? A herečka se jmenuje Gabriela Andrade a ne Gabriela Andrande.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“