Pokémon / Pocket Monsters

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
DCernoch
Příspěvky: 80
Registrován: 26 dub 2018 16:09

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od DCernoch »

Gary by mě taky zajímal. Samozřejmě s Radkem Kuchařem se asi nedá počítat, ale aspoň Michala Holána, který ho daboval v sérii Diamant a perla mohli zkusit sehnat. Jinak bych to viděl, z těch co dabují v posledních sériích, možná tak na některého z bratrů Köhlerových, ale fakt si nejsem jistý. :-?
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od peno »

V posledních dvou dílech DP, kde se Gary objevil, ho mluvil Marek Libert. Mám vážné obavy, aby nechtěli toto šílené spojení opakovat. Ale snad vrátí Michala Holána. I když, Jiří Köhler by mi na něm také asi nezněl úplně špatně. Jeho bratr už o něco méně, ale dalo by se. Lepší, než Marek Libert, nebo dokonce sám pan režisér, čehož se také trochu bojím.
DCernoch
Příspěvky: 80
Registrován: 26 dub 2018 16:09

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od DCernoch »

Jo na Liberta jsem úplně zapomněl. Toho bych taky nechtěl, aby se na Garym vrátil. A co se Vojty Hájka týče tam bych si spíš dovedl představit, že by sám sebe obsadil na Paula, který se má v další sérii na jednu epizodu vrátit, tam by to nemuselo být tak špatné, ale na Garyho si ho tež nedovedu moc představit. :D
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od peno »

No, tak on už Paula mluvil, takže tam za mě proč ne. Zase, nemusí všechny Ashovy staré rivaly mluvit Holán, že :lol: Ale na Garyho ho opravdu nechci. Tam by se za mě Michal Holán vrátit mohl, obzvlášť, když je to teď tak velká role. Ale hlavně by to na něj chtělo jeden hlas a ne aby to dopadlo jako s Dawn, po každé někdo jiný. Toho se bojím nejvíc, abych pravdu řekl.
L55
Příspěvky: 545
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od L55 »

Pokud nedostane Jan Škvor od režiséra nějakou vedlejší roli v následující, 25., řadě, spolu s postavou Ashe nejspíš skončí v dabingu.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od HonzaXXII »

To už snad ani nemůže nikoho překvapit, už v době kdy ještě byl mezi náma Michael Jackson se z toho seriálu stala nekonečná soap opera jako Dallas, Dynastie, Melrose Place, Tak jde čas a podobně (a dneska už bohužel nehrozí další Bobby ve sprše :D ). Jediný, čemu se divím, že s tím paskvilem ještě někdo kdo vychodil školku ztrácí čas.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od fabec122 »

L55 píše: 18 pro 2022 15:16 Pokud nedostane Jan Škvor od režiséra nějakou vedlejší roli v následující, 25., řadě, spolu s postavou Ashe nejspíš skončí v dabingu.
To je dost zavádějící informace ne? Z té tvojí informace to vypadá tak, že Jan Škvor končí v dabingu. Ve skutečnosti končí postava Ashe v seriálu. Jan Škvor kvůli tomu v dabingu asi končit nebude.
L55
Příspěvky: 545
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od L55 »

Myslel jsem, samozřejmě, v dabingu tohoto seriálu.
V dabingu jako takovém důvod končit nemá. :D
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od peno »

No, někdo z TV Tokyo, televize, která v Japonsku Pokémony vysílá, zmínil, že Ash tak úplně nekončí. Z toho mi vyplývá, že Ash se v nové sérii asi nějakým způsobem objeví. Takže opatrně s tou novou rolí pro Jana Škvora, aby to pak nedopadlo tak, že bude někde mluvit sám se sebou :lol:
A mimochodem, i když v Journeys nakonec Tracy neměl mluvenou roli, tak je šance, že v té jedenáctidílné post-sérii, která startuje v Japonsku v lednu, konečně opět i promluví. A to by byl pro tvůrce českého dabingu solidní bolehlav, pokud by se tak stalo :D
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Bylo by fajn kdybychom měli v Pokémonech, když už tam máme Jana Škvora aby jsme tam měli i jeho bráchu Radka Škvora, a bylo by to kompletní, a ten by mohl dabovat nějakou vedlejší postavu jeho brácha. ;)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“