Pokémon / Pocket Monsters

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvekod Petr Novak » 23 lis 2016 19:08

No, Nick bych prakticky vyloučil. Nedávno jsem totiž četl, že na placené kanály má Disney v Evropě monopol. Bohužel se to týká Disney XD, který u nás neexistuje a nejspíš ani existovat nebude a Disney Channel vysílá z XD minimum věcí, takže bych si na něj také moc nevsadil. Největší šanci vidím na neplacených kanálech. Případně na Netflixu, kde už se, pomalu ale jistě, začínají české dabingy taky rozjíždět.
A taky je otázka, kterou sérií začnou. První dva díly Sun & Moon (20. série) už mají anglický dabing a v USA mají začít na Disney XD už 5. prosince. Z toho mi plyne, že naši vysílatelé mohou příští rok klidně začít 20. sérií a ten zbytek, byť je nadabovaný, prostě přeskočit.
Mimochodem, ani bych se nedivil, kdybychom se nakonec dočkali dřív Yo-Kai Watch, než Pokémonů :lol:
Petr Novak

Příspěvekod stepanekfilip » 24 lis 2016 15:58

Taky si myslím že na Disney to vysílat nebudou. A když jsem psal na Primu, tak psali že tam taky ne. Možná to bude vážně jen na tom Netflixu, jinak jedine tak Barrandov...
stepanekfilip

Příspěvekod Petr Novak » 24 lis 2016 19:14

No, právě že Barrandov už poslední dobou na dětské pořady kašle. Naopak Smíchov teď dětské pásmo ještě posílil, takže bych si spíš vsadil tam.
Petr Novak

Příspěvekod ashketchum » 24 lis 2016 19:36

ReDabér píše:Já jsem si vždy myslel, že Petr Písařík daboval Brocka.

od Dp zas Brocka daboval Jan Maxian
ashketchum

Příspěvekod stepanekfilip » 24 lis 2016 23:16

Petr Novak píše:No, právě že Barrandov už poslední dobou na dětské pořady kašle. Naopak Smíchov teď dětské pásmo ještě posílil, takže bych si spíš vsadil tam.

To je pravda, na Smíchov jsem úplně zapomněl. Už dříve jsem si všiml, že tam dávali i více pohádek, co předtím dával Barrandov, tak je to teoreticky možné.
stepanekfilip

Příspěvekod Tomasak » 03 pro 2016 15:12

Nemohli by to nové Pokemony vysílat na PCC? Přece jenom patří taky pod Viacom.
Tomasak

Příspěvekod Jack_6428 » 03 pro 2016 16:01

Nechápu jak to myslíš. Pokémon nemá s Viacomem nic společného.
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Tomasak » 03 pro 2016 16:29

Myslel jsem, že jsou to oficiální distributoři nebo tak nějak, ale spletl jsem se no :D
Tomasak

Příspěvekod ashketchum » 09 pro 2016 14:25

ale su tam dake vanecni dily napr svatky jinx v ildikove lize ;)
ashketchum

Příspěvekod filip » 26 pro 2016 11:00

Přidávám 19-ku znovu, a na až 6 dílu, zcela kompletní:

19.SÉRIE
V českém znění: Jan Škvor - Sarah Natochenny (Ash), Rozita Erbanová - Mayuki Makiguchi (Serena), Petr Neskusil - Yūki Kaji (Clemont), Michal Michálek - Shin'ichirō Miki (James), Radka Stupková - Megumi Hajašibara (Jessie), Marek Libert - Inuko Inuyama (Mňau), Kateřina Peřinová - Mika Kanai (Bonnie), Pavel Soukup - Unshō Ishizuka (vypravěč)

Dále v českém znění: Daniel Krejčík - Minami Fujii (Trevor), Kristýna Skružná - Rinko Natsuhi (Aliana) + Motoko Kumai (Nini), Terezie Taberyová - Akane Fujita (Bryony) + Marina Inoue (Aria), Martina Kechnerová - Mikako Komatsu (Mairin), Petr Gelnar - Hideaki Tezuka (Lysandre), Petra Hobzová - Akeno Watanabe (Malva), Radovan Vaculík - Tsuguo Mogami (Xerosic), Jan Battěk - Ikue Ohtani (Sawyer) + Kenshō Ono (Alain), Viktor Dvořák - Hiroshi Tsuchida (Sycamore), Petr Burian - Yasunori Matsumoto (Pierre), Roman Hájek - Yō Kitazawa (Hanzo), Jana Páleníčková - Yurie Kobori (Shauna), Vanda Konečná - Fumiko Orikasa (Diantha), Pavel Vondra - Ryūzaburō Ōtomo (Wulfric), Jiří Ployhar - Masaki Aizawa (Keanan), Regina Řandová, Oldřich Hajlich, Martin Kubačák, Jiří Krejčí, Nina Horáková

Režie: Alice Hurychová
Zvuk: Eliška Bejčková
Přejklad: Klára Šumová
Dialogy: Jana Dotlačilová
Produkce: Pavla Draxlerová
Text písně a hudební režie: Ondřej Izdný
České znění vyrobila: SDI Media ve spolupráci s Barrandov Studio a.s. v roce 2016 - 2017
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

PředchozíDalší

Zpět na Seriály