Pokémon / Pocket Monsters

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvekod maty93 » 05 srp 2018 09:43

Jana Páleníčková (Delia Ketchumová)
Marek Libert (profesor Oak)

Samson je komplikovanější, někam do 14. dílu ho spolu s dalšími vedlejšími rolemi dabuje Ludvík Král, ale v pozdějších dílech tam zase dojde ke kolotoči, protože konzistentní obsazení by zjevně u Pokémonů někoho zabilo. V epizodě 24 jsem ho nepoznal (ale zní mi trochu jako Ivo Hrbáč), v 28 je to Marek Libert a v 42 Zbyšek Horák.
maty93

Příspěvekod 1403ka » 08 říj 2018 16:41

V druhej sezóne (s podtitulom Dobrodružství na Mandarinkovém ostrově) je ešte jedna dôležitá postava, volá sa Tracey. Neviete, kto ho daboval? Mne pri tom hlase napadá len Robin Pařík za mlada, ale nie je to on.
1403ka

Příspěvekod filip » 24 říj 2018 14:03

21.SÉRIE
V českém znění: Jan Škvor - Rika Matsumoto (Ash), Michal Michálek - Shin'ichirō Miki (James), Radka Stupková - Megumi Hajashibara (Jessie), Marek Libert - Inuko Inuyama (Mňau), Pavel Soukup - Unshō Ishizuka (vypravěč), Jan Battěk - Kaito Ishikawa (Kaiwe), Klára Nováková - Hitomi Kikuchi (Lana), Silvie Nygrýnová - Kei Shindō (Lillie), Adéla Nováková - Reina Ueda (Mallow), Jan Köhler - Fumiko Takekuma (Sophocles), Martin Kubačák - Keiichi Nakagawa (profesor Kukui), Anna Suchánková - Sayaka Kinoshita (Lusamine), Roman Hajlich, Marek Holý, Kristina Jelínková, Ivana Korolová, Ludvík Král, Adéla Kubačáková

Zpívají: Tereza Martinková, Ondřej Izdný, Petr Ryšavý

Přejklad: Klára Šumová
Dialogy: Jana Dotlačilová
Produkce: Veronika Dvořáková
Text písně a hudební režie: Ondřej Izdný
Zvuk: Eliška Bejčková
Režie: Vojtěch Hájek
Natočilo Barrandov Studio a.s. v roce 2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková