Pokémon / Pocket Monsters

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Taderst
Příspěvky: 7
Registrován: 06 srp 2011 17:35

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Taderst »

Mě by zajímalo, jestli ještě vůbec někdy budou v televizi vysílat ty první 4 série s dabingem, který vyrobila Česká produkční, a. s pro Novu, protože když se na to podívám i dneska, tak je tam opravdu vidět poměrně veliký rozdíl oproti novým dílů a to snad ve všech ohledech. :D


Chápu, že Radek Škvor je dávno dospělý a jeho geniální hlas se mu nenávratně tím věkem změnil. Ale co mi přišlo škoda, tak je určitě změna dabérů pro Jessie a Mňaua, policistku Jenny a ošetřovatelku pro pokémony. Z pokémonů jsem dávno vyrostl a možná, že mi to tak připadá jenom z nostalgie..

Všechny ty díly z Novy jsem si naštěstí před pár lety vypálil na DVD, člověk nikdy neví, kdy se to může hodit. :D

Každopádně zlaté časy na Nově. :)
patrik1177
Příspěvky: 44
Registrován: 15 zář 2015 10:12

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od patrik1177 »

Zatím jsem viděl pouze první 2 díly 20. série, no přísahal bych, že Mallow dabovala Rozita Erbanová. Hlas Adély Novákové, která je tady ve výpisu vůbec neznám, takže netuším jestli mají Adéla a Rozita tak podobný hlas, nebo ji opravdu dabovala (alespoň ze začátku) Rozita.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

A nepoznal bys, kdo mluvil Oaky? Ideálně oba dva. Rád bych zrovna tyto dvě role přidal, hlavně tedy Samsona Oaka, který je tady také jednou z hlavních rolí.
patrik1177
Příspěvky: 44
Registrován: 15 zář 2015 10:12

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od patrik1177 »

Bohužel ne :/
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od maty93 »

Jana Páleníčková (Delia Ketchumová)
Marek Libert (profesor Oak)

Samson je komplikovanější, někam do 14. dílu ho spolu s dalšími vedlejšími rolemi dabuje Ludvík Král, ale v pozdějších dílech tam zase dojde ke kolotoči, protože konzistentní obsazení by zjevně u Pokémonů někoho zabilo. V epizodě 24 jsem ho nepoznal (ale zní mi trochu jako Ivo Hrbáč), v 28 je to Marek Libert a v 42 Zbyšek Horák.
1403ka
Příspěvky: 3939
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od 1403ka »

V druhej sezóne (s podtitulom Dobrodružství na Mandarinkovém ostrově) je ešte jedna dôležitá postava, volá sa Tracey. Neviete, kto ho daboval? Mne pri tom hlase napadá len Robin Pařík za mlada, ale nie je to on.
1403ka
Příspěvky: 3939
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od 1403ka »

Aby som opäť otvoril túto tému, tak doplním, že Pokédex daboval od začiatku do 4. série Radovan Vaculík, 10. a 11. sériu (po 10. diel) Jana Páleníčková a 11. sériu (od 11. dielu) Šárka Vondrová.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Jack_6428 »

Ta 21. série je na Netflixu? Ještě sem ji tam nenašel.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od maty93 »

21. série, co vím, zatím nikde není. Čekal bych, že se zas objeví někdy na jaře, tak jako ta předchozí.
patrik1177
Příspěvky: 44
Registrován: 15 zář 2015 10:12

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od patrik1177 »

1.4. by Netflix měl odebrat ze své knihovny série 17, 18 a 19 a současně by měl přidat 21. sérii.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“