Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jelimán »

Jsou prostě potřebné nějaké úpravy. Téma bych si klidně vzal a vše provedl.
DOPLŇUJI:
1-5. série:
Antonín Navrátil - Plankton (jenom on!!! :nesouhlas: :vztek: ), Ploutvokluk, titulky + další vedlejší nebo epizodní role
Jana Pálečníková - Sandy, Paní Rybová, Karen, Špínobubla, Potty, Spongebobova matka, Perla + další ženské role
Jan Vondraček - Supermořec, Chobokuba, Žin, Garry + další vedlejší epizodní postavy. Garry je buď ponechán v originále anebo ty jeho skřeky dabuje Vondráček (někdy i Cigánek.) Páleníčková nikdy.
Bedřich Šetena - Pan Krabs, Santa Claus
Ladislav Cigánek - Pirát Očko, Bratranec Stanley, Spongebobův otec, Létajíci Holanďan, Bubliňák + další vedlejší epizodní postavy.
K dalším sériíím platí zhruba to co jsem napsal výše.
Naposledy upravil(a) Jelimán dne 04 kvě 2017 19:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jack_6428 »

Ne tak rychle kovboji. Já jsem všechno podle všech přidal a nejsem si vědom, že by něco chybělo nebo bylo špatně. A i kdyby ano, to samo o sobě není důvod ti téma hned po letech přenechat. Napiš nejdřív, co se ti nezdá.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jelimán »

Nebylo to myšleno zle. Obdivuji tvůj přehled. Jenom podotýkám. Jan Vondráček na Planktona je úplná blbost. Nikdy ho nedaboval. Zbytek máš nahoře. Jde jenom o to aby to bylo trochu přesnější. Mnoho postav nemá přiděleno svého dabéra. Ale opravdu nic ve zlém. :D :)
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jack_6428 »

Ja si to ve zlém ani nebral. Jen mě to zajímalo a trochu překvapilo, protože to znělo jako by bylo všechno špatně :mrgreen: Brzy to tedy doplním ;)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jelimán »

Tak to tě mohu vyvést z omylu. :D
Jinak by mě docela zajímalo jaký rozpočet dabing Spongeboba má. Má sice famózní dialogy a geniálně obsazené postavy, ale co se týče těch vedlejších a epizodních bytostí, hlasy se hrozně opakují. Obdivuji dabéry, že je umí rozpoznat a pokouší se i měnit hlasy. U takové Páleníčkové to třeba funguje.
Tomáš Slach
Příspěvky: 715
Registrován: 19 črc 2016 12:04
Bydliště: Praha

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Tomáš Slach »

Doplněny informace v profilu.
Naposledy upravil(a) Tomáš Slach dne 27 dub 2020 08:48, celkem upraveno 1 x.
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jelimán »

Možná to sem nepatří, ale ve které epizodě je ten Spogebobův syn? :-?
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jack_6428 »

Myslím, že to byl 17. díl Dlouhá cesta za receptem/The Great Patty Caper ze 7. řady ;)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jelimán »

Už na Nicku dávali tu 10 sérii? Zde je nápsano od dubna. :-?
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jack_6428 »

Jo, pár dílů už od té doby bylo a ještě nějaký budou teď v srpnu. Dohromady prakticky všechny, co se doposud vyrobili. Až po epizodu 215. Pak podle mě dlouho nic nebude, možná na podzim, neboť jsme dohnali Nick v USA.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“