Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Tomasak »

Teda oba mají své nedostatky, ale ten novácky je rozhodně lepší už jenom kvůli panu Rackovi
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od 1403ka »

Keď sa po prvý raz zjavila Karen (1x03, tak dabovala Páleníčková a v dieli 1x10 ho zase daboval Cigánek. Tak ja neviem, je ten počítač muž alebo žena? :)
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jack_6428 »

V srpnu další várka nejnovějších dílů na Nicku z 11. řady...
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od 1403ka »

Doplním len. že budú odvysielané diely 11x14 (premiéra v USA 9. marca (března)) až 11x18 (ktorá ešte nebola odvysielaná v USA).
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jack_6428 »

Začátkem září budou na našem Nicku z 11. řady odvysílány části 19a+19b, které před pár dny běžely v USA.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od 1403ka »

Škoda, že sa už nevráti kvalita a humor z prvých dielov seriálu, pretože z 1. série boli vytvorené už toľko internetových mémov (číta sa to mýmov), že už pomaly tie vtipné obrázky už začínajú vytrácať z povrchu zemského. (Bože, to čo je za výslovnosť ako Ľudovít Štúr :D )
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jelimán »

Mě třeba 1.série přijde ještě taková ,,rozjezdová´´ s hnusnou animací. Ale některé díly má dokonalé. Nejlepší série jsou pro mě, ale asi 7. a 8. I když od šesté série je zbytečně moc dílů s Planktonovými pokusy na ukradení tajného receptu. V prvních pěti sériích nebyly tak často, což bylo lepší. 9.série byla taky dobrá a i 10. se povedla, i když měla jenom 11 dílů. 11.série mi, ale zatím přijde ze všech nejslabší. Už jim dochází nápady a tak vymýšlí čím dal větší bizárnosti a blbosti, ale už s nimi tak nepracují jako dřív. Epizody jsou pak spíš podivné sledy různých na sebe vůbec nenavazujích gagů beze smyslu. Dabing se taky dost zhoršil a nový Patrick je prostě příšerný. Ach, jak já bych si přál návrat Racka. Ale i přesto všechno každý nový díl v české premiéře vítám a jsem na něj zvědavý.
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od 1403ka »

Aj ja by som chcel návrat Racka na Patrika.
TheGamer7777
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2017 11:11

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od TheGamer7777 »

Jestli jste viděli 11x13b slovo daně babicce tak jak sepijak predzvikal te planktonovo babičce tak se mi zdá že ho mluvil někdo jiný než Ivo Novák ale po zbytek dílů už ho Novák zase mluvil nevíte proč a kdo to byl byl bych moc rád za odpověď :-:
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Spongebob v kalhotách / Spongebob SquarePants

Příspěvek od Jelimán »

Tak poslední odvysílaný díl z 11.série ukázal, že tvůrcům už doopravdy hráblo. :D
Odpovědět

Zpět na „Seriály“