Jsi můj život / Sos mi vida

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Jsi můj život / Sos mi vida

Příspěvek od Pan X »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDB

V českém znění: Ivana Andrlová - Natalia Oreiro (Esperanza Muñoz - La Monita / Princezna Olga Karkovna Nikolajevna z Venceslavie / Isabel Quesada Muñoz), Martin Sláma - Facundo Arana (Martín Quesada), Zora Bösserlová - Carla Peterson (Constanza Insúa), Ladislav Běhůnek - Carlos Belloso (Quique / Pochi / Martincito Ferreti Insúa), Tereza Groszmannová - Mónica Ayos (Nilda Yadhur 'La Turca'), Leona Ondráčková - Fabiana García Lago (Kimberly), Petr Jančařík - Marcelo Mazzarello (Miguel), Zdeněk Junák - Jorge Martínez (Emilio Sanabria), Jorge Sassi (Julio Dufre), Gino Renni (Hector Hugo), Luis Acuña (Montaña), Pablo Alarcón (Victor Sambrano + více rolí), Luboš Ondráček - Pablo Cedrón (Félix "Falucho" Perez Garmendia / Hernanda Péreze Garmendiu + titulky), Eva Novotná - Ines Palombo (Vicky), Sylva Talpová - Claudia Fontán (Mercedes), Bedřich Výtisk - Alejandro Awada (Alfredo Uribe), Pavel Vacek - Elías Viñoles (José Fernández Quesada), Aleš Zbořil - Marcelo Savignone (El Tano), Barbora Jelenová - Thelma Fardín (Laura Fernández), Erika Kubálková - Gipsy Bonafina (Teresa), Eva Jelínková - Adela Gleijer (Rosa), Jana Musilová - Moro Anghileri (La Cobra), Kateřina Horáčková - Griselda Siciliani (Deborah "Debi" Quesada), Lenka Filipová-Kudelová - Dalma Milevos (Nieves Ferreti), Olga Hegerová - Patricia Castell (Carmen Duval), Petr Dočkal - Nicolas D'Agostino (Tony), Petr Štěpán - Mike Amigorena (Rolando Martínez), Tomáš Sagher - Hernán Pérez (Iriarte), Dana Pešková - Reina Reech (Jacqueline Insúa), Erika Kubálková - Flavia Palmiero (Jorgelina), Marcela "La Tigresa" Acuña (Marcela "La Tigresa" Acuña), Patricia Echegoyen (Eva Hidalgo), Susana Romero (Madam Carlota + více rolí), Eva Gorčicová - Patricia Palmer (Isabel Muñoz), Jan Kolařík - David Chocarro (Diego Urial), Diego Jaraz (Sebastián Andrade), Gustavo Bermúdez (Victor Lobo), Chayanne (Chayanne), Ricky Martin (Ricky Martin + více rolí), Jiří Valůšek - Tomás de las Heras (Pablo + více rolí), Josef Jurásek - Fabio Taphanel (Carozo), Kateřina Jakubcová - Eugenia Tobal (Bárbara), Julieta Venegas (Julieta Venegas + více rolí), Petr Štěpán - Juan Martín Mercado (Cocho), Tomáš Sagher - Favio Posca (Lalo + více rolí), Vladimír Hauser - Emilio Bardi (Rubén Fernández + více rolí), Zdena Herfortová - Ana Acosta (Beatriz Simpson de Uribe), Zuzana Ščerbová - Manuela Pal (Fabiana), Aranka Lapešová, Milan Horský, Robert Jícha, Jan Grygar a další

Zvuk: Petr Hradecký
Produkce: Anna Friedmannová, Jaroslav Richtr
Překlad: Athena Alchazidu
Dialogy: Jan Fiala, Martin Dudák
Režie českého znění: Luboš Ondráček
Vyrobila: Brněnská soukromá televize pro FTV Prima 2007
Naposledy upravil(a) Pan X dne 31 bře 2015 22:13, celkem upraveno 9 x.
matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Jsi můj život / Sos mi vida

Příspěvek od matthew.17 »

Som rád, že I.Andrlovou dodržali aj keď je tentoraz seriál s Nataliou na inej televízií :)
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Jsi můj život / Sos mi vida

Příspěvek od Michaela2 »

Ono ani tak nejde o to, že se jedná o jinou tv, jako o to, že je dabing brněnský a že měli snahu dodržet dvorní pražskou dabérku ;)
matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Jsi můj život / Sos mi vida

Příspěvek od matthew.17 »

Hej veď to som myslel :D Inak teraz by Natalia mala točiť niečo pre Hollywood, takže dúfajme že keď sa to nadabuje nešupnu jej tam niekoho noveho.
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Jsi můj život / Sos mi vida

Příspěvek od matthew.17 »

Eva Novotná - Ines Palombo (Vicky)
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Jsi můj život / Sos mi vida

Příspěvek od Michaela2 »

Peta22able píše: Překlad: Athena Alchazidu
tu jsem měla na španělštinu :o :D , jsem netušila, že pracuje i pro dabing :-:
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jsi můj život / Sos mi vida

Příspěvek od Mark LS »

Doplnění:

Aleš Zbořil - Marcelo Savignone (El Tano)
Barbora Jelenová - Thelma Fardín (Laura Fernández)
Dita Kaplanová - Gipsy Bonafina (Teresa Hill)
Eva Jelínková - Adela Gleijer (Rosa)
Jana Musilová - Moro Anghileri (La Cobra)
Kateřina Horáčková - Griselda Siciliani (Deborah "Debi" Quesada)
Lenka Filipová-Kudelová - Dalma Milevos (Nieves Ferreti)
Luboš Ondráček - Pablo Cedrón (Félix "Falucho" Perez Garmendia)
Olga Hegerová - Patricia Castell (Carmen Duval)
Petr Dočkal - Nicolás D'Agostino (Tony)
Petr Štěpán - Mike Amigorena (Rolando Martínez)
Tomáš Sagher - Hernán Pérez (Iriarte)
Zdeněk Junák - Jorge Sassi (Julio Dufre)

A postava, kterou perfektně ztvárnila Carla Peterson se jmenuje Constanza Insúa, Insúa je jen příjmení.
A uprav si jméno Marcelo Mazarello na Marcelo Mazzarello a Claudia Fontan na Claudia Fontán.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 19 pro 2016 11:18, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jsi můj život / Sos mi vida

Příspěvek od Mark LS »

[HerecJorge Martínez]Jorge Martíneze[/Herec] dabuje Zdeněk Junák, stejně jako spoustu dalších minirolí a nikoli Luboš Ondráček, na FDB odkud tato informace jako vždy pochází je to špatně, Ondráček daboval jen Falucha a jeho dvojče Hernanda Péreze Garmendiu + titulky.

Za Monitu si ještě doplň další postavy, Natalia Oreiro hrála trojroli (Princezna Olga Karkovna Nikolajevna z Venceslavie + Isabel Quesada Muñoz) totéž u Quiqueho (Pochi + Martincito Ferreti Insúa) a ten herec se správně jmenuje Elías Viñoles a role je José Fernández Quesada a žádný Bruno (další špatná informace pocházející z FDB).

Další doplnění:

Dana Pešková - Reina Reech (Jacqueline Insúa)
Erika Kubálková - Flavia Palmiero (Jorgelina), Marcela "La Tigresa" Acuña (Marcela "La Tigresa" Acuña), Patricia Echegoyen (Eva Hidalgo), Susana Romero (Madam Carlota + více rolí)
Eva Gorčicová - Patricia Palmer (Isabel Muñoz)
Jan Kolařík - David Chocarro (Diego Urial), Diego Jaraz (Sebastián Andrade), Gustavo Bermúdez (Victor Lobo), Chayanne (Chayanne), Ricky Martin (Ricky Martin + více rolí)
Jiří Valůšek - Tomas de las Heras (Pablo Ragio + více rolí)
Josef Jurásek - Fabio Taphanel (Carozo)
Kateřina Jakubcová - Eugenia Tobal (Bárbara), Julieta Venegas (Julieta Venegas + více rolí)
Petr Štěpán - Juan Martín Mercado (Cocho)
Tomáš Sagher - Favio Posca (Lalo + více rolí)
Vladimír Hauser - Emilio Bardi (Rubén Fernández + více rolí)
Zdena Herfortová - Ana Acosta (Beatriz Simpson de Uribe)
Zdeněk Junák - Gino Renni (Hector Hugo), Luis Acuña (Montaña), Pablo Alarcón (Victor Sambrano + více rolí)
Zuzana Ščerbová - Manuela Pal (Fabiana)

Aranka Lapešová, Milan Horský, Robert Jícha a další
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 08 čer 2016 21:16, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jsi můj život / Sos mi vida

Příspěvek od Mark LS »

Kubálková, Sagher a Štěpán jsou teď uvedení 2x a to jméno Faluchova dvojčete není Hernanda Péreze Garmendiu, ale samozřejmě Hernando Pérez Garmendia, já jsem to tak psal, protože to byl 4.pád v mém minulém příspěvku.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 12 dub 2016 17:00, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“