Ghost In The Shell: Stand Alone Complex

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Ghost In The Shell: Stand Alone Complex

Příspěvekod Jack_6428 » 07 říj 2011 14:21

Obrázek

Info: IMDB | CSFD

V českém znění: Radka Stupková - (major Motoko Kusanagi), Bohuslav Kalva - (šéf Aramaki), Radek Hoppe - (Togusa), Jaroslav Kaňkovský - (Batou), Ernesto Čekan (Ishikawa), Jiří Valšuba, Jan Szymik, Filip Švarc (vedlejší role), Jan Maxián (vedlejší role) a další

Překlad: Aleš Prosr
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy a režie: Karolína Průšová

Vyrobilo: pro AXN a Animax, SDI Sun Studio, 2009
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Re: Ghost In The Shell: Stand Alone Complex

Příspěvekod Jack_6428 » 15 říj 2011 18:17

Přidal jsem Jana Maxiána a doplnil u hlavních postav role.

Pokud na to někdo kouká (na Animaxu to nyní opakují každý všední den ve 22h), menší pomoc by bodla. Např. by mě zajímalo, kdo dabuje Tachikomy, které mají zkreslený zvuk :mrgreen:

Jinak myslím, že ten dabing je relativně dobrý a slyšet Radku Stupkovou na hlavní roli majora Motoko mi přijde dost zajímavé. Škoda jen, že těch vedlejších rolí tam není více. Švarc a Maxián se tam střídají celkem často.

Ještě by mě zajímalo, zdali u nás vyšel v češtině v 90. letech na VHS původní film. Zatím jsem ho nikde neviděl, ale chtěl bych mít jistotu. Přecijen i Akira se dost těžko shání a člověk na ni narazí jednou za rok.
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Zpět na Seriály