Savannah / Savannah

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Savannah / Savannah

Příspěvek od Papo »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

1. DABING: Nova

Hlavní role: Vendulka Křížová - Robyn Lively (Lane McKenzieová), Klára Jirsáková - Jamie Luner (Peyton Richardsová Massicková), Veronika Gajerová - Shannon Sturges (Reese Burtonová), Rostislav Čtvrtlík - David Gail (Dean Collins), Daniel Rous - Paul Satterfield (Tom Massick), Helena Brabcová - Beth Toussaint (Veronica Koslowská), Mário Kubec - George Eads (Travis Peterson / Nick Corelli) a Alfred Strejček - Ray Wise (Edward Burton)

Epizodní role: Eva Horká - Alexia Robinson (Cassandra 'Cassie' Wheelerová) a další

Režie českého znění: Zdeněk Štěpán
Vyrobila: ČNTS Nova, 1997

2. DABING: Prima

Hlavní role: Radka Přibyslavská - Jamie Luner (Peyton Richardsová Massicková), Petr Štěpán - Paul Satterfield (Tom Massick), Karel Janský - Ray Wise (Edward Burton), Eva Novotná a další

Vyrobila: FTV Prima, spol. s r.o. ve studiu Brněnské soukromé televize v roce 2004

3. DABING: CBS Drama

Hlavní + epizodní role: Regina Řandová, Roman Hájek, Klára Šumanová, Šárka Vondrová, Pavel Vondra, Radovan Vaculík, Milan Němec, Radana Herrmannová, Radek Hoppe, Libor Terš, Adéla Kubačáková, Milada Vaňkátová a další

Vyrobilo: Studio Bär pro CBS Drama, 2015
Naposledy upravil(a) Papo dne 23 dub 2022 04:04, celkem upraveno 26 x.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Savannah / Savannah

Příspěvek od ReDabér »

ethan77 píše:Klára Jirsáková mluví ve všech 34 dílech.
Takže po celou dobu dabuje Peyton? Já si ale pamatuju, že v titulkách u jména Jamie Luner říkali Radka Přibyslavská.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Savannah / Savannah

Příspěvek od Michaela2 »

Anguilla píše:To protože Prima tušim jsi nechala udelat při pokračovani dabing s jinym obsazenim
ona to dávala i Prima ? já jsem to viděla kdysi před léty na Nově a pamatuju si právě Kláru Jirsákovou ( velmi se mi líbíla na Payton)
Anguilla
Příspěvky: 86
Registrován: 13 říj 2009 02:19

Re: Savannah / Savannah

Příspěvek od Anguilla »

Jo davala a prave ted nevim jestli drhuhou a nebo třeti serii ale bylo to s brnenskym dabingem..byl jsme nastvany...
Anguilla
Příspěvky: 86
Registrován: 13 říj 2009 02:19

Re: Savannah / Savannah

Příspěvek od Anguilla »

Michaela píše:tak to byla spíše ta druhá, 3.řada neexistuje ... a další dabery z toho brněnského dabingu si nepamatuješ ? -)

Bohužel moc ne ..Mamm pocit že tam byla Eva Novotna a Karel Jansky ale vic nevim...
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Savannah / Savannah

Příspěvek od Mark LS »

Už za týden na CBS Drama, čímpak asi zase překvapí, že by Vondrovou v hlavní roli? :D :-> Mimochodem bylo by vhodné sem po letech už taky uvést zmiňovaný dabing Primy.

Tak nakonec v dabingu CBS Drama dabují Regina Řandová, Roman Hájek a jedna neznámá dabérka a jeden neznámý dabér, v pozdějších dílech také Klára Šumanová, Šárka Vondrová, Pavel Vondra, Radovan Vaculík, Milan Němec, Radana Herrmannová, Radek Hoppe, Libor Terš, Adéla Kubačáková a Milada Vaňkátová...
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Savannah / Savannah

Příspěvek od Mark LS »

Ten příšerný dabing CBS Drama ale přece není 2.dabing, ale až 3.dabing, pořád tady nemáš uvedený zmiňovaný dabing Primy, který jsem bohužel neviděl, ale podle všeho jak už bylo několikrát uvedeno, tak Peyton dabovala Přibyslavská a Toma Štěpán a dále Janský, Novotná a další, Karel Janský asi daboval Raye Wise, nebo ne? A Eva Novotná dabovala Reese nebo Lane, Anguillo?
Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Re: Savannah / Savannah

Příspěvek od Papo »

To mám akože hádať, kto koho v Primáckom dabingu daboval? Pokiaľ to nebude podložená informácia, tak to tam uvádzať nebudem. :nesouhlas:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Savannah / Savannah

Příspěvek od Michaela2 »

brněnský dabing je podložená informace, takže jsem to upravila tak, jak to má být ;)
fra999999
Příspěvky: 4
Registrován: 27 srp 2018 12:52

Re: Savannah / Savannah

Příspěvek od fra999999 »

Dabing pro FTV Prima se dělal ve studiu Brněnské soukromé televize v roce 2004.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“