Savannah / Savannah

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Savannah / Savannah

Příspěvekod Papo » 11 led 2009 19:53

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: (Nova)
1. SÉRIE
V českém znění: Vendulka Křížová - Robyn Lively (Lane McKenzieová), Klára Jirsáková - Jamie Luner (Peyton Richardsová Massicková), Veronika Gajerová - Shannon Sturges (Reese Burtonová), Rostislav Čtvrtlík - David Gail (Dean Collins), Daniel Rous - Paul Satterfield (Tom Massick), Helena Brabcová - Beth Toussaint (Veronica Koslowská), Alfred Strejček - Ray Wise (Edward Burton)

Epizodní role: Mário Kubec - George Eads (Nick Corelli), :?: - Wendy Phillips (Lucille Richardsová), :?: - Jay Baker (Brian Alexander) a další...

Vyrobila ČNTS Nova © 1997

2.série:
V českém znění: Vendulka Křížová - Robyn Lively (Lane McKenzieová), Klára Jirsáková - Jamie Luner (Peyton Richardsová Massicková), Veronika Gajerová - Shannon Sturges (Reese Burtonová), Rostislav Čtvrtlík - David Gail (Dean Collins), Daniel Rous - Paul Satterfield (Tom Massick), Helena Brabcová - Beth Toussaint Coleman (Veronica Koslowská), Mário Kubec - George Eads (Nick Corelli), Alfred Strejček - Ray Wise (Edward Burton)

Epizodní role: Eva Horká - Alexia Robinson (Cassandra 'Cassie' Wheelerová) a další...

Režie českého znění: Zdeněk Štěpán

Vyrobila ČNTS Nova © 1997

2. DABING: - Prima

V českém znění: Eva Novotná, Radka Přibyslavská - Jamie Luner (Peyton Richardsová Massicková), Karel Janský a další

3. DABING: (CBS Drama)
V českém znění: Regina Řandová, Roman Hájek, Klára Šumanová, Šárka Vondrová, Pavel Vondra, Radovan Vaculík, Milan Němec, Radana Herrmannová, Radek Hoppe, Libor Terš, Adéla Kubačáková, Milada Vaňkátová a další

Vyrobilo Studio Bär v roce 2015
Obrázek
Papo

Re: Savannah / Savannah

Příspěvekod ReDabér » 12 kvě 2011 19:29

ethan77 píše:Klára Jirsáková mluví ve všech 34 dílech.

Takže po celou dobu dabuje Peyton? Já si ale pamatuju, že v titulkách u jména Jamie Luner říkali Radka Přibyslavská.
ReDabér

Příspěvekod Michaela2 » 13 kvě 2011 03:01

Anguilla píše:To protože Prima tušim jsi nechala udelat při pokračovani dabing s jinym obsazenim

ona to dávala i Prima ? já jsem to viděla kdysi před léty na Nově a pamatuju si právě Kláru Jirsákovou ( velmi se mi líbíla na Payton)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Anguilla » 14 kvě 2011 03:11

Jo davala a prave ted nevim jestli drhuhou a nebo třeti serii ale bylo to s brnenskym dabingem..byl jsme nastvany...
Anguilla

Příspěvekod Anguilla » 15 kvě 2011 20:39

Michaela píše:tak to byla spíše ta druhá, 3.řada neexistuje ... a další dabery z toho brněnského dabingu si nepamatuješ ? -)

Bohužel moc ne ..Mamm pocit že tam byla Eva Novotna a Karel Jansky ale vic nevim...
Anguilla

Příspěvekod Mark LS » 29 bře 2015 14:26

Už za týden na CBS Drama, čímpak asi zase překvapí, že by Vondrovou v hlavní roli? :D :-> Mimochodem bylo by vhodné sem po letech už taky uvést zmiňovaný dabing Primy.

Tak nakonec v dabingu CBS Drama dabují Regina Řandová, Roman Hájek a jedna neznámá dabérka a jeden neznámý dabér, v pozdějších dílech také Klára Šumanová, Šárka Vondrová, Pavel Vondra, Radovan Vaculík, Milan Němec, Radana Herrmannová, Radek Hoppe, Libor Terš, Adéla Kubačáková a Milada Vaňkátová...
Mark LS

Příspěvekod Mark LS » 28 lis 2015 00:43

Ten příšerný dabing CBS Drama ale přece není 2.dabing, ale až 3.dabing, pořád tady nemáš uvedený zmiňovaný dabing Primy, který jsem bohužel neviděl, ale podle všeho jak už bylo několikrát uvedeno, tak Peyton dabovala Přibyslavská a Toma Štěpán a dále Janský, Novotná a další, Karel Janský asi daboval Raye Wise, nebo ne? A Eva Novotná dabovala Reese nebo Lane, Anguillo?
Mark LS

Příspěvekod Papo » 29 lis 2015 00:59

To mám akože hádať, kto koho v Primáckom dabingu daboval? Pokiaľ to nebude podložená informácia, tak to tam uvádzať nebudem. :nesouhlas:
Obrázek
Papo

Příspěvekod Michaela2 » 29 lis 2015 01:51

brněnský dabing je podložená informace, takže jsem to upravila tak, jak to má být ;)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Zpět na Seriály