Haló, tady Indie / Outsourced

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1301
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Haló, tady Indie / Outsourced

Příspěvek od Fifa.21 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Michal Holán - Ben Rappaport (Todd Dempsy), Lumír Olšovský - Rizwan Manji (Rajiv Gidwani), Kateřina Velebová - Rebecca Hazlewood (Asha), Jan Maxián - Parvesh Cheena (Gupta), Radek Hoppe - Sacha Dhawan (Manmeet), Andrea Elsnerová - Anisha Nagarajan (Madhuri), Lukáš Hlavica - Diedrich Bader (Charlie Davies), Jitka Ježková - Pippa Black (Tonya), Jaromír Meduna - Matt Walsh (Jerry Stern), Regina Řandová - Thushari Jayasekera (Pinky), Kateřina Březinová - Melissa Stephens (Ashlynn), Kateřina Petrová - Noureen DeWulf (Vimi), Pavel Šrom - Duncan Bravo (prodavač kokosů), Zuzana Skalická - Claire Jacobs (Lydia), Ivo Novák - Samrat Chakrabarti (Sanjeev Patel), Vojtěch Hájek, Zbyšek Pantůček, Tereza Chudobová, Jan Kolařík a další

Překlad: Petr Anderle
Zvuk: Richard Tomíček
Produkce: Markéta Stegbauerová, Kristýna Pavlíková
Vedoucí dramaturg: Lucie Musílková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Jiří Kvasnička
Vyrobilo: S Pro Alfa a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2011
Naposledy upravil(a) Fifa.21 dne 04 čer 2012 19:48, celkem upraveno 8 x.
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1301
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Haló, tady Indie / Outsourced

Příspěvek od Fifa.21 »

Dabing mne velmi mile překvapil. Ze začátku mě zarazil Gupta s Rajivem, ale tak po díle jsem si uvědomil, že jsou zvoleni velmi dobře a že lepší by se těžko sháněli. Takže spokojenost jako skoro u všeho, co dělá pan Kvasnička :-:
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Haló, tady Indie / Outsourced

Příspěvek od mrzeero »

Také se mi to v dabingu líbilo. Taktéž mě trochu zarazil ten Maxián a Olšovský. Dabéra na Guptu mohli vybrat trochu lépe, ale ve výsledku to Maxián celkem zvládl (jenom tu zpívanou pasáž s ním mohli nechat v originálu, nemám rád, když za každou cenu přezpívávají anglické písničky do češtiny, pak to nezní tolik vtipně, ale spíš trapně). Ještě jednu menší výtku mám k tomu, že se nikdo z dabérů nesnažil o přízvuk. Jinak Andrea Elsnerová, která toho sice tolik v seriálu nenamluví, byla opravdu výtečná a Hlavica též. Celkově velmi zdařilá práce :-: Jinak jsem jediný, komu Ben Rappaport připomíná Matthewa Perryho v mládí? Má takové podobné grimasy a gesta, jako Chandler v prvních řadách Přátel...
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 800
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Haló, tady Indie / Outsourced

Příspěvek od starpep »

Vedlejší roličky: Ivo Novák - Samrat Chakrabarti, Guru Singh, Sunit Gupta (Sanjeev Patel, Ajeet, Harshit Gidwani) , Regina Řandová - Sarayu Rao, Kelly Schumann (Vimi, Melinda) , Kateřina Petrová - Noureen DeWulf (Vimi) , Zuzana Skalická - Sathya Jesudasson, Claire Jacobs (Santosh, Lydia), Pavel Šrom - Duncan Bravo, P.D. Mani, Ajay Mehta (Prodavač ořechů, Rakesh, pan Mehta)
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 882
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Haló, tady Indie / Outsourced

Příspěvek od Slipio »

Gupta je nejlepší. Maxián umí :-:. Celkově velmi kvalitní dabing.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“