Sběratelé kostí / Bones

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvek od videofil »

Za to ale nemůže televize Prima, ale dabéři, kteří se nechali zvyklat tou agenturou. Přeobsazování mě sice také mrzí, ale na druhou stranu jsem rád, že existují tací, kteří se nenechají vydírat.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvek od Lukiz »

1. herci si vybrali agenturu, nikoliv naopak
2. že je stále více lidem jedno, jakým hlasem postavy mluví, hlavně že to je česky, rozhodně dobrá zpráva není
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvek od DAN K. »

ocypuc píše:Devátá série má premiéru 14.12.2014 na Prima Love a bohužel ani tomto seriálu, který už vysílají skoro 8 let, se nevyhnulo přeobsazování hlavních rolí. Čekal jsem, že na Primě dostanou rozum, ale už si asi zvykli na příspěvky na stránkách a na maily, na které neodpovídají, a že stížnosti časem ustanou a lidi si zvyknou. Takže se jen můžeme těšit, nebo si spíš zvykat na další nové hlasy.
Staci nahlednout do televizniho programu, aby bylo jasne, ze sis vsechno vymyslel.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvek od ocypuc »

Toto datum mi napsala sama Tv Prima, když jsem se dotazoval na datum premiéry 9. série. A že jsem si to vymyslel? Pokud Prima oslovila všechny dabéry, kteří jsou v agentuře a dabují v tomto seriálu a skutečně je všechny uslyším v premiérové řadě 9. série, budu jen rád že jsem si to "vymyslel" ! Je to můj nejoblíbenější seriál, takže klidně budu rád,když jsem se v předchozím příspěvku mýlil.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvek od Michaela2 »

ocypuc píše:Devátá série má premiéru 14.12.2014 na Prima Love a bohužel ani tomto seriálu, který už vysílají skoro 8 let, se nevyhnulo přeobsazování hlavních rolí. Čekal jsem, že na Primě dostanou rozum...
domnívala jsem se, že víš, jak obsazení nové série vypadá, když píšeš, co píšeš...příště by bylo vhodné svá slova prezentovat jako svou domněnku a nevydávat to za fakt, kterým mystifikuješ celé dabingforum ...děkuju
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvek od ocypuc »

Martin Stránský, Kateřina Lojdová a Jana Mařasová byli osloveni a své role dabují, ostatní ne.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvek od videofil »

Lukiz píše:1. herci si vybrali agenturu, nikoliv naopak
2. že je stále více lidem jedno, jakým hlasem postavy mluví, hlavně že to je česky, rozhodně dobrá zpráva není
PPřečti si můj příspěvek pořádně. :!: Opakuješ v podstatě to, co jsem napsal.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvek od Ištván87 »

Jitka Moučková psala, že Pavel Tesař bude dabovat taky. Jediná přeobsazená je prý ona (Michal Holán samozřejmě zůstává). To je dost zvláštní. Nějak furt nechápu, že u některých seriálů se ukáže, že domluva je možná. Zrovna Sběratelé bych nepovažoval za natolik velký kult. Každopádně zaplať pánbůh aspoň za to.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvek od ocypuc »

Ona to Jitka trochu nešikovně formulovala. Na svém FB napsala: Realita je taková,že Prima zachovala v obsazení Kateřinu Lojdovou,Martina Stránského a Janu Mařasovou a Pavla Tesaře a mě přeobsadila... Jitka to myslela tak, že Pavla Tesaře a ji přeobsadili. Kromě již minule zmiňované trojice z agentury, tam nikoho jiného z agentury nepřizvali.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvek od Ištván87 »

Aha. Můj mozek si taky doplňuje (nebo vynechává) co chce. :D Vzhledem k tomu, že zrovna Pavel Tesař mi přijde z celé té kompletní party zdaleka nejlepší, tak ať se jdou vycpat.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Seriály“