Sběratelé kostí / Bones

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvekod oberon » 09 črc 2013 14:07

Netuší někdo ze zaměstnanců Primy, kteří se tady občas mihnou, zda bude Prima po repríze 7.série, která začíná tenhle týden, vysílat i 8.sérii?
oberon
Senior admin

Příspěvekod oberon » 12 říj 2013 17:18

8. SÉRIE
V českém znění: Kateřina Lojdová - Emily Deschanel (Dr. Temperance 'Kůstka' Brennanová), Martin Stránský - David Boreanaz (Agent Seeley Booth), Jitka Moučková - Michaela Conlin (Angela Montenegrová), Pavel Tesař - T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins), Jana Mařasová - Tamara Taylor (Dr. Camille Saroyanová), Ludmila Molínová - Patricia Belcher (Caroline Julianová), Michal Holán - John Francis Daley (Dr. Lance Sweets)

Epizodní role: Pavel Šrom - Ryan O'Neal (Max Keenan), Petr Burian - Eugene Byrd (Dr. Clark Edison), Ondřej Brzobohatý - Andrew Leeds (Christopher Pelant), Bohdan Tůma - Reed Diamond (Zvláštní Agent Hayes Flynn), Marek Libert, Jiří Kodeš (titulky) a další

Překlad: Markéta Šerá
Dialogy: Alena Navrátilová
Zvuk: Jaroslav Kosán
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Jiří Kodeš
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2013

Ondřej Brzobohatý a Bohdan Tůma si stejné role nadabovali i na konci 7.série. Jiří Kodeš mluví titulky u všech sérií...
oberon
Senior admin

Příspěvekod Ištván87 » 12 črc 2014 16:30

Je dabing 8. série už kompletně natočený? Já jen že tady by to obsazení nejspíš změnili komplet, což bych viděl dost nerad. Takže jestli už to natočili a devátou sérii ještě nekoupili, taky by měli s nákupem počkat. Já vím, že je jim úplně šumák, jaký dabing tomu dají, ale přeci jen po osmi sériích, to už by je diváci ukamenovali.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod ocypuc » 29 lis 2014 00:26

Devátá série má premiéru 14.12.2014 na Prima Love a bohužel ani tomto seriálu, který už vysílají skoro 8 let, se nevyhnulo přeobsazování hlavních rolí. Čekal jsem, že na Primě dostanou rozum, ale už si asi zvykli na příspěvky na stránkách a na maily, na které neodpovídají, a že stížnosti časem ustanou a lidi si zvyknou. Takže se jen můžeme těšit, nebo si spíš zvykat na další nové hlasy.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod videofil » 30 lis 2014 18:53

Za to ale nemůže televize Prima, ale dabéři, kteří se nechali zvyklat tou agenturou. Přeobsazování mě sice také mrzí, ale na druhou stranu jsem rád, že existují tací, kteří se nenechají vydírat.
videofil

Příspěvekod Lukiz » 30 lis 2014 19:03

1. herci si vybrali agenturu, nikoliv naopak
2. že je stále více lidem jedno, jakým hlasem postavy mluví, hlavně že to je česky, rozhodně dobrá zpráva není
Lukiz

Příspěvekod DAN K. » 30 lis 2014 19:44

ocypuc píše:Devátá série má premiéru 14.12.2014 na Prima Love a bohužel ani tomto seriálu, který už vysílají skoro 8 let, se nevyhnulo přeobsazování hlavních rolí. Čekal jsem, že na Primě dostanou rozum, ale už si asi zvykli na příspěvky na stránkách a na maily, na které neodpovídají, a že stížnosti časem ustanou a lidi si zvyknou. Takže se jen můžeme těšit, nebo si spíš zvykat na další nové hlasy.
Staci nahlednout do televizniho programu, aby bylo jasne, ze sis vsechno vymyslel.
DAN K.

Příspěvekod ocypuc » 30 lis 2014 22:16

Toto datum mi napsala sama Tv Prima, když jsem se dotazoval na datum premiéry 9. série. A že jsem si to vymyslel? Pokud Prima oslovila všechny dabéry, kteří jsou v agentuře a dabují v tomto seriálu a skutečně je všechny uslyším v premiérové řadě 9. série, budu jen rád že jsem si to "vymyslel" ! Je to můj nejoblíbenější seriál, takže klidně budu rád,když jsem se v předchozím příspěvku mýlil.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
ocypuc

Příspěvekod Michaela2 » 30 lis 2014 22:48

ocypuc píše:Devátá série má premiéru 14.12.2014 na Prima Love a bohužel ani tomto seriálu, který už vysílají skoro 8 let, se nevyhnulo přeobsazování hlavních rolí. Čekal jsem, že na Primě dostanou rozum...

domnívala jsem se, že víš, jak obsazení nové série vypadá, když píšeš, co píšeš...příště by bylo vhodné svá slova prezentovat jako svou domněnku a nevydávat to za fakt, kterým mystifikuješ celé dabingforum ...děkuju
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod ocypuc » 30 lis 2014 23:03

Martin Stránský, Kateřina Lojdová a Jana Mařasová byli osloveni a své role dabují, ostatní ne.
ocypuc

PředchozíDalší

Zpět na Seriály