Sběratelé kostí / Bones

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Sběratelé kostí / Bones

Příspěvekod videofil » 01 pro 2014 10:36

Lukiz píše:1. herci si vybrali agenturu, nikoliv naopak
2. že je stále více lidem jedno, jakým hlasem postavy mluví, hlavně že to je česky, rozhodně dobrá zpráva není

PPřečti si můj příspěvek pořádně. :!: Opakuješ v podstatě to, co jsem napsal.
videofil

Příspěvekod Ištván87 » 17 pro 2014 22:21

Jitka Moučková psala, že Pavel Tesař bude dabovat taky. Jediná přeobsazená je prý ona (Michal Holán samozřejmě zůstává). To je dost zvláštní. Nějak furt nechápu, že u některých seriálů se ukáže, že domluva je možná. Zrovna Sběratelé bych nepovažoval za natolik velký kult. Každopádně zaplať pánbůh aspoň za to.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod ocypuc » 17 pro 2014 23:47

Ona to Jitka trochu nešikovně formulovala. Na svém FB napsala: Realita je taková,že Prima zachovala v obsazení Kateřinu Lojdovou,Martina Stránského a Janu Mařasovou a Pavla Tesaře a mě přeobsadila... Jitka to myslela tak, že Pavla Tesaře a ji přeobsadili. Kromě již minule zmiňované trojice z agentury, tam nikoho jiného z agentury nepřizvali.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod Ištván87 » 18 pro 2014 21:06

Aha. Můj mozek si taky doplňuje (nebo vynechává) co chce. :D Vzhledem k tomu, že zrovna Pavel Tesař mi přijde z celé té kompletní party zdaleka nejlepší, tak ať se jdou vycpat.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod takezo » 31 pro 2014 14:09

9. SÉRIE
V českém znění: Kateřina Lojdová - Emily Deschanel (Dr. Temperance 'Kůstka' Brennanová), Martin Stránský - David Boreanaz (Agent Seeley Booth), Jana Mařasová - Tamara Taylor (Dr. Camille Saroyanová), Zuzana Ščerbová - Michaela Conlin (Angela Montenegrová), Ivan Jiřík - T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins), Jana Hermachová - Patricia Belcher (Caroline Julianová), Michal Holán - John Francis Daley (Dr. Lance Sweets), Anna Suchánková - Carla Gallo (Daisy Wicková)

Epizodní role: Marek Libert - Freddie Prinze Jr. (Danny Beck), Marcel Vašinka - John Hartmann (pan Gough), Bohdan Tůma - Rich Ceraulo (Ted Norman), Bohuslav Kalva - Alastair Duncan (Heinrich Gloeckner), Radovan Vaculík - Mather Zickel (Aldo Clemens), René Slováčková - Kathleen York (Marianne Thornová), Jiří Kodeš (titulky) a další

Překlad: Markéta Šerá
Dialogy: Nataša Čermínová
Zvuk: Jaroslav Kosán
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Jiří Kodeš
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2014
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací dabérů !!!
Obrázek
takezo

Příspěvekod filip » 31 pro 2014 17:21

Nebyla Patricia Belcher Jana Hermachová?

Škoda, že pan režisér neobsadil Inku Šecovou, dřív s ní pracoval, teď vůbec.
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Příspěvekod takezo » 31 pro 2014 17:31

Ano je to ona podle hlasu.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací dabérů !!!
Obrázek
takezo

Příspěvekod ocypuc » 31 pro 2014 18:13

Hrozný dabing
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
ocypuc

Příspěvekod Michaela2 » 31 pro 2014 18:43

ocypuc: pročpak ?
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod ocypuc » 31 pro 2014 18:56

Michaela: Protože tam není Jitka Moučková, Pavel tesař ani Ludmila Molínová. Je nepochopitelné, proč tři lidi z agentury přizvou a další né. Je to můj nejoblíbenější seriál, který sleduju už od začátku, co ho Prima vysílá. Sice jsem dopředu věděl, koho přeobsadí ale i tak jsem pořád doufal. Dokonce jsem navrhoval Primě, že jim částku, která jim bude chybět do rozpočtu díky agenturním hercům doplatím :)
ocypuc

PředchozíDalší

Zpět na Seriály