Krajní meze / The Outer Limits

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Mark LS »

Nabídce na úplně kompletní doplnění profilu se teď nově říká vydírání? Hm, tak ale už vážně nemám slov.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Sen »

Mark LS píše:Nabídce na úplně kompletní doplnění profilu se teď nově říká vydírání? Hm, tak ale už vážně nemám slov.
Nabídce natolik nezištné, že nepožaduje nic menšího, než bezpodmínečné předání daného vlákna. V doplňování zde nikdo nikomu nebrání.

A co se týká naznačeného nedostatku slov, těch se mi nedostává od začátku celé této nepříliš smysluplné aféry. Já zde působím téměř od samého začátku, informacemi jsem přispěl do mnoha cizích vláken a nikdy mě ani nenapadlo učinit některému z jejich zakladatelů podobnou skvělou nabídku :shock:.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od palg »

Mark LS píše:Ze žádných neznámých důvodů, já jsem ti už jasně přes SZ napsal, že víc než 100 kompletních epizod opravdu nebudu psát do více příspěvků, aby sis to mohl potom jednoduše zkopírovat, kdyby to bylo 10, maximálně 20 epizod, tak by v tom nebyl problém, ale zde chybí přes 100 epizod, proto jsem si profil chtěl převzít a po 6 letech od jeho vzniku ho konečně "zkulturnit", ale když není zájem, tak není zájem. :D
vždyť já taky (viď můj příspěvek z 23 srp 2011, 01:54) jsem vepsal obsazení k jednotlivým epizodám a ani to Sen nebyl schopen vložit, jako kdyby nikomu nedůvěřoval. Dlouho (minimálně 3 roky) to tu vyselo a nejevil o to zájem.
Proto jsem se na ostatní epizody a doplňování vykašlal. Jak je vidět, nemá to cenu! A i po 3,5 roku od této debaty - probíhala v roce 2014 - to tu ještě není vůbec kompletní!
Michaela2 píše:... navíc zde neleží žádné předpřipravené informace k doplnění
Míšo to není pravda, viď mou reakci na Marka.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Michaela2 »

Palg: měla jsem na mysli předpřipravené info od Clicka, ty tu žádné nejsou a tvé informace by měly být doplněné, pokud jsem se dívala správně. :-?
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od palg »

Michaela2 píše:Palg: měla jsem na mysli předpřipravené info od Clicka, ty tu žádné nejsou a tvé informace by měly být doplněné, pokud jsem se dívala správně. :-?
jasně doplnil to, ale počkal, až to poběží v tv a pak to doložil - po 3 letech.

doplnění 4x13 Lithia - jsem zvědav, kolik let tady poleží tahle informace, než-li do doplní... :-?
Petra Hanžlíková - Claire Rankin (Ariel)
Jitka Sedláčková - Nadia Capone (Miranda)
Lucie Juřičková - Kirsten Alter (Pelé)
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1975
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Nanamarak »

Václav Sloup
epizoda 1×10 Pod postelí - Henry Beckman (Brad Hoffman)
Doufám, že je to on.
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1975
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Nanamarak »

První výročí
Josef Vrána - Clint Howard (Dennis)
robin gore maniac
Příspěvky: 3
Registrován: 22 dub 2022 16:04

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od robin gore maniac »

Po prvé jsem krajní meze viděl v roce 1995, Dabing Radovana Lukavského má filozofický. Dobrý hororový nádech, všechny řady jsou dobré.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“