Krajní meze / The Outer Limits

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14317
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Mark LS »

To by mě taky zajímalo, bohužel jak už víš, tak Sen mou nabídku na převzetí profilu před časem bohužel z neznámých důvodů odmítl, takže o to asi nemá zájem, přestože to mám opravdu zpracované kompletně, přesně jak jsem mu psal v SZ...
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Sen »

ClickCZ píše:Sen: budeš to tady doplňovat nebo to tu necháš netknuté jako spoustu dalších profilů? i když máš doplnění k dispozici?
o profil by měl zájem určitě Mark LS který do profilů herců, kteří hráli v tomtu seriálu doplnil veškeré informace tudíž to má nejspíše celé kompletně zpracované...
A kde to doplnění tedy je :-?? Zmíněný uživatel sem své informace před časem z neznámých důvodů doplnit odmítl . . .
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14317
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Mark LS »

Ze žádných neznámých důvodů, já jsem ti už jasně přes SZ napsal, že víc než 100 kompletních epizod opravdu nebudu psát do více příspěvků, aby sis to mohl potom jednoduše zkopírovat, kdyby to bylo 10, maximálně 20 epizod, tak by v tom nebyl problém, ale zde chybí přes 100 epizod, proto jsem si profil chtěl převzít a po 6 letech od jeho vzniku ho konečně "zkulturnit", ale když není zájem, tak není zájem. :D
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od ClickCZ »

Sen: ono i kdyby ti ty informace sem poslal kompletně zpracované a doplněné včetně kódování tak by jsi podle mě nebyl schopný to do úvodního příspěvku napsat, jako tomu bylo u tohoto filmu:

http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=13732
kde jsem ti vypsal kompletní informace a ty nejsi schopný to po roce doplnit ani podle sebe, nikdo ti netvrdil aby sis příspěvek zkopíroval přesně podle mě ale mohl jsi alespoň doplnit k dabérům herce u kterých nemáš nic...
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Sen »

Mark LS píše:Ze žádných neznámých důvodů, já jsem ti už jasně přes SZ napsal
Ale samozřejmě že z neznámých důvodů. Já jsem Ti své také jasně napsal, jsou tedy naše důvody neznámé stejnou měrou, tu jsi určil sám v předchozím příspěvku.

A abych odpověděl na předchozí dotaz, informace v rámci svých časových možností postupně doplňuji, během svátků bude několik epizod přidáno.
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od ClickCZ »

Důvody snad jasné má ne? proč by ti měl kompletně zpracovaný seriál jen tak poslat a ty ho jen zkopírovat, to si rovnou může založit nový topic a tam to celé vypsat a tvůj topic by se smazal jelikož více informací je v tom jeho...

Měl by sis sám uvědomit jestli jsi někdy schopný ho celý doplnit a nebo se jen dokola dohadovat proč to sám nedoplníš a nebo proč ti to Mark LS nechce poslat.

BTW: na můj příspěvek si nezareagoval? proč tedy nedoplníš když máš info ode mne k dispozici? :-? :-? :-?
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14317
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Mark LS »

Sen píše:
informace v rámci svých časových možností postupně doplňuji
Docela by mě zajímalo, co je myšleno těmi časovými možnostmi? :-? Já jsem celý seriál s kompletně zpracovaným dabingem zhlédnul přesně za 2 měsíce a ty tu máš profil už 6 let a z celkových 7 sérií tady máš 2 série a z toho ani jeden díl kompletně. :-? :-? :-?
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 24 pro 2014 01:58, celkem upraveno 1 x.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Lukiz »

V debatě jsem se trochu ztratil, ale co přesně brání někomu tady přidat příspěvek, ve kterém budou všechny díly a podrobnosti uvedeny, tak jak by dle nejlepšího vědomí měli být v hlavní příspěvku? (bez ohledu na to jestli je někdo někdy kompletně doplní)
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od ClickCZ »

Lukiz: Markovi v tom nebrání nic, jen to že i kdyby ty informace sem poslal tak by je sen nedoplnil jak je rok dlouhej... tak jakou má pak cenu když veškeré informace o dabingu jsou na konci diskuze? :-? , Sen bude akorát dokola přesvědčovat lidi že ve volných chvílích to doplňuje, i když mě to tady přijde stejné jako před rokem kdy jsem tu byl v tomto topicu naposledy, místo aby radši sám přiznal že má svých témat dost a že to časově nestíhá doplnit a radši to přenechal někomu kdo se o to postará a bude to tu konečně komplet a bez řečí :-? :-?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Michaela2 »

ClickCZ píše: to si rovnou může založit nový topic a tam to celé vypsat a tvůj topic by se smazal jelikož více informací je v tom jeho...
je zakázáno vytvářet duplicitní témata, profil Sna se mazat v žádném případě nebude, smazán by byl ten Marka
Odpovědět

Zpět na „Seriály“