Krajní meze / The Outer Limits

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od ClickCZ »

Ano já vím já jsem to napsal jen tak, je mi jasné že by to bylo bráno jako duplicitní téma, ale jak sama vidíš nikam to nevede...
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Lukiz »

ClickCZ píše:Lukiz: Markovi v tom nebrání nic, jen to že i kdyby ty informace sem poslal tak by je sen nedoplnil jak je rok dlouhej... tak jakou má pak cenu když veškeré informace o dabingu jsou na konci diskuze? :-?
Bohužel tu je ono "kdyby". Kdyby tu skutečně byly předpřipravené informace, které akorát leží ladem, tak by to bylo na vážnou domluvu. Pokud o takovém závažném případu víš, tak rozviň debatu u něj. Takto je je spíše jen teoretická debata, na kolik má zakladatel téma držet, když je stále velice aktivní, ale někdo další by se o něj postaral lépe. Pokud se jen nechce vzdát sám, je to spíše na domluvě "barevných" jak na toto obecně reagovat, zde doplňovat bez ohledu na zakladatele nebo rovnou odebrat.
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od ClickCZ »

Lukiz: zde máš důkaz toho že informace leží ladem... víc než rok tam má ode mne doplněný celý dabing a on není schopný ho doplnit do úvodního příspěvku s tím že bych ten svůj pak smazal a důvody má takové že jsem vlastně udělal celý příspěvek za něj tak proč ho doplňovat do úvodního to už asi není potřeba :lol:

http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=13732

Jak jsem již už v této diskuzi psal...
ClickCZ píše:Sen: ono i kdyby ti ty informace sem poslal kompletně zpracované a doplněné včetně kódování tak by jsi podle mě nebyl schopný to do úvodního příspěvku napsat, jako tomu bylo u tohoto filmu:

http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=13732
kde jsem ti vypsal kompletní informace a ty nejsi schopný to po roce doplnit ani podle sebe, nikdo ti netvrdil aby sis příspěvek zkopíroval přesně podle mě ale mohl jsi alespoň doplnit k dabérům herce u kterých nemáš nic...
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Lukiz »

ClickCZ: Ok, ty seš moderátor, proč sis to po pár měsících sám do úvodu nedoplnit?
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od ClickCZ »

Protože to se pokud vím nesmí :-?
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Lukiz »

Nejvyšší čas to změnit. :roll: Hurá do toho. 8-)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7047
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Michaela2 »

Lukiz píše:ClickCZ: Ok, ty seš moderátor, proč sis to po pár měsících sám do úvodu nedoplnit?
ClickCZ píše:Protože to se pokud vím nesmí :-?
ano, je to povoleno, pokud není příspěvek do týdne doplněn, moderátor ho smí doplnit ;)
Lukiz píše:
Bohužel tu je ono "kdyby". Kdyby tu skutečně byly předpřipravené informace, které akorát leží ladem, tak by to bylo na vážnou domluvu. Takto je je spíše jen teoretická debata, na kolik má zakladatel téma držet, když je stále velice aktivní, ale někdo další by se o něj postaral lépe. Pokud se jen nechce vzdát sám, je to spíše na domluvě "barevných" jak na toto obecně reagovat, zde doplňovat bez ohledu na zakladatele nebo rovnou odebrat.
napsal si to přesně, téma by mohlo být odebráno v případě, že uživatel je dlouhodobě neaktivní ( nenavštěvuje dabingforum, svá témata neaktualizuje), což není případ Sna, navíc zde neleží žádné předpřipravené informace k doplnění
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Sen »

ClickCZ píše:BTW: na můj příspěvek si nezareagoval? proč tedy nedoplníš když máš info ode mne k dispozici? :-? :-? :-?
To bude tím, že se netýká Krajních mezí, a navíc jsem se již k tématu vyjádřil před časem v rámci soukromé korespondence, samozřejmě bez rozumné odezvy.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14419
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Mark LS »

kubik-dulik píše:
A proč je tedy pro Sna takový problém si to doplnit z profilů herců (proč je to pro něj problém i u filmů?)?
To by mě taky zajímalo, bohužel i u těch dílů co tu aspoň jsou (za 6 let od vzniku profilu) je také spousta herců co tu má profil a je u nich informace kdo je v těch dílech daboval a tady to samozřejmě (jak jinak) není, takže by bylo nejlepší sem napsat skoro úplně kompletní dabing celého seriálu, což psát do doplňujícího příspěvku (ještě navíc, když zde není jistota, jestli by ten doplňující příspěvek byl vůbec někdy doplněn :roll:) se mi zdá trochu divné. :-?

Je to úplně stejný případ jako s profilem seriálu Příběhy Alfreda Hitchcocka, který mi byl po požádání přenechán naprosto bez řečí a díky tomu je KOMPLETNÍ, akorát s tím velkým rozdílem, že tehdejší majitel profilu byl alespoň soudný a chápal, že on sám všechny epizody nikdy nedoplní KOMPLETNĚ, což zde majitel profilu nechápe.

Asi jsem měl už dávno pochopit, že někoho, kdo má tento velmi podivný názor
Sen píše:
Spíš bych přidával ke každému dílu pouze hlavní role a také další tvůrce českého znění. Mít v úvodním příspěvku vlákna ke každé epizodě úplné titulky by asi bylo dost nepřehledné.
vůbec nemá cenu o něco žádat. :roll:
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Krajní meze / The Outer Limits

Příspěvek od Sen »

Konečně něco rozumného, ačkoliv by tedy více odpovídalo jiné sloveso. Podobné pokusy o vydírání zde opravdu velkou naději na úspěch nemají.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“