Futurama / Futurama

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od chovanecm »

draky píše:A když už to stb rozlišit uměj, tak většina diváků neumí přepínat z jedný stopy do druhý.
Umí to na DVD přehrávači, kde si přepínají mezi originálním zněním a dabingy, proč by to neuměli na televizi / STB. A ti, co to neumí, obvykle nevyžadují originál a stačím jim čeština, čili je jim to jedno.
Očekává se, že za pár let přejdeme i v ČR na efektivnější systém DVB-T2, který buď byl nedávno, nebo se chystá každou chvíli standardizovat. U lepších přístrojů by mohlo stačit aktualizovat firmware, ale to bych předbíhal a nejsem si tím jistý. Ale podle vyjádření ČRa to nejspíš nebude dříve, jak kolem roku 2013.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od chovanecm »

Ah, tak se na to koukám. Moc se mi tam nelíbí ty velké titulky, když je tam nějaký nápis.
Nějak jsem totiž automaticky (já vím, že to je blbost) předpokládal, že tyhle věci přečte Martin Velda (snad se nepletu) jako v Simpsonech :)
Naposledy upravil(a) chovanecm dne 01 dub 2009 19:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od Kubaz »

V Simpsnech je to podobný. Občas se něco přečte a občas tam jsou titulky. Zatím je to super.. ;)
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od C.I.S.I. »

No tak u me spokojenost. Vtipny mi to prislo, mamka se tlemila neustale a tata to poslouchal jednim uchem, tim druhym byl na PC.

Jinak mi ale prijde, jako by tam bylo takove zvlastni ticho. Malo zvuku na pozadi atp. Ovsem nevim, jak je to v originale ;)
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od C.I.S.I. »

Tak koukam na cesky web o Futurame a podle komentaru se to fanouskum libi. Parada ;)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od Joe Black »

Mě to taky velice zaujalo. Hlavně trio Leela, Fry a Bender...
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od Brocc »

i já musím přispěchat s pochvalou... sic po prvním díle, ale hodnotím velmi kladně....
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od chovanecm »

Tak Futuramě přeji, ať jí zůstane na překlad pan Finkous, ať má draky méně práce s budoucími úpravami a fanouškům jejich spokojenost vydrží.
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od Kubaz »

Na fan stránkách zatím velmi slušné ohlasy a já se k ním musím přidat. Je to fakt parádní a velmi mě potěšilo například i to, že budou úvodní texty na začátku každé znělky přepisovány do češtiny. Uvidíme jak zítra dopadnou další postavy, ale za mého oblíbeného Dalimila Klapku jako profesora má u mě prima jedničku s hvězdičkou už teď. ;)
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od James55 »

Dabing je naprosto suprovej :) A jak čtu komentáře na fan českých webech, tak většině fanoušků se dabing taky líbí, což je úspěch :D
Odpovědět

Zpět na „Seriály“