Akta X / The X Files

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Akta X / The X Files

Příspěvekod mrx.friend » 31 říj 2017 21:13

Manche píše:Jsme si předtím špatně rozuměli, já myslel, že se tam před 8. sérií (kdy nastoupil jako Doggett) objevoval už celé 3 série (5.,6. a 7. série) ve vedlejších úlohách, ne že daboval někoho v 3.řadě (až na ten objevený případ :) ).

Se nemůžeš divit - když za číslovkou uděláš tečku, měl bys mít na mysli řadovou, základní (vyjadřující počet) je pak bez tečky :D Tak jsem tomu celou dobu rozuměl já.
mrx.friend

Příspěvekod Manche » 01 lis 2017 10:41

Pardon, jsem si to nějak neuvědomil... :oops: Hlavně, že teď už si rozumíme... ;)
Manche

Příspěvekod Tomasak » 05 lis 2017 19:54

Nevíte někdo, jestli obsahuje stejný dabing jako vysílali na Primě? https://www.bontonland.cz/akta-x-sezona-10/
(Ptám se, protože 9. serii nadabovanou pro DVD nemohli na Primě vysílat s DVD dabingem) A taky jestli jsou cenzurováné scény v 2. díle dodabované nebo ne. (Když Scullyová vytahuje nůž na dopisy z mrtvoly)
Tomasak

Příspěvekod mrx.friend » 05 lis 2017 21:40

Na 100% ti to nepotvrdím, ale dá se očekávat, že dabing v tomle případě bude totožný. Stejně jako si myslím, že vynechané scény dabing mít nebudou, jenom to, co běželo na Primě, pro kterou ten dabing vznikal v první řadě ;)
mrx.friend

Příspěvekod Tomasak » 05 lis 2017 22:04

Třeba si to Prima sama cenzurovala, protože na Jojce to běželo bez střihu (ale slovensky), kdo ví.
Tomasak

Příspěvekod HonzaXXII » 25 pro 2017 15:04

Dotaz na lidi více znalé seriálu: Opravdu šel díl "Teliko" ze 4. řady (ten, kde vrah "vybílil" několik černochů až k smrti) v televizi (na Primě i kdysi na Nově) bez úvodní sekvence? Mně se tomu ani moc nechce věřit, ale vše vypadá, že ano.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod Jack_6428 » 25 pro 2017 22:17

Od 3. ledna v Americe poběží 11. řada. U nás ji čekám v dubnu.
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod mrx.friend » 27 pro 2017 03:03

HonzaXXII píše:Dotaz na lidi více známé seriálu: Opravdu šel díl "Teliko" ze 4. řady (ten, kde vrah "vybílil" několik černochů až k smrti) v televizi (na Primě i kdysi na Nově) bez úvodní sekvence? Mně se tomu ani moc nechce věřit, ale vše vypadá, že ano.

Už tady o tom asi na nějaké stránce zmínka padla, ale ano, na Primě byly v podobnym stylu odvysílaný ještě díly "Herrenvolk" a "Max", oba ze čtvrté řady. Pamatuju si, že jsem tehdy hnedka kontaktoval Primu s tím, že jim ty začátky chyběly, ale dostalo se mi "klasické" odpovědi, že takhle to dostali od distributora, takže těžko říct, kde je zakopanej pes :(
mrx.friend

Příspěvekod Manche » 27 pro 2017 14:37

Toho dílu Herrenvolk jsem si na Primě taky kdysi všiml, to byl hned úvod 4. řady a taky bez úvodní scény... Ještě mám pocit, jestli na Primě nechybělo něco z dvojdílu Dreamland...
Manche

Příspěvekod HonzaXXII » 27 pro 2017 15:04

Jo, už se to tu opravdu probíralo, ale přece jenom je to něco jinýho. Díly Plán 2. část a Max byly nadabovaný i se zbývajícími částmi už pro videokazety jako ucelené filmy, tam skutečně nemohlo být žádný "v minulém díle jste viděli" apod. Tady jde ale o díl normálně dabovaný v Brně pro televizi a v něm normální úvodní scénu, takže je to mnohem divnější.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

PředchozíDalší

Zpět na Seriály