Power Rangers / Power Rangers Samurai

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Power Rangers / Power Rangers Samurai

Příspěvekod Jack_6428 » 25 úno 2012 15:31

Obrázek
Info: CSFD | IMDB | NICK

1. řada

V českém znění: Jan Nedvěd - Alex Heartman (Jayden), Michal Michálek, Filip Švarc - Hector David Jr. (Mike), Ivana Korolová - Erika Fong (Mia), Jolana Smyčková - Brittany Anne Pirtle (Emily), Svatopluk Schuller, Vojtěch Hájek - Felix Ryan (Spike), Libor Hruška - Rene Naufahu (mentor Ji), Ludvík Král, Bohdan Tůma (příšery + titulky)

Překlad: Filip Zrak
Zvuk: Jaroslav Novák
Dialogy a režie: Jiří Ptáček

Vyrobila: SDI Media, pro Nickelodeon, 2011

2. řada

V českém znění: Jan Nedvěd - Alex Heartman (Jayden), Filip Švarc - Hector David Jr. (Mike), Jolana Smyčková - Brittany Anne Pirtle (Emily), Michal Michálek, Ivana Korolová - Erika Fong (Mia), René Slováčková - Kimberley Crossman (Lauren), Svatopluk Schuller, Pavel Šrom, Libor Hruška - Rene Naufahu (mentor Ji), Libor Terš, Bohdan Tůma (příšery + titulky)

Překlad: Filip Zrak
Zvuk: Dušan Matuška
Dialogy a režie: Jiří Ptáček
Vyrobila: SDI Media, pro Nickelodeon, 2012
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Re: Strážci vesmíru: Samurajové / Power Rangers Samurai

Příspěvekod Petr Novak » 08 bře 2012 20:59

Jediným oficiálním čekým názvem tohoto seriálu je jen a pouze "Power Rangers", nic víc. Netvrdím, že se mi to bůhvíjak líbí, ale je to (zatím) jediný oficiální český název. Tak to prosím oprav, Jacku.
Taky pro adminy, možná by stálo za to, toto téma s již existujícím tématem Strážci vesmíru a přidat to tam jako novou sérii, ať tu nemáme jeden seriál několikrát.
Petr Novak

Re: Strážci vesmíru: Samurajové / Power Rangers Samurai

Příspěvekod Newmy » 08 bře 2012 21:53

IMDB uvádí jako samostatný seriál, tak se budem držet toho. A co se týká názvu, nemohu posoudit, ale při větších neshodách si zjistím :D
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Re: Power Rangers / Power Rangers Samurai

Příspěvekod Jack_6428 » 11 bře 2012 19:03

Doplněno ;)

BTW - koukáte na to někdo? Jak se vám to líbí? Přijde mi, že oproti těm posledním sériím tohle celkem ujde. I úvodní znělka je dobrá. Myslím, že to je zásluha toho, že to zase produkuje SABAN - stejně jako první sérii.
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Re: Power Rangers / Power Rangers Samurai

Příspěvekod Tomgellar » 15 bře 2012 20:46

jj já koukám pravidelně :) mě osobně se to fakt líbí, po MMPR mě ostatní série nebavily, ale tahle série je skvělá. A znělka je parádní, líbí se mi jak řikají svoje jména, vždycky jedu s nima :D Připadám si zase jako pětiletej kluk :D
A dabing se povedl :)
Tomgellar

Zpět na Seriály