Simpsonovi / The Simpsons

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Artezaj36
Příspěvky: 35
Registrován: 14 pro 2013 01:48
Bydliště: Hradec Králové

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Artezaj36 »

Představa Miloše Zemana dabujícího Tonyho Blaira - k nezaplacení. :D :D :D :D :D :D

https://kultura.zpravy.idnes.cz/jak-sim ... w_tipy_kot
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od therak »

Teď zrovna sleduji díl S11E19 a mám takový dojem, že zde dabuje Igor Chmela. Je to postava řidiče výletního člunu. Ten hlas jsem ale v 11. řadě slyšel ve vícero dílech. Může někdo potvrdit, že je to on?
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od therak »

V 17. epizodě 19. řady bych řekl, že Cletusovu manželku dabuje Adéla Pristášová. Podle informací k 19. řadě ji má dabovat Anna Remková, ale ta to v tomto případě rozhodně není.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od ReDabér »

Je to určitě A. Pristášová, také jsem na to teď koukal.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od KOMZA »

Může mi někdo, prosím, potvrdit, že v úvodu S28E19 nadaboval cameo Stana Leeho Dalimil Klapka? Bohužel jsem zrovna nesledovala pozorně...
martin5504™
Příspěvky: 67
Registrován: 29 lis 2014 10:18

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od martin5504™ »

Ano, aj mne sa zdalo, ze to bol on.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od DAN K. »

Pan Hess již bohužel není v takové zdravotní kondici, aby dabing zvládal, změna je trvalá. Bohužel už se to točí 26 let a ti herci nemládnou a tohle se prostě bude dál stávat, je to smutné, ale to se holt nedá bohužel nic dělat :(
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od KOMZA »

To je velká škoda, každá jeho postava byla výjimečná a skvěle nadabovaná, ať už jde o Willieho, Tlustého Tonyho nebo Texasana či jiné drobné, a dával jim neskutečný šmrnc. Změna samozřejmě zamrzí, ale není to konec světa. Ovšem na druhou stranu stejně těžko říct, jestli toho ještě bude tolik k dabování...

Jak se to má ale s Miroslavem Saicem, proč vlastně přestal v Simpsonových dabovat? Pokud vím, tak jsem to tady v tématu ani kdysi nedohledala. Je možné, že by se v budoucnu případně na Barneyho ještě vrátil, když teď očividně dabuje, nebo je to jen mé nesplnitelné přání a Barney už natrvalo zůstane Bohdanu Tůmovi (který se ovšem změny chopil se ctí), když už tomu tak nějaký ten čas je?
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od fabec122 »

Pokud vím, tak Miroslav Saic bydlí mimo Prahu, a jelikož také nemládne, tak už se nejspíše také nestíhá tolik věnovat pracovním povinnostem
basleg
Příspěvky: 21
Registrován: 26 zář 2011 16:17

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od basleg »

Miroslav Saic je na Barneyho nenahraditelný, hlavně v těch opileckých výstupech (což je vlastně 90 % Barneyho replik :) ), ale když už, tak v rámci možností je asi Bohdan Tůma nejlepší varianta. Spousta starých hlasů chybí, ale holt není možné udržet u třicetiletého seriálu po celou dobu stejné obsazení.

Jak teď po dlouhé době sleduju ty úplně nejstarší díly, tak si říkám, že je škoda, že se v seriálu později už neobjevoval u epizodních rolí Michal Pavlata, protože jeho hlas se do animáků výborně hodil.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“