Simpsonovi / The Simpsons

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
DCernoch
Příspěvky: 76
Registrován: 26 dub 2018 16:09

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od DCernoch »

filip píše:Dle informací na internetu ho teď bude dabovat Jiří Knot.
Tak to jsem moc rád, pan Knot je skvělý dabér a věřím, že Abea zvládne bez problémů, sice si samozřejmě budu chvíli zvykat, ale věřím, že pan Knot bude jedna z těch lepších náhrad za nebohého pana Klapku.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od peno »

Říkám si, jestli by pan Knot nebyl dobrý i na Farnswortha do Futuramy, kterou čeká příští rok nová série a bohužel už také bez pana Klapky. Ale to má ještě čas.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Pan X »

Souhlasím že pan Knot bude podle mě ta nejlepší možná náhrada za pana Klapku. Jsem rád, že ho pan režisér Štěpán vybral. A jsem ohromně zvědavý až ho uslyším.
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Pálkman »

Jsem velmi spokojen, že pan Knot nakonec na Dědu S. vyšel, protože na něj sedí perfektně a je to jedna z nejlepších náhrad v Simpsonových, asi jako když Mojmír Maděrič nahradil Jana Kuželku. :) Už jsem ho tu před rokem navrhoval, tak jsem moc rád, že pan Štěpán uvažuje stejně a hlavně, že to nenechal panu Kalvovi, kterého mám taky rád, a těch pár vět před rokem nadaboval výborně, ale je nejčastější dabér ve své věkové kategorii a to by hrozně rušilo.

Líbilo se mi že Jiří Knot dabuje po svém a zároveň se snaží přiblížit projevu skvělého pana Klapky (bohužel už zesnulého), což je určitě nejvvíce zásluhou pana režiséra. :-: Díky tomu to nepřipomíná ani Medvídka Pú ani Strýčka Skrblíka a hlavně má docela podobný hlas aniž by ho musel zvyšovat. :-:

Již dlouho jsem si říkal, že by se pan Knot mohl vrátit zpátky k Simpsonovým, poněvadž má velmi zajímavý hlas hodící se do animáků, je málo obsazovaný a už skvěle daboval v 1. sérii Nelsona M.. Takže je to velký comeback po 30 letch. :-:
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od 1403ka »

aj pre mňa to je príjemná zmena, ten hlas neznie ako Macko Pú alebo ten krtok z Lady a Tramp, ale má taký prirodzenejší hlas.
Dabingfanda
Příspěvky: 95
Registrován: 12 pro 2019 12:38

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Dabingfanda »

Jaký je pan Jiří Knot na dědu Simpsona?Zrovna jsem to neviděl,ale když jsem se dozvěděl tu smutnou zprávu,že pan Dalimil Klapka zemřel,jako náhradník mě napadl akorát Zdeněk Štěpán.Bude těžké ho nahradit.
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od 1403ka »

v poslednej epizóde 33. série Štěpán poriadne prekvapil a tak sme po dlhej dobe počuli hovoriť (ale aj spievať) Petra Gelnara.
Dabingfanda
Příspěvky: 95
Registrován: 12 pro 2019 12:38

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Dabingfanda »

Tak si říkám,kdo z původních dabérů nakonec zůstane u Simpsonů.Nevypadá to že by měl seriál v dohledné době skončit.
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Pálkman »

Náhodou jsem natrefil na zajímavé video o úpadku tohoto seriálu: den, kdy navždy zemřeli Simpsonovi
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Jack_6428 »

1993
Obrázek
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“