Simpsonovi / The Simpsons

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvekod KOMZA » 28 bře 2017 17:35

Jenom škoda, že od 25. série jde kvalita Simpsonových prudce dolů, dle mého názoru... :(
Možná by pak nebylo na škodu si spravit chuť nějakým starším dílem :)
---
(JohnnyG - nechci plýtvat příspěvky: Zrovna má oblíbená, vím a sleduji. Simpsonovy opravdu sleduji téměř denně od doby, co se přesunuli na Cool a běží každý den ;) )
KOMZA

Příspěvekod JohnnyG » 28 bře 2017 18:48

Jinak v rádiu jsem slyšel reklamu na pizzerii Amici se Zavřelem a Štáchovou.
KOMZA:COOL dává 3.řadu, jestli ti nevadí to oříznutí.
JohnnyG

Příspěvekod Jelimán » 29 bře 2017 21:51

Přátelé, já zírám. :o Kolorová mě vážně překvapila. Podle té jedné věty se nedají dělat soudy. Navíc ukázku dabovala v době, kdy ještě netušila, co se stane. I když už to možná mohli tušit... Ale zní to dobře. Těší mě že jí skutečně nedabuje svým obvyklým způsobem a trochu upravila hlas. Je vidět, že to s panem Štepánem probrali a našli dobrou barvu hlasu. Z toho jsem měl právě strach, o to mi šlo. Paní Štáchovou neimituje, ale já jí tam i trochu slyším. Je to něco mezi originálém a ji. Akorát mi Líza zní méně intelektuálně, ale uvidíme. Každopádně je to lepší, než nový Burns. Na pana Vlasáka si nezvyknu asi nikdy. Vždyť se typově vůbec nehodí. Má velmi tichý, klidný, laskavý a vysoký tón hlasu. Navíc chraptí. Je mu špatně rozumět a do Burnse se zatím jaksi nevžil. Připadá mi že se s ním trochu trápí. Chybí mu ona pověstná Šetenova ďábelská jiskra. Na Burnse by mi víc třeba takový Ladislav Županič nebo Petr Pospíchal, který pana Šetenu výborně nahradil ve Spongebobovi. Zní sice trochu roboticky, ale na Pana Krabse se hodil. A Krabs je Burnsovi povahově velmi podobný. ;) Jaký máte názor na nový dabing Burnse vy?
Jelimán

Příspěvekod cenda » 29 bře 2017 21:58

Já myslím, že pan Vlasák se typově hodí, akorát je u Burnse problém v tom, že vyjma pár dílů je to vlastně vedlejší postava, takže v těch pár štěcích za sérii je asi strašně složitý se nějak vžít a přizpůsobit. Navíc v dané věkové kategorii mě nenapadá nikdo vhodnější, kdo by to mohl dělat.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
cenda

Příspěvekod Simca » 30 bře 2017 11:05

Poslechněte si, jak zní Líza Simpsonová s novým hlasem. - http://simpsonovi.cz/zajimavosti/poslec ... ym-hlasem/
Simca

Příspěvekod Jack_6428 » 30 bře 2017 11:59

Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Obelix » 30 bře 2017 12:16

Já Ivance věřil, že Lízu "utáhne", ale před výsledkem (z ukázek) musím přesto smeknout pomyslný klobouček. Nádherná poloha hlasu, která jednak zachovává to šibalské kouzlo paní Štáchové, ale zároveň se v ní Ivana rozhodně "neztratila". Myslím, že ani ti největší nespokojenci nebudou mít důvod přehnaně brblat ;)
Obelix

Příspěvekod kasper » 30 bře 2017 19:05

Jsem nováček v oblastí dabingu
Současná situace V dabingu se vůbec nelibí nejsem ani na straně herců ani studii

Jsem technik v IT kdo by by chtěl pomoc s problém s pc notebookem ať mi napíše soukromou zprávu
kasper

Příspěvekod Michaela2 » 30 bře 2017 19:46

paráda :-: Ivana je šikovná ...
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

PředchozíDalší

Zpět na Seriály