Simpsonovi / The Simpsons • Dabingforum.cz

Simpsonovi / The Simpsons

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvekod richardda » 30 bře 2017 20:15

Neni to sice jako pred tim, ale myslim, ze s tim nebudu mit problem. A daberska nastupkyne pani Stachove alespon bude mit vetsi motivaci na sobe - jak se rika - makat. :-:
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod chrz » 31 bře 2017 18:55

Takových ukázek a v takových délkách... To vypadá, jako by na smrti Štáchové a nové dabérce postavila televize marketing nové řady.
No zvyk je zvyk, tahle Líza zní trochu víc jako puberťačka, víc cool, míň nerd :)
chrz

Příspěvekod Jelimán » 01 dub 2017 10:36

Kolorová Lízu nedabuje špatně. Snaží se jí dát svůj charakter, přiblížit se originálu, ale zároveň uctivě navázat na paní Štáchou. Jen mi prostě už Líza v jejím podání nezní jako intelektuálka. Spíš jako puberťačka. Ale uvidíme, o čem budou nové díly a jak to tam bude pasovat.
Jelimán

Příspěvekod Michaela2 » 01 dub 2017 13:03

Jelimán píše:Kolorová

dabérka se jmenuje Korolová
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod stana85 » 01 dub 2017 22:25

Korolová je dobrá. Ale mluví tak nějak nestejně. Chvílemi je to dokonalé a chvílemi dost mimo.
stana85

Příspěvekod AlCZ » 01 dub 2017 22:52

Ahoj všichni !

Simpsonovi jsou má srdcovka - možná budu za kacíře ale řekl bych že to že pana Bedrnu před mnoha sezonami nahradil pan Zavřel je spíše plus. Homerovi je 38. S dabingem pana Bedrny zněl - odpusťte mi to - staře. Jako starší pán - ale Homer je ve středním věku - a originálu je hlas pana Zavřela bližší nežli pana Bedrny. A slečna Korolová zní místy stejně jako paní Štáchová, je jen víc "drzá a pubertální" ale to snad nevadí a originálu je fakt dost podobná. (Ale já nemám originál rád, protože čs. dabing je prostě lepší.)

Pan Burns se teda v nové verzi nepovedl - jenže v anglickém originálu zní "stoletě" má hlas starce a jestli se nepletu tak mluví spisovnou angličtinou ze začátku 20.století. Nový čs. dabing je divný :( Není ani ďábelský, ani stařečkovský, což bylo nyní vidět na právě odvysílaném díle :(
AlCZ

Příspěvekod Benny_SHACK » 01 dub 2017 22:55

stana85 píše:Korolová je dobrá. Ale mluví tak nějak nestejně. Chvílemi je to dokonalé a chvílemi dost mimo.

Myslím, že se ještě hledá. :)

Jinak musím říct, že to zní víc než dobře.
Ivka místy zněla jako paní Štáchová a poloha hlasu je hodně podobná originálu. Jsem spokojen. :)
Jde vidět, že paní Štáchová za sebe vybrala tu nejlepší možnou náhradu a určitě by byla neuvěřitelně pyšná, kdyby to slyšela.
Benny_SHACK

Příspěvekod Stephano » 02 dub 2017 00:15

Musím říct, že jsem velmi mile překvapen. Ivka zní jako paní Štáchová v prvních sériích, což není rozhodně na škodu. Mám obecně rád český dabing. I když občas zkusím také originál, abych piloval angličtinu. Lisa je mi blízká díky svému intelektuálnímu charakteru (nemá to ve Springfieldu jednoduché :D). Barva hlasu mě baví, hlasový fond se dá neustále procvičovat. Může být také výhodné, že Ivka nikdy předtím nenadabovala ani jedinou vedlejší postavu.

To samé mohu říct u pana Burnse (je to má nejoblíbenější postava), pan Šetena byl geniální, nicméně pan Vlasák se svého těžkého úkolu zhostil se ctí. Víc mi chybí pan Miroslav Saic v roli Barneyho, ale chápu, že třeba nehodlá pokračovat. Díky celému štábu :)
Stephano

Příspěvekod Teoretik » 02 dub 2017 00:42

Ono si to sedne, je tam malinko i ta "nakřáplost", což je dobře. Do toho zpívat Mamzelle Nitouche, fakt je to nelehký úlol pro mladý hlas, aby se nezničil
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
Teoretik

Příspěvekod bernyz » 02 dub 2017 08:49

Výsledek je více než skvělý. Škoda jenom toho Burnse, lepší by na něm byl Pospíchal, který nahradil Šetenu i ve Spongebobovi.
bernyz

PředchozíDalší

Zpět na Seriály