Simpsonovi / The Simpsons

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvekod Pálkman » 14 bře 2018 22:03

Školníka Willyho dabuje v nových dílech někdo jiný než pan Meduna (který se mi na něm líbil víc). Přijde mi, že je to Zdeněk Štěpán, co myslíte?
Pálkman

Příspěvekod Jelimán » 16 bře 2018 11:06

Nevím, možná je to on. Ale zní to docela děsivě. :D
Jelimán

Příspěvekod David1995Gilik » 18 bře 2018 16:38

Jelimán píše:Nikdo se v této diskuzi nezmínil o odchodu hlavního symbolu českého dabingu Simpsnových pana Vlastimila Bedrny. ...

Myslel jsem na něho Při každé epizodě i když už Simpsonovi daboval někdo jiný. Takže mě zasáhla smrt víc než si můžete myslet a docela mi vadí že o něm v novinách nebyl ani půlstránkový článek jen malý odstavec. Nedávno prý s ním byl rozhovor v časopise Sedmička.
David1995Gilik

Příspěvekod Jelimán » 21 bře 2018 18:40

Ano. Věnovali mu krátký suchý článek a ještě s chybou. Že prý Homera daboval do roku 2005. :evil: :vztek:. Taky jsem na něho myslel snad v každé epizodě a litoval, že tam neslyším jeho hlas. Tak tedy ještě jednou sbohem a skutečně děkujeme. Jinak tady je ukázka z toho rozhovoru, který až dojímá: https://sedmicka.tyden.cz/rubriky/herec ... 69188.html
Jelimán

Příspěvekod Pálkman » 21 bře 2018 22:59

cenda píše: ,,Možná by nebylo špatný zjistit, jestli se konal nějakej casting i začátkem 90. let, když se Simpsonovi začali dabovat. Někde jsem o tom něco četl, dokonce na Homera měli údajně zkoušet i Jiřího Sováka, ale jestli je to pravda, to nevím."

To psali v časopisu Aha!, pak ještě zmínili Vlastimila Brodského.

Jelimán píše: ,,Ano. Věnovali mu krátký suchý článek a ještě s chybou. Že prý Homera daboval do roku 2005." :evil: :vztek:.

Tato chyba se prvně začala objevovat myslím v časopise Aha!, Blesk zase psal, že p. Bedrna daboval H. Simpsna 15 let a bohužel spousta médií tyto chyby okopírovala (i na Slovensku). Prostě hrozná neprofesionalita novinářů.

A tady je celý rozhovor: https://sedmicka.tyden.cz/rubriky/prectete-si-posledni-rozhovor-s-vlastimilem-bedrnou-ktery-poskytl-sedmicce_470569.html
Pálkman

Příspěvekod David1995Gilik » 22 bře 2018 14:38

Dobrý den , chci se zeptat kdo dabuje v osmé epizodě nové 29. série " Michaela Jacksona " a kdo jej daboval předtím- myslím toho plnoštíhlého pána a Bart říká - Mám tady další verš atd. Děkuji za odpověď
David1995Gilik

Příspěvekod Pálkman » 22 bře 2018 22:38

Myslím si, že to byl ten David Gránský, který pak daboval v epizodě Ha Ha Land Brendana.
Pálkman

Příspěvekod 1403ka » 22 bře 2018 23:05

Áno, je to on a tu je fotka z dabovania: https://www.instagram.com/p/Befsj5Eldgz
1403ka

Příspěvekod bundaboy » 27 bře 2018 12:36

Docela by mě zajímalo, proč včera na COOLu nebyla premiéra 12. dílu. Podle tv programu ho měli vysílat. :-?
20:15 - Simpsonovi XXIX (12) -ST-
Scénky z manželského života
Homer a Marge odvypráví příběh o tom, jak se jejich pohodový život bez dětí změnil s nástupem rodičovských povinností... Americký kultovní animovaný seriál (2018) (21 min) (Premiéra)

Že by ho nestihli nadabovat?
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
bundaboy

Příspěvekod 1403ka » 27 bře 2018 13:42

bundaboy píše:Docela by mě zajímalo, proč včera na COOLu nebyla premiéra 12. dílu. Podle tv programu ho měli vysílat. :-?
20:15 - Simpsonovi XXIX (12) -ST-
Scénky z manželského života
Homer a Marge odvypráví příběh o tom, jak se jejich pohodový život bez dětí změnil s nástupem rodičovských povinností... Americký kultovní animovaný seriál (2018) (21 min) (Premiéra)

Že by ho nestihli nadabovat?

Citujem včerajší text z Facebooku Coolu:

Od pondělí 26. března na COOLu bohužel nepoběží premiérové epizody z 29. série Simpsonových. Vzhledem k tomu, že nám je distributor nedodal včas, jsme na pondělní večery museli dočasně nasadit simpsonovské reprízy, na něž vždy ve 20.40 naváže COOLfeed a ve 20.50 premiérový díl z 11. série Teorie velkého třesku.

Oficiální vyjádření:

"Všem fanouškům populárního seriálu Simpsonovi se omlouváme, ale chyba je na straně distributora, kde došlo k odložení zahraničního vysílání a opakovanému výpadku dodání materiálů k novým epizodám, a kvůli tomu jsme nemohli zajistit dabing seriálu podle původního plánu. Vysílání mělo být nyní pouhý týden po zahraniční premiéře. Přes veškerou naši snahu nebylo možné realizovat natáčení s 30členným dabérským týmem a původním štábem, protože stále čekáme na výrobní materiály. Navíc je pro nás stěžejní, abychom pro naše diváky zajistili u takto oblíbeného seriálu maximálně kvalitní výsledek. O nasazení dalších premiérových dílů seriálu Simpsonovi na Prima COOL vás budeme včas informovat."

A tu je článok k tomu: https://coolmagazin.iprima.cz/serialy/s ... y-zpozdeni
1403ka

PředchozíDalší

Zpět na Seriály