V / V

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: V / V

Příspěvek od Jack_6428 »

Hm, tak dnešní díl jede duálně (eng+cz) :lol:
Docela nostalgie :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: V / V

Příspěvek od takezo »

Anniny matku dabuje Pavla Vojáčková což mi teda vůbec nesedí...Co vám?
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
ESESEL
Příspěvky: 12
Registrován: 02 črc 2012 12:59

Re: V / V

Příspěvek od ESESEL »

Hmm, Diana opravdu nic moc, ale mohlo to být horší. Nepoznal někdo, kdo dabuje Sida?
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: V / V

Příspěvek od ClickCZ »

Doplnil jsem 2. sérii + připsal přesnější informace o překladu jednotlivých dílů a dialogů u obou sérií. ;-)
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: V / V

Příspěvek od fofo16 »

Za toto, čo tu teraz napíšem, ma asi ukameňujete :mrgreen: Dnes som si stiahol prvú časť s CZ dabingom a bol som zhrozený z Debory Štolbovej (ktorú som predtým vôbec nepoznal) :roll: Nepríjemný hlas a herecký prejav tiež žiadna sláva podľa mňa. Ale inak dabing je ok :)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7007
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: V / V

Příspěvek od Michaela2 »

já jsem viděla asi jen 10 dílů ,ale dabing není moc ok, především tedy pokud jde o vedlejší postavy, všechno zvládne Ployhar, Holý, Vojáčková, Kalva, Slováčková, hlavni postavy vpoho :) akorát kdo se mi nelíbil, byl pan Meduna na Marcuse, v mých očích ho číní mnohem starším, než herec vypadá
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1004
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: V / V

Příspěvek od Jirka007 »

tak dohledl jsem a s dabingem jsem byl spokojeny

samozřejmě nejvic mě potěšila Petra Tišnovská, ktera byla dle mě skvěla a Elizabeth Mitchell dle mě děla nejlip, Debora Štolbová taky byla dobra, rovněž jsem rad za Terezii Taberyovou, ktera byla taky skvěla navic už ji dabovala

z mužskych roli se mi libil nejvice Lukáš Hlavica, ktery dle mě pasuje na herce nejlepe, dale Jan Šťastný a Jan Škvor a Michal Jagelka pusobili taky dobře, kdo na mě pusobil zvlaštně byl Jaromír Meduna ten patři k takomu neutralnimu spojeni.

zapory pro mě bylo že se tam opakovali dabeři třeba Terezie Taberyová si střihla ještě jednu postavu, a dalši tam byli take slyšet
Odpovědět

Zpět na „Seriály“