Živí mrtví / The Walking Dead

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
sam-1
Příspěvky: 4
Registrován: 07 led 2013 23:48

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od sam-1 »

Seriály s podobnou tématikou sice moc rád nemám, ale
tenhle mě zaujal. Filip Blažek mi tam výborně sedí
a myslím, že se tam hodí i dost typově.
Ostatní mě moc neoslovili.
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od Fifa.21 »

Jelikož před pár dny skončila v USA 3. série pokusím se zase nahodit návrh na postavy z této série.

Danai Gurira (Michonne) - Radka Přibyslavská / Tereza Bebarová - Tato postava toho moc nenamluví a má takový monotoní hlas bez emocí. Připomínala mi trochu (ani nevím proč) Lucy Lawless ve Spartakovi, tak proto Radka.

David Morrissey (Guvernér) - Miroslav Etzler / Jiří Schwarz / Jan Vondráček - Vím, že Miroslav patří do kategorie nedosažitelných, ale sedl by tady (s odpuštěním) jako prd*l na hrnec.

Dallas Roberts (Milton Mamet) - Jiří Ployhar / Aleš Zbořil - Postava je takový ustrašený vlezdoprdelka, což mi k hlasu Jiřího sedí :) A Aleše dávám z toho důvodu, že u Filipa jsem v poslední době slyšel brněnské hlasy a Aleš má jistou fyzickou podobu s hercem.

Chad L. Coleman (Tyreese) - Martin Preiss - Menší postava, která se objeví v pár dílech, ale ve 4. sérii prý dostane větší prostor.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od DAN K. »

jsem ochotny predat nejake rozumne navrhy na nove VELKE DULEZITE postavy, ja moc ze treti serie nevidel, vim akorat o guvernerovi, ale etzler neni z kategorie rozumnych navrhu, ten je z kategorie nedostupne - sci-fi :) A vondracek mi zas prijde uplne mimo a schwarz se taky nebude filipovi libit:(
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od Furiant »

Nemůžu si pomoct, už když jsem tu třetí řadu sledoval, říkal jsem si, že by se mi na Guvernéra hodně líbil Libor Hruška. Myslím, že by dovedl skvěle zahrát tu změnu z celkem fajn chlapíka na toho hajz*a, kterým Guvernér byl v posledních pár dílech (ale na komiksového stejně neměl :( :D ). A takovej ten nakřáplej hlas taky sedí... :) Česky jsem ale zatím konec první řady a celou druhou sérii neviděl, tak nevím, jestli pan Hruška nedaboval nějak moc vedlejších postav... v úvodním příspěvku vidím akorát Michaela Raymonda-Jamese, který, pokud se dobře pamatuju, byl snad jenom v jedné epizodě v tom baru... takže naprosto nedůležitá postava. :)
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od Michaela2 »

na Michonne mi Přibyslavská vůbec nesedí, ona má takový drsnější zastřený hlas a Radka moc milý a jemný, Bebarová už je lepší, mně by se líbila Zuzana Hykyšová, Jana Stryková, nebo někdo v tomhle stylu...

dabing se mi moc líbil :-: , ocenuji hlavně neoposlouchaná hlasy (Máchová, Hess, Kolařík, Blažek), fakt jsem byla moc ráda, že se nekonala Jitka Moučková a Ježková :lol: jen mě překvapilo, jak má Carl v reálu vyspělý hlas :o též je potěšující, že Filip svým krásným hlasem čte při znělce dabéry, to už se dnes nevidí :/ sice už mám trojku dokoukanou, ale s dabingem si ji moc ráda zopáknu :)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od bloom »

DAN K. píše:ale etzler neni z kategorie rozumnych navrhu, ten je z kategorie nedostupne - sci-fi :)
Stejně jako třeba Aloise Švehlíka nebo Jana Dolanského ho "zajaly" Cesty domů. :D
sethino
Příspěvky: 9
Registrován: 04 úno 2010 15:11

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od sethino »

na Guvernéra Aleš Procházka ;) mně by se ale moc líbil Martin Trnavský
Uživatelský avatar
tom99
Příspěvky: 94
Registrován: 14 bře 2012 13:57
Bydliště: Cheb

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od tom99 »

Mně Guvernér hrozně připomíná vzhledem a hlavně hlasem Liama Neesona, takže já bych zvolil Pavla Soukupa. Hlas mají hrozně podobný :-)
Uživatelský avatar
Terrano
Příspěvky: 66
Registrován: 11 kvě 2008 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od Terrano »

Jak vidím, tak se to stále připravuje, stále se navrhují dabéři, takže to bude nejspíš až někdy v srpnu/září/říjnu... nebo se mýlím?

A jinak věřím, že výběr dabérů bude opět skvělý, ale lepší překlad nečekám. V tom je lepší slovenský dabing. V tom SK dabingu už ve třetí sérii nejsou ani takové chyby jak v první nebo druhé... takže ten je pro mě zatím nejlepší (i když český taky není špatný, avšak pro mě bude vždy až druhý). Nehodlám však nikoho přesvědčovat, že čeký dabing je horší. Každému se líbí něco jiného...

Jinak jsem zkusil i ruský, italský a portugalský dabing, abych porovnal dabéry. Nejlepší z nich byl ruský a např. Merle tam měl vážně dobrý hlas.
Pokud někdo chce zkusit Walking Dead i v jiném dabingu, tak ruský doporučuji. ;)
Naposledy upravil(a) Terrano dne 08 čer 2013 22:52, celkem upraveno 1 x.
I ten nejhorší dabing je pro mě lepší než titulky!
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 536
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od MikeZ »

By mě zajímalo, co by sis představoval pod lepším překladem. Neumím si představit lepší péči než překlad od jednoho z největších profíků pod dohledem překladatele komiksu, který zná Walking Dead tam i zpátky. S tím se slovenský překlad absolutně nemůže rovnat.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“