Živí mrtví / The Walking Dead

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od bernyz »

Já si na přeobsazení zvykl a naopak Cigánek předvedl v poslední epizodě výborný emoční monolog. :-:
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od Eminem007 »

i já chválím za obsazení pana Schwarze :-: , ten bude naprosto výbornej a jsem že vyšli staří známí :-:
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od KOMZA »

Nádhera! Tak na šestou (na rozdíl od páté) sérii určitě mrknu znovu i s dabingem! :-:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od Michaela2 »

v tom případě staří známí nevyšli...aspon kdyby Katka Lojdová, Jirsová se mi furt nějak nelíbí :(

oc : s tím Schwarzem jsem si říkala to samé :D
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od KOMZA »

Je tedy pravda, že jsem na dabing po čtvrté sérii poněkud zanevřela, i když jsem šesté sérii šanci dala, pak jsem s tím přestala (i když ona to ani nebyla úplně chyba dabingu, 6. série mě moc nebavila), tudíž jsem toto zaznamenala akorát z ukázky, ale podle mě opravdu nebylo vhodné znovu obsazovat Filipa Švarce (ačkoli se Carter objevuje jen v jedné epizodě, pokud se nepletu), když už daboval Guillerma v první sérii a Mitche ve čtvrté sérii...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od Michaela2 »

já bych neobsazovala B.Tůmu na Tobina, který v 1.sérii daboval Eda Peletiera (manžel Carol)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od KOMZA »

Vida, toho jsem si ani nevšimla, to je taky fakt, popravdě si to už ani nepamatuju. Ale podle mě je tedy Filip Švarc výraznější. (Navíc si toho všimla i má "nezasvěcená" kamarádka, která pořád sleduje s dabingem.)
Ale třeba Libor Hruška daboval ve druhé sérii nějakého toho chlápka v baru, ale jeho obsazení ve 3., 4. (+ 5.) sérii pochopitelně promíjím. ;)
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od ocypuc »

Jiří Schwarz byl na Negana výborný. Nicméně já se na tento seriál podíval po delší době s dabingem jen kvůli tomu, abych se utvrdil, že Jitka Jirsová nedá ten emoční výlev Maggie na konci prvního dílu sedmé série. Kateřina Lojdová by to zvládla daleko lépe.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Terrano
Příspěvky: 66
Registrován: 11 kvě 2008 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od Terrano »

Ten dabing se dost povedl. Jiří Schwarz jako Negan je skvělý. Simon a Dwight taky dobrý... ale někdy, když slyším Dwighta vzpomenu si na Cartera na začátku 6.série... stejný dabér :roll:.
I ten nejhorší dabing je pro mě lepší než titulky!
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Živí mrtví / The Walking Dead

Příspěvek od richardda »

Dabing PRIMY i na HBO GO. :-:
NOVA, jedině ona.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“