Battlestar Galactica / Battlestar Galactica

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Battlestar Galactica / Battlestar Galactica

Příspěvek od oberon »

Koukam, Ludvík Král, že by Callum Keith Rennie vyšel v tomhle seriálu s celým svým triem? Osobně mam nejradši Tůmu, v minisérii i 1. sérii válel.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Battlestar Galactica / Battlestar Galactica

Příspěvek od oberon »

Vzhledem k dlouhé nečinosti dab.ing (naposledy duben), jsem doplnil já, kdyby byl někdo ochotný bylo by dobré doplnit zvlášť 1. - 3. sérii, taková Dagmar Čárová mluvila v každé sérii několik postav a Kuklová byla až v druhé nebo třetí sérii, takže komu by se chtělo, může doplnit (poslat mi přes PM, aby tady nebyl bordel, nesnášim výpis dabérů dvakrát pod sebou).
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Battlestar Galactica / Battlestar Galactica

Příspěvek od Slipio »

Neví někdo, jestli bude i Plán?
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Battlestar Galactica / Battlestar Galactica

Příspěvek od oberon »

10.11. podle všeho začíná IV. série na AXN Scifi, není to zase nějaká starší série, nebo opravdu už bude nová série odvysílána a to navíc jinde než na Nově?
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Battlestar Galactica / Battlestar Galactica

Příspěvek od Slipio »

Já myslím, že to bude 4.serie na AXN Sci-fi. Nova na nás kašle, takto nedovysílali už Lost, 24 a BSG (a asi i Prison Break). Kvůli nízké sledovanosti to nedávají. Aspoň že máme AXN, které to koupilo. Nova by se měla jít zahrabat, jelikož už dávno není nejlepší stanice a tuto pověst pomalu přebírá Prima :-:. Nova chce dát BSG pouze na net.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Battlestar Galactica / Battlestar Galactica

Příspěvek od oberon »

Neví někdo, jak se to má s vysíláním na Nova Cinema? Na AXN nakonec běžel jenom Razor, rozdělený na části, jinak byl označen jako 4x00, takže bude info z něj zahrnuté nejspíš v poskytnutém infu od Tomyho, na začátku ve znělce říkají Nova Cinema uvadí, takže je jisté, že to nepoběží na Nově normální (eště že tak, když už to nakousli na Cinemě, tak sem rád, že to na ní o dodělají), v ripu, co je na netu k dispozici je na konci vystřihnutá stopa a nahrazená ENG titulkama, takže až to poběží na Nově, doplnim zvlášť info.

P.S.: Kdo by mi mohl více poradit - mam ho pak zařadit mezi 3. a 4. sérii? A nenašel by se někdo, kdo by mi pomohl s rozdělením prvních tří sérií?
Jurry943
Příspěvky: 23
Registrován: 05 čer 2010 20:32

Re: Battlestar Galactica / Battlestar Galactica

Příspěvek od Jurry943 »

No nechci nic říkat ale nova to nemá v plánu vysílat aspon zatím ne. Původně to mělo být na cinemě na podzim a nic, pak to začalo vysílat AXN a po Razoru skončily (asi kvůli nově). Škoda dost jsem se těšil. Hlavně at to nedopadne jako DS9
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Battlestar Galactica / Battlestar Galactica

Příspěvek od Jack_6428 »

Na Nova Cinemě začne 4. řada po dvou dílech už 01.01.2011, ve 20:00. :)
Naposledy upravil(a) Jack_6428 dne 04 pro 2010 22:56, celkem upraveno 1 x.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlestar Galactica / Battlestar Galactica

Příspěvek od starpep »

Razor alias Břitva by měla padřit jako 4x00 takkze 4.série nebo řada nebo sezona :) Jinak nekde sem cetl ze byla rozdelena v USA na dve casti a pak asi vydana v celku a taky meli ty mini episody flasback razor nebo tak nejak
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Jurry943
Příspěvky: 23
Registrován: 05 čer 2010 20:32

Re: Battlestar Galactica / Battlestar Galactica

Příspěvek od Jurry943 »

Jo, to už vím a jsem rád, že jsem se splet :lol:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“