Tenká modrá linie / The Thin Blue Line

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Tenká modrá linie / The Thin Blue Line

Příspěvekod bloom » 22 úno 2009 14:54

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.SÉRIE
V českém znění: Jiří Lábus - Rowan Atkinson (inspektor Raymond C. Fowler), Sabina Laurinová – Mina Anwar (konstábl Maggie Habibová), Martin Sobotka – James Dreyfus (konstábl Kevin Goody), Zlata Adamovská – Serena Evans (seržant Patricia Dawkinsová), Vladislav BenešDavid Haig (inspektor Derek Grim), Miroslav Saic – Rudolph Walker (konstábl Frank Gladstone), Bohdan Tůma – Kevin Allen (Robert Kray), Petr Svoboda (titulky) a další

Zvuk: Jaroslav Kosán
Produkce: Marcela Bártová
Dialogy a režie: Jiří Kvasnička
Připravila: Agentura KVA
Vyrobila: Česká nezávislá televizní společnost Nova 1997

2.SÉRIE
V českém znění: Jiří Lábus - Rowan Atkinson (inspektor Raymond C. Fowler), Kamila Špráchalová – Mina Anwar (konstábl Maggie Habibová), Martin Sobotka – James Dreyfus (konstábl Kevin Goody), Zlata Adamovská – Serena Evans (seržant Patricia Dawkinsová), Vladislav BenešDavid Haig (inspektor Derek Grim), Miroslav Saic – Rudolph Walker (konstábl Frank Gladstone), Vlastimil ZavřelMark Addy (Gary Boyle), Petr Svoboda (titulky) a další

Překlad: Vít Kabelka
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Marcela Bártová
Dialogy a režie: Jiří Kvasnička
Připravila: Agentura KVA
Vyrobila: Česká nezávislá televizní společnost Nova 1998
bloom

Re: Tenká modrá linie /The Thin Blue Line

Příspěvekod sud » 22 úno 2009 17:35

ve 2. řadě konstábla Habbibovou namluvila Kamila Špráchalová. V epizodních rolích: Dalimil Klapka, Radka Malá, Ernesto Čekan, Jakub Wehrenberg a další...
Nejoblíbenější dabéři: Alois Švehlík, Boris Rösner, Eduard Cupák, Jiří Zavřel, Ladislav Mrkvička, Vladislav Beneš
Nejoblíbenější dabérky: Eva Hudečková, Zlata Adamovská, Helena Friedrichová, Jorga Kotrbová, Marie Drahokoupilová, Ilona Svobodová
sud

Re: Tenká modrá linie / The Thin Blue Line

Příspěvekod bloom » 03 pro 2009 21:14

palg píše:proč proboha dali dabovat lábuse???

Protože se tam hodil. ;)
bloom

Příspěvekod palg » 05 pro 2009 15:04

já sem viděl jeden díl, a musel sem ho hned smáznout, na to se nedalo dívat...co se týče atkinsona, tak na něho se nejlépe hodí Jirka Prágr, i když objektivně musím uznat, že v originále je to vždy nej...
palg
Správce ukázek

Příspěvekod bloom » 05 pro 2009 16:24

Tak to je věc názoru. S Jiřím Pragerem nna Atkinsona nemám problém, ovšem přijde mi na něj takový nijaký. Tenhle seriál bych si s ním moc představit nedovedl. Jiří Lábus se do těhle britských komedií víc než hodí (nejen Atkinson, ale také Monty Pythonův Smysl života, seriál Neskutečné historky...) a IMHO je rozhodně blíž originálu. Bezkonkurenčně RA nadaboval ve filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb (což je vůbec výborný dabing).
bloom

Příspěvekod Budy » 05 pro 2009 17:48

Ano, ve filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb ho nadaboval výborně, ale ve Scooby-Doo to vůbec nestíhal.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod bloom » 05 pro 2009 18:43

Budy píše:Ano, ve filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb ho nadaboval výborně, ale ve Scooby-Doo to vůbec nestíhal.

Viděl jsem a nepřišlo mi. Škoda, že Jiří Lábus ho nedaboval v Beanovi, tam by se hodil (ale nic proti Miroslavu Saicovi).

A ještě bych chtěl pochválit dabing Petra Rychlého v několika TV filmech na ČT. Na ČSFD to pohanili, ale mně se tedy spojení Atkinson-Rychlý líbilo, vůbec by mi nevadilo, kdyby k němu ještě někdy došlo (především v nějakém starším kousku ;) ).
bloom

Příspěvekod Budy » 05 pro 2009 18:48

Zase souhlasím. S P. Rychlým jsem sice viděl pouze Bestiána, ale i tam byl výborný.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod palg » 06 pro 2009 21:53

rychlého si nedovedu ani představit na atkinsona, jako komika ho beru, ale proboha ať nedabuje,...."bastiána", jak černou zmiji Back and Forth označili ČT (taky pitomý název) jsem viděl v originále a vubec mi tam dabing nechyběl...
palg
Správce ukázek

Příspěvekod Markus » 06 pro 2009 23:23

palg píše:rychlého si nedovedu ani představit na atkinsona, jako komika ho beru, ale proboha ať nedabuje,....

Doufám, že tohle bylo myšleno čistě jen jako spojení Rychlého s Atkinsonem, protože čistě IMHO je Petr Rychlý úžasný dabér, který do role zpravidla dá maximum. Ať už je to Earl z Jmenuju se Earl, Denholm z Ajťáků či Tyr Anasazi z Andromedy, vždy je jeho výkon skvělý. Ano, možná občas maličko přehrává, ale furt IMHO lepší sem tam přehrávat, než naopak... ;)
Obrázek
Markus

Další

Zpět na Seriály