Tenká modrá linie / The Thin Blue Line

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Tenká modrá linie / The Thin Blue Line

Příspěvek od bloom »

Markus píše:
palg píše:rychlého si nedovedu ani představit na atkinsona, jako komika ho beru, ale proboha ať nedabuje,....
Doufám, že tohle bylo myšleno čistě jen jako spojení Rychlého s Atkinsonem, protože čistě IMHO je Petr Rychlý úžasný dabér, který do role zpravidla dá maximum. Ať už je to Earl z Jmenuju se Earl, Denholm z Ajťáků či Tyr Anasazi z Andromedy, vždy je jeho výkon skvělý. Ano, možná občas maličko přehrává, ale furt IMHO lepší sem tam přehrávat, než naopak... ;)
Taky doufám že to palg myslel pouze takhle, ale já i tak si myslím, že to spojení s Atkinsonem nebylo špatné. Petr Rychlý (podobně jako Jiří Lábus, Jan Vondráček, Oldřich Kaiser nebo Miroslav Táborský) umí britcomy nadabovat naprosto skvěle (viz zmiňovaní Ajťáci, dále Velkovlak, Malá Velká Británie, jeho dabing Simona Pegga atd...).
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4469
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Tenká modrá linie / The Thin Blue Line

Příspěvek od palg »

tak musím se omluvit, viděl jsem českou verzi bestiána a musím říct, že ten dabing se jim povedl, dokonce i stanislav fišer na tonyho robinsona funguje na 100 %. i když originál je originál, ale furt je petr rychlý na atkinsona lepší než lábus. nemožu si pomoci. lábus je dobrej na Marge, ale atkinson, něco otřesnýho.
Uživatelský avatar
Don Arian
Příspěvky: 193
Registrován: 06 říj 2009 08:16
Bydliště: Kdesi ve 20. století...

Re: Tenká modrá linie / The Thin Blue Line

Příspěvek od Don Arian »

škoda jen že v Bestiánovi nenechali normální jména postav a zkazili název. Jinak petr rychlý ho daboval úplně úžasně (pro mě je to druhej nejlepší daber atkinsona hned po prágrovi) a stanislav fišer daboval taky (jak jinak než) úžasně :)
"Ticho mozku nebo tě probodnu vidlema!"
zvoltejmeno
Příspěvky: 118
Registrován: 08 čer 2013 17:36

Re: Tenká modrá linie / The Thin Blue Line

Příspěvek od zvoltejmeno »

Měli by ješte udělat další dabing (třeba na DVD jako u Černé zmije) a obsadit tam Jiřího Prágra. Lábus je dobrej , ale přece jenom neumí dabovat všechno. Prágr dokáže věrně nadabovat Atkinsonův důraz na určitá slova nebo písmena a přitom stíhá jeho tempo. Jo a myslím si že Rychlý Rowana zvládá stejně jako Lábus. Tedy dobrý, ale prostě to neni vončo...

Moje seřazení Rowanovejch nej. dabérů vypadá takhle :
1. Jirka Prágr v 90. letech *
2. Jirka Prágr-současnost
3. Petr Rychlý a Jiří Lábus
Novotnýho z kazety ani počítat nebudu, to snad ani není dabing :nesouhlas: .

* Ruku na srdce, před dvaceti lety zněl Prágr mnohem líp. (viz. Černá zmije 1. dabing. To, že technickou stránku zvukař odflák, aby mohl jít dřív na pívo, je věc druhá :D )
V kině nejde o to, jak dobrý film je, ale o to, jaký z něj máte pocit. Dabing ten pocit může výrazně zlepšit.

Nej dabéři: Vladimír Brabec, Dalimil Klapka, Jaromír Meduna, Vlastimil Bedrna, Pavel Rímský, †Antonín Molčík, †Bedřich Šetena,†Stanisalav Bruder
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Tenká modrá linie / The Thin Blue Line

Příspěvek od kubik-dulik »

Nějak se mi nezobrazují odkazy u herců :(
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4469
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Tenká modrá linie / The Thin Blue Line

Příspěvek od palg »

Sylva Turbová - Lucy Robinson (starostka Cristabelle Wickhamová)
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1699
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Tenká modrá linie / The Thin Blue Line

Příspěvek od Jack_6428 »

Nova tehdy dala na Silvestra 31.12.1997 maraton všech sedmi dílů první řady v premiéře.
Obrázek
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“