Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Joe Black »

Musím uznat, že mi Sheldon ze začátku přišel divný, ale po chvíli jsem si na něj zvyknul, i když vím, že to není ono. Ostatní lidi jsou fajn, výborný jsou především Leonard a Penny. Raja a Wolowitz jsou přijatelní, i když taky zpočátku nezvyk... Myslím si, že se chyba vyskytla, ale i přesto je to koukatelné.
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od draky »

Smíchy dodává distributor, bohužel často se musejí reklamovat, protože nesedí (nevím, jestli to bylo i u TBBT) a i přesto často u sitcomů nedodají perfektní verzi ani po pěti reklamacích. Takže se tady občas něco musí přenasazovat nebo dodělávat...
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Kubaz »

Já bych to neviděl všechno tak černě. Všechny postavy mi sednou až na Sheldona, podle mě jde ale jen o zvyk a věřím, že se to bude zlepšovat. U tohohle seriálu je velmi těžké se dabingem zavděčit. Jen škoda, že nemluví jen spisovně...to by mi sedlo víc.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od C.I.S.I. »

draky píše:Smíchy dodává distributor, bohužel často se musejí reklamovat, protože nesedí (nevím, jestli to bylo i u TBBT) a i přesto často u sitcomů nedodají perfektní verzi ani po pěti reklamacích. Takže se tady občas něco musí přenasazovat nebo dodělávat...
Aha, ok.

Btw vidim, ze na Lapiduchu to ted pekne vre.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od chovanecm »

Tak ať nespokojenci naučí představitele Sheldona česky, a byl by klid :)
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od draky »

No ne, ten lapiduch je moje chyba. Vždycky nakonec nevydržím a snažím se to těm lidem vysvětlit, ale ono to nejde, zatáhnou se do toho emoce a je z toho akorát flame. Kdybych si dokázala věřit, tak tady slavnostně slíbím, že už do žádný fanovský diskuse kromě dabingfóra k primáckejm dabingům nikdy nic nenapíšu :) A byl by klid...
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Opsha »

To tě naprosto chápu (ačkoli jsem zatím dabing Velkého třesku zatím neslyšel).
Já mám dobrou zásadu že rozumný člověk nikdy nechodí hlavou proti zdi - doporučuju hodit nohy na stůl a panáka do kafe :)
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Kubaz »

Draky nenech se otrávit. Koukal jsem se s bráchou a tomu se to fakticky líbilo ...mě ostatně taky. Originál moc neznám a na dabing se určitě budu koukat dál. A myslím si, že takovejch lidí je většina. Na internetu se bohužel objevujou jen ti chytráci co si myslej, že uměj všechno, originál maj dávno staženej a myslej si, že jen ten jejich názor je správnej. A pořád trpěj pocitem, že jich je víc. To jim fakticky nikdo nebere. Ať se na origoš koukaj a nepruděj ty ostatní. Opravdu mě v jedný diskuzi velice pobavilo když někdo tvrdil, že by Sheldona nadaboval líp. :D Je to prostě stále ta nekonečná válka mezi příznivcema dabingu a originálu...nesmrtelnej souboj... Stejně si myslím, že jde jen a jen o to, co přijde dřív. Já jen za sebe můžu říct, že jsem poslední 2 roky téměř nekoukal na TV a teď jsem zase začal jen díky Cool a práce kterou odvádíš (nejen ty, ale celej tým) je fakt skvělá.

PS: Teď prolejzám diskuzní fórum na českejch fan stránkách a opravdu jsem vzteky bez sebe...ty lidi jsou totálně vymetený...na to fakticky nemám nervy...
Ale ještě si neodpstím malou citaci jednoho příspěvku: ,,Přikláním se k mnoha názorům, že dabing je slabý a z toho krásnýho seriálu se vytratil vtip. Vydržel jsem na to koukat 5 minut a dost." - JAK TO NĚKDO MŮŽE SOUDIT Z PRVNÍCH 5 MINUT!!!...jdu spát :evil:
Naposledy upravil(a) Kubaz dne 10 dub 2009 23:22, celkem upraveno 1 x.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od bloom »

Kubaz: Souhlasím. Dabingy na Prima Cool se mi dost líběj (jenom si nějak nemůžu zvyknout na Jana Šťastného v Kanclu). V TBBT nevidim větší problém kromě Sheldonovy intonace, ale to se může v dalších dílech zlepšit. (Další díly jsme ještě neviděli.) "Fanoušci" asi čekaj, že postavy snad promluvěj úplně stejnejma hlasama...Co by říkali, kdyby třeba porovnali originální hlas Davida Schwimmera a Daniela Rouse? Jinak Hádek je fakt super.
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Kubaz »

To je přesně ono. Někdo tam píše, že dabing Přátel a Simpsonů je lepší než origo. Ale to jen proto, že vznikl v době, když byl internet ještě v plenkách a origoš se u nás moc sehnat nedal. Kdyby ale byli zvyklí rok koukat na Sipsonovi v origu, tak by se pak neskutečně děsili jak je CZ dabing totálně jinde. Všichni pějou chválu, ale v prvních sériiích se vedlejší hlasy střídaj jak na běžícím pásu, nemluvě o tom, že se často vynechávaly překlady nápisů a občas docházelo i k zjevným nelogičnostem. Prostě jsou lidi kterým se nezavděčíš a já sem se teď tak děsně rozčílil jako už dlouho ne, když si čtu ty diskuze. :evil: :D
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Odpovědět

Zpět na „Seriály“