Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od C.I.S.I. »

Zkracene: Nema to s nimi smysl. Oni jsou chytri a my, kteri mame radi dabing a uznavame i originaly, jsme tupci ;)
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 882
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Slipio »

Kubaz píše: Kdyby ale byli zvyklí rok koukat na Sipsonovi v origu, tak by se pak neskutečně děsili jak je CZ dabing totálně jinde. Všichni pějou chválu, ale v prvních sériiích se vedlejší hlasy střídaj jak na běžícím pásu, nemluvě o tom, že se často vynechávaly překlady nápisů a občas docházelo i k zjevným nelogičnostem. Prostě jsou lidi kterým se nezavděčíš a já sem se teď tak děsně rozčílil jako už dlouho ne, když si čtu ty diskuze. :evil: :D
Já je taky nechápu. Pořád si každý stěžuje na dabing. Podle mě jsou české dabingy hodně dobré. Oni si prostě nemůžou zvyknout u nových seriálů na ty české hlasy. Ono to je pouze o zvyku. Mě někdy dělá problém, když vidím seriál první česky, si pak zvyknout na originál. :lol:
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od chovanecm »

Viděl jsem dnes na Prima COOL tu reportáž o dabingu TBBT. Mám otázku asi hlavně na draky: Bude podobných reportáží více, a nemohly by být zařazovány do EPG? Nahrával jsem si Futuramu, a jen náhodou se mi tam před ni dostalo i toto. Předem díky.
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od C.I.S.I. »

ty jo, ja taky nahraval Futuramu a neco navic, ale hned po ni jsem to vypnul. Jdu to zkontrolovat :)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od chovanecm »

bylo to asi tak pět minut před skutečným začátkem Futuramy.
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od DAN K. »

Tohle tricko jsem na ni videl poprvy par dni potom, kdyz vysel na dvd Temny rytir a ona se pak v nem sla na dabingovou seslost vytahovat ze ho prekladala:))) Asi ji to furt neopustilo:)))
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Ištván87 »

Nešlo by nějak domluvit překladateli, aby pro Sheldona dělal ty monology a dialogy tak, aby nemluvil nespisovně? Ta hovorová mluva je skoro to nejhorší. Kdyby mluvil striktně spisovnou češtinou, tak by to vyznělo o moc líp. Víc by se to blížilo originálu.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od C.I.S.I. »

Tak jsem docela zklamany z toho, ze vsechny matky geeku zatim mluvila jen Zuzana Skalicka :-? a nehlede na to, ze urvany hlas pani Wolowitzove je fuc :|
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Markus »

Naprosto souhlasím, když jsem uslyšel matku Wolowitze, tak jsem nevěřil svým uším. Veškerá uřvaná stylizace z originálu byla pryč a z hrozivé babizny se stala jen obyčejná matka se zvýšeným hlasem. :(
Obrázek
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Příspěvek od Geser »

Jo, tohle je špatný...

Edit: Osmej díl se dle mého povedl skvěle. Žvatlaní dvou Indů v restauraci bylo úžasný. Rajeshovo tátu mluvil Županič, že?
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“